lac124
lac124
  16 listopada 2008 (pierwszy post)

Witam muszę napisać biografie o osobie która wpłynęła na mój kraj lub moje życie , Proszę was o pomoc

Polecenie po Angielsku

Write a biography of a person who was important in your life /country .
Use the ideas in Train Your Brain .Write about :

a w niej :

- who he/she was -kto to był
- what he/she did - co ona zrobiła dla mnie dla mojego kraju
-how he/she influenced you /your country - jak ta osoba wpłynęła na mój kraj / swój kraj

goosiaxd
goosiaxd
  16 listopada 2008

Wybierz najpierw osobę, potem spróbuj coś napisać, potem najwyżej przepisz i daj tu do sprawdzenia. Nikt nie napisze Ci tu gotowej pracy.

sekswubikacji
sekswubikacji
  16 listopada 2008

oczekujesz że ktoś Ci tu napisze całą pracę. ?

lac124
lac124
  16 listopada 2008

pomoże ktoś ??

foccowme
foccowme
  16 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: pomoże ktoś ??

napisz, a my Ci poprawimy błędy
nie licz na to,że ktos Ci da gotowca
sekswubikacji
sekswubikacji
  16 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: napisz, a my Ci poprawimy błędy nie licz na to,że ktos Ci da gotowca


dokładnie tak.
morela26
morela26
  16 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: lac124

Ja bym na twoim miejscu napisala o Jerzym Owsiaku z WOŚP, mysle ze to wazna osoba i godna podziwu
heroinka94
heroinka94
  16 listopada 2008

Napisz a ja ci sprawdze :)) :zakochany::zakochany:

lac124
lac124
  16 listopada 2008

a więc napisałem

możecie mi to sprawdzić byłbym bardzo wdzięczny z góry dziękuje

i w tym 1 trochę pozmieniać bo to akurat z wilkopedi skopiowałem ale resztę sam robiłem

Jerzy Owsiak (born October 6, 1953 in Gdańsk, Poland) is a Polish social campaigner, journalist, co-founder of The Great Orchestra of Christmas Charity, which 'played' for the first time in January 1993 in Bydgoszcz .When it collected money for children's cardiosurgery in the largest children's hospital in Poland .

Jerzy Owsiak - Zrobił bardzo wiele rzeczy dla Polski ,przede wszystkim przez swą działalność charytatywną uzbierał bardzo dużo pieniędzy dzięki którym pomógł wielu ciężko chorym dziecią poprzez zakup pomp insulinowych .

Jerzy Owsiak make very a lot of rzeczy jakie słowo for Polish , above all by charity work collect very many thanks that helping severely sick person childrens by purchase pump insulinowych nie weim jakie słowo

Myślę że Jerzy Owsiak wpłynął na cały nasz kraj ponieważ nauczył Polaków ofiarności aby dzieli się tym co mają pomagając w ten sposób chorym dziecią .

Think that Jerzy Owsiak influence in all ours country because learn Polnish generosity that split the what help in these way sick children's

lac124
lac124
  16 listopada 2008

1 pozmieniać trochę bo z Wikipedii to wżąłem ale resztę sam pisałem

sekswubikacji
sekswubikacji
  16 listopada 2008

Jerzy Owsiak - he did a lot of thing very much for Poland, above all through his charity activity he collected much money thanks to which he helped many seriously ill children through the purchase of insulin pumps very much.

lac124
lac124
  16 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jerzy Owsiak - he did a lot of thing very much for Poland, above all through his charity activity he collected much money thanks to which he helped many seriously ill children through the purchase of insulin pumps very much.


i to jest na które na te 1 ??
sekswubikacji
sekswubikacji
  16 listopada 2008

Jerzy Owsiak - Zrobił bardzo wiele rzeczy dla Polski ,przede wszystkim przez swą działalność charytatywną uzbierał bardzo dużo pieniędzy dzięki którym pomógł wielu ciężko chorym dziecią poprzez zakup pomp insulinowych .

na to.

lac124
lac124
  16 listopada 2008

aha dzięki a resztę mogłabyś mi sprawdzić ??

sekswubikacji
sekswubikacji
  16 listopada 2008

Myślę że Jerzy Owsiak wpłynął na cały nasz kraj ponieważ nauczył Polaków ofiarności aby dzieli się tym co mają pomagając w ten sposób chorym dziecią .

I think that Jerzy Owsiak influenced to all over our country since taught dedications Poles so that he shared what they have helping sick persons in this way for children.

nie jestem pewna ale w miarę dobrze powinno być.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.