DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  5 listopada 2008 (pierwszy post)

Jak to jest u was? :woot: Macie je w szkole? :w00t:

U mnie w liceum nie wprowadzili - rodzice się nie zgodzili :zonk: więc pozostało nam, ekhm... uczenie się z autopsji, metodą prób i błędów :jezyk2:

meg126
meg126
  5 listopada 2008
bo wiedza niektórych z nas na ten temat jest bardzo ograniczona.Prócz tematów związanych z antykoncepcją zgadzam sie z ty u mnie w zeszlym roku 5 dziewczyn zaszlo w ciaze....;/
arielosxD
Posty: 2452 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
arielosxD
  5 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to jest u was?

u mnie bylo o tej tematyce ale pod nazwa "lekcja do zycia w rodzinie"
pEdzel1592
pEdzel1592
  5 listopada 2008

Ja mialem to w podstwowce i teraz w technikum tez tylko, ze to sie nazywa wychowanie do życia w rodzinie i mam to w sumie tylko na zastepstwach :P

DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  6 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mialem to w podstwowce i teraz w technikum tez tylko, ze to sie nazywa wychowanie do życia w rodzinie i mam to w sumie tylko na zastepstwach :P

aha tej, to ładna dolina :woot:
niki200012
niki200012
  6 listopada 2008

no szkoda ze nie masz bo ci by sie przydał ten wdż

DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  6 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no szkoda ze nie masz bo ci by sie przydał ten wdż

to prawda, wiedziałbym lepiej jak cie wyp:cenzura:dolić, tak, żebyś więcej na forum nie marudziła

:ziober2:
niki200012
niki200012
  6 listopada 2008

no chyba nie wiesz czego sie uczy na wdż bo np szacunku do płci przeciwnej ale ty masz właśnie ten problem ze nie masz za grosz kultury..

DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  6 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: szacunku do płci przeciwnej

mam szacunek dla kobiet :tak:

nie mam szacunku dla tempych prostytutek :nie:

:ziober2:
DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  6 listopada 2008

ale bym sie napił Sprite'a :ssh:

WueRZet
WueRZet
  7 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:

Ani jednego Twojego postu nie widziałem tutaj, który nie wspominałby o seksie :ziew:

"Najmniejsze psy szczekają zawsze najgłośniej" :ninja:
WueRZet
WueRZet
  7 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie widziałem tutaj,

* o forum mi chodzi, a nie o ten temat :and:
DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  7 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ani jednego Twojego postu nie widziałem tutaj, który nie wspominałby o seksie

to prawda, taki mam styl bycia. jedni pi:cenzura:dolą wiecznie o pieskach, ja pi:cenzura:dolę wiecznie o robieniu tego "na pieska"

taki już jestem - jak ci to przeszkadza, to po prostu omijaj szerokim łukiem moje posty, nie czytaj - przymusu nie ma, więc nie zrzędź chłopcze :tak:
WueRZet
WueRZet
  7 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: to prawda, taki mam styl bycia. jedni pidolą wiecznie o pieskach, ja pidolę wiecznie o robieniu tego "na pieska" taki już jestem - jak ci to przeszkadza, to po prostu omijaj szerokim łukiem moje posty, nie czytaj - przymusu nie ma, więc nie zrzędź chłopcze

Cytatu nie zrozumiałeś :ziew: Mniej podkładu na twarz, więcej czasu przy książkach :ziew: Nie możesz mi zabronić czytać i komentować Twoich postów chłopcze :and:

A jedynie pieprzenie masz z tego, że pieprzysz głupoty :and:
DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  7 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Cytatu nie zrozumiałeś Mniej podkładu na twarz, więcej czasu przy książkach Nie możesz mi zabronić czytać i komentować Twoich postów chłopcze A jedynie pieprzenie masz z tego, że pieprzysz głupoty

powiedziałem już: nie zrzędź chłopcze :tak:
WueRZet
WueRZet
  7 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: powiedziałem już: nie zrzędź chłopcze

Zmusiłem Cię do napisania postu bez aluzji do seksu. Jestem z Ciebie dumy :ninja: Zaczynasz dorastać :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.