xaxbiedroxax
xaxbiedroxax
  16 listopada 2008 (pierwszy post)

siemka ;)

mam pytanie ... jest tu ktoś dobry z niemieckiego ???
potrzebuje napisać list w tym jezyku.... ktoś mi pomoże ? temat to : przedstaw koledze z wiednia wybrany zabytek polski.

pytania pomocnicze do listu :
1.co warto zobaczyć
2.z jakiego wieku pochodzi zabytek
3.przez kogo jest odwiedzany
4.dlaczego warto go zobaczyc

ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  16 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ktoś mi pomoże

pomóc znaczy napisac/odwalić brudną robote za Ciebie ?

In Polen gibt es viele Sehenwuerdigkeiten, die sehenswert sind... - dalej leć sama :tak:

Ja tu zrobię Meksyk.

xaxbiedroxax
xaxbiedroxax
  16 listopada 2008
ShelbyGT500Michal
ShelbyGT500Michal: odwalić brudną robote za Ciebie ?


nie koniecznie.... wsumie chodzi mi bardziej o przekształcenie tego co już napisze na takie żeby było poprawnie....
KaroOoOlcia1491
KaroOoOlcia1491
  16 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: siemka ;) mam pytanie ... jest tu ktoś dobry z niemieckiego ??? potrzebuje napisać list w tym jezyku.... ktoś mi pomoże ? temat to : przedstaw koledze z wiednia wybrany zabytek polski. pytania pomocnicze do listu : 1.co warto zobaczyć 2.z jakiego wieku pochodzi zabytek 3.przez kogo jest odwiedzany 4.dlaczego warto go zobaczyc

kurna chętnie bym pomogła bo mialam to na piatek :D ale napisala za mnie koleżanka i niestety oddalam juz babce.. ; / także lipon.. ale ten niemiecki to z lekka ciezki jezyk jest..
ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  16 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi mi bardziej o przekształcenie tego co już napisze na takie żeby było poprawnie....

no, a gdzie to napisane do przekrztalcenia jest ?
bo albom slepy, albo nie widze :woot:

Ja tu zrobię Meksyk.

xaxbiedroxax
xaxbiedroxax
  16 listopada 2008

to w języku polskim....

sadze ze jednym z wartych uwagi zabytków polskich jest wawel. pomimo tego ze od około 400 lat nie jest siedzibą władców polski nadal łączy polaków. na rynku głównym możesz zobaczyć sukiennice, maszkary, wieże ratuszową. warto zobaczyć również mały rynek, mury obronne oraz ulice Krakowa....

a po niemiecku jak tro ujac ??

xaxbiedroxax
xaxbiedroxax
  16 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: to z lekka ciezki jezyk jest..


no niestety.... po angielsku było by chyba łatwiej....
ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  16 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a po niemiecku jak tro ujac ??

no moje oko to dziwnie wymyśliłaś

In Polen gibt es viele Sehenwuerdigkeiten, die sehenswert sind. Zu ihnen gehoert Wawelschloss. Trotz, dass er seit uber 400 Jahre kein Herrschensitz ist, bindet er weiter Polen. Am Marktplatz kannst du Tuchhallen, Maskarone, und Rathaus sehen. Es ist gut auch klein Markt, Schutzmauer und Strassen von Krakau zu besuchen.

Ja tu zrobię Meksyk.

xaxbiedroxax
xaxbiedroxax
  16 listopada 2008
Ich finde eine besuch wert ist polnisch denkmal ist wawel. sogar so mit 400 jahre ist nicht sitze regierung polnisch noch verbindet Leute. auf dem hauptplatz;......

dobrze ten początek czy lipa ????
xaxbiedroxax
xaxbiedroxax
  16 listopada 2008
ShelbyGT500Michal
ShelbyGT500Michal: ShelbyGT500Michal


i love you !!!
Fieska
Fieska
  16 listopada 2008

In Polen gibt es viele Sehenswürdigkeiten, die sehenswert sind. Zu ihnen gehört Wawelschloss. Trotz, dass er seit über 400 Jahre kein Herrschaftssitz ist, bindet er weiter Polen. Am Marktplatz kannst du Tuchhallen, Maskarone, und Rathaus sehen. Es ist gut auch klein Markt, Schutzmauer und Strassen von Krakau zu besuchen.

hehe. nie zapomnij o umlautach ;D

ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  16 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: hehe. nie zapomnij o umlautach ;D

napisałem jej zamiast tego "oe" i "ue" powinna wiedzieć, że to umlaut :jezyk2:

Ja tu zrobię Meksyk.

xaxbiedroxax
xaxbiedroxax
  16 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: hehe. nie zapomnij o umlautach ;D


dziękuje :))
Fieska
Fieska
  16 listopada 2008
ShelbyGT500Michal
ShelbyGT500Michal: napisałem jej zamiast tego "oe" i "ue" powinna wiedzieć, że to umlaut


wiem Misiu ;D oe ue ae ;D

skoro sama nie potrafi napisać takiego listu to myślę, że taka inteligentna nie jest żeby i o tym pomyśleć :ninja:
ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  16 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem Misiu ;D

Misiu ? Warum so süß ?

Konto usunięte
Konto usunięte: skoro sama nie potrafi napisać takiego listu to myślę, że taka inteligentna nie jest żeby i o tym pomyśleć

ale z translatora już umie korzystać na przykład :lol:
o :
Konto usunięte
Konto usunięte: Ich finde eine besuch wert ist polnisch denkmal ist wawel. sogar so mit 400 jahre ist nicht sitze regierung polnisch noch verbindet Leute. auf dem hauptplatz;......

Ja tu zrobię Meksyk.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.