sonia167
sonia167
  14 grudnia 2008 (pierwszy post)

hej :*
Jak to bylo pierwsze dni w pierwszej klasie gim ?
jak szybko zgraliscie sie z klasą ??
ja pamietam ze na początku bylo jakos drętwo ale teraz jest O.K :D
A jak bylo u was ??

Paulinessa16
Paulinessa16
  14 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak bylo u was ??


Calkiem Ok, tym bardziej, ze mialam wielu znajomych w klasie z podstawowki, ale po kilku dniach znalazlam nawet nowa kolezanke z lawki ;))
xxblackprinceskaxx
xxblackprinceskaxx
  14 grudnia 2008

U mnie przez 3 pierwsze miesiace bylo niezrecznie... Wszystko zmienilo sie po 3 dniowej wycieczce, taka integracja klasowa ;D ale to byly czasy ahh xD

baskas4
baskas4
  14 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to bylo pierwsze dni w pierwszej klasie gim ? jak szybko zgraliscie sie z klasą ?? ja pamietam ze na początku bylo jakos drętwo ale teraz jest O.K :D

pierwsza klasa gimnazjum? kiedy to było.
Wszyscy praktycznie się znali ze wszystkimi, ponieważ gimnazjum znajduje się w tym samym budynku co podstawówka, a klasy zostały wymieszane tak, by nie rozdzielac przyjaciół.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to bylo pierwsze dni w pierwszej klasie gim ?

nie chodziłem do gimnazjum

Konto usunięte
Konto usunięte: jak szybko zgraliscie sie z klasą ??

z całą .. może nigdy .. nie da sie zgrać z każdym , można jedynie tolerować innych
a zgranie z ludzmi z którymi "trzymałem" może z miesiąc
ale już pierwszego dnia.. było nieźle
(dużo osób mnie znało z zawodów :ssh: )
...Ignorance is bliss...
Dorqa
Dorqa
  14 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: hej :* Jak to bylo pierwsze dni w pierwszej klasie gim ?jak szybko zgraliscie sie z klasą ??ja pamietam ze na początku bylo jakos drętwo ale teraz jest O.K :D A jak bylo u was ??


U mnie byl luz poniewaz

*** zlikwidowali jedna z 3 podstawowek wiec dali nas do budynku gimnazjum...takze od 5 klasy juz wczailismy sie w klimat :)

*** dalej mamy ten sam sklad niezmiennie od 10 lat [przedszkole,podstawowka,gimnazjum]

*** i tak znalismy wszystkich starszych :D

*** łatwo nawiązujemy kontakty :)

i tyle w temacie gim ode mnie xD
swistaaak69
Posty: 267 (po ~106 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
swistaaak69
  14 grudnia 2008

Jakoś tak pierwsze pare dni totalna stypa.

A jak myślicie lepsze są gimnazja czy 8 letnie podstawówki?

lulumk
lulumk
  14 grudnia 2008
swistaaak69
swistaaak69: A jak myślicie lepsze są gimnazja czy 8 letnie podstawówki?

Myślę, że lepsze podstawówki ośmioletnie, chodziłam do gimnazjum i uważam że o był najgorszy etap.

Początki były tragiczne, potem jakoś się zgraliśmy, ludzi z klasy wspominam raczej pozytywnie. Ogółem nie ma co porównywać gimnazjum go liceum - jak niebo i ziemia...
CrAzY1123
CrAzY1123
  14 grudnia 2008




thomas893
thomas893
  14 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to bylo pierwsze dni w pierwszej klasie gim ?

od razu 1 września wychowawczyni się do moich włosów doczepiła :P

Konto usunięte
Konto usunięte: jak szybko zgraliscie sie z klasą ??

nie wiem :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja pamietam ze na początku bylo jakos drętwo ale teraz jest O.K :D A jak bylo u was ??

jeśli jest nowe otoczenie, to zawsze na początku jest drętwo, ale potem wszystko się rozkręca
MisiaV
MisiaV
  14 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to bylo pierwsze dni w pierwszej klasie gim ?

to bylo 8 lat temu . Nie pamietam :wtf:
denatka
denatka
  14 grudnia 2008

Więkoszość klasy znałam. Moje gimnazjum miesciło się w tym samym budynku ci szkoła podstawowa.

XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to bylo pierwsze dni w pierwszej klasie gim ?

takie sobie,tzn. nikt nas nie zaczepiał ani nic,więc ogółem dla całości były fajne,ale dla mnie takie średnie dlatego,że jeszcze chodziłam o kuli,a szkoła była wielka i cieżko było się poruszać

Konto usunięte
Konto usunięte: jak szybko zgraliscie sie z klasą ??

po miesiącu :woot:
anisia130
anisia130
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: hej :* Jak to bylo pierwsze dni w pierwszej klasie gim ? jak szybko zgraliscie sie z klasą ?? ja pamietam ze na początku bylo jakos drętwo ale teraz jest O.K :D A jak bylo u was ??

Akurat cała moja klasa poszła do tego samego gimnazjum,bo byliśmy jedną z najlepszych klas. Ale cóż dołożono nam 18letniego chłopaka :and: i ogólnie stało się głupio. Pierwszy dzień był głupi, zgubiłam się ogólnie w szkole :mrgreen:.
baskas4
baskas4
  15 grudnia 2008
swistaaak69
swistaaak69: A jak myślicie lepsze są gimnazja czy 8 letnie podstawówki?

8 letnie podstawówki były lepsze? dlaczego? bo do gimnazjum chodzą sami degeneraci. tak to piętnastolatkowie byli trochę ukracani przez starszych ze szkoły średniej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale cóż dołożono nam 18letniego chłopaka

ojej. To pewnie straszne.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.