DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  3 listopada 2008 (pierwszy post)

Jeszcze raz, bo mi zamknęli dziś z rana :and:

Jakie są toalety u was w szkole? Czyste? Brudne? Zadbane? Kafelkowane? Macie pogrygolone na ścianach? Jak tak, to są tam śmieszne rzeczy jakieś?

Dużo ludzi się w nich spotyka na przerwie? U mnie zawsze w męskim kiblu był tłok, ludzie fajki jarali, a gimnazjum było prywatne więc akurat było zadbane i wypas :zakochany:

Uprawialiście kiedyś seks w szkolnej toalecie? :napalony: :crazysex:

DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  3 listopada 2008
arielosxD
arielosxD: czemuz taki rozowy jestes ?

robiłem minetę i zalał mnie róż prosto z pipki :tak:
arielosxD
Posty: 2452 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
arielosxD
  3 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: robiłem minetę i zalał mnie róż prosto z pipki

ej a ty jestes homo ? ale tak na powaznie xD
DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  3 listopada 2008
arielosxD
arielosxD: ale tak na powaznie

ale tak na poważnie to ja zapytam - skąd wam się k:cenzura:vva biorą tego typu pomysły?

:wtf:
sebackk
sebackk
  3 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: skąd wam się kvva biorą tego typu pomysły?

stereotypy.

facet ,który lubi różowy MUSI być gejem ,bo to przecież kobiecy kolor.
ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  3 listopada 2008
arielosxD
arielosxD: ej a ty jestes homo ? ale tak na powaznie xD

bi :ninja:
:zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie są toalety u was w szkole?

czyściutkie, pachnące, nikt w nich nie pali bo po 1 jest palarnia, a po drugie się wychodzi na pole, kibelek zamykany, mydełko zawsze jest, jedyny mankament to to, że papier do łap taki jakby jak z odzysku jest :and: śmierdzi i trza swoje chusteczki

Konto usunięte
Konto usunięte: Dużo ludzi się w nich spotyka na przerwie?

no zawsze się kogoś znajdzie znajomego :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: męskim kiblu był tłok, ludzie fajki jarali

ale to w gimnazjum,
zresztą w damskich też palili pamiętam :wtf:

Ja tu zrobię Meksyk.

arielosxD
Posty: 2452 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
arielosxD
  3 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale tak na poważnie to ja zapytam - skąd wam się kvva biorą tego typu pomysły?

np pierwsze twoje zdjecie :mrgreen:
sebackk
sebackk
  3 listopada 2008
ShelbyGT500Michal
ShelbyGT500Michal: zresztą w damskich też palili pamiętam

ja chodziłem do damskich ,bo tam nauczyciele nie zaglądali :jezyk: a dziewczyny nie miały nic przeciwko :kv3:
sebackk
sebackk
  3 listopada 2008
arielosxD
arielosxD: np pierwsze twoje zdjecie

to ,że ktoś 'przesadza' z fotoszopem robi z niego geja?
DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  3 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: facet ,który lubi różowy MUSI być gejem ,bo to przecież kobiecy kolor.

dobra, ale jest pewna dość wyraźna granica pomiędzy byciem "gejem" (czyli "spaniem z innymi mężczyznami, podczas gdy samemu jest się mężczyzną"), a byciem "zniewieściałym" (czyli mówieniem falsetem, nadmierną wrażliwością emocjonalną etc.), nie mówiąc już o Kanionie Colorado, który przebiega pomiędzy "homoseksualizmem" a "metroseksualizmem" czy "narcyzmem" (do których otwarcie się przecież przyznaję)

:and:
L3Xa
L3Xa
  3 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie są toalety u was w szkole? Czyste? Brudne? Zadbane? Kafelkowane? Macie pogrygolone na ścianach? Jak tak, to są tam śmieszne rzeczy jakieś?

nie sprzatane od powstania skzoly:wtf: 0,25x0.25 siaksz to nosem klamke otworzysz.z 5toalet 2do uzytku bo reszta to palarnie:zonk:
DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  3 listopada 2008
arielosxD
arielosxD: np pierwsze twoje zdjecie

no nie jest dla ciebie, nie jest, niestety

:mrgreen:
sebackk
sebackk
  3 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: dobra, ale jest pewna dość wyraźna granica pomiędzy byciem "gejem" (czyli "spaniem z innymi mężczyznami, podczas gdy samemu jest się mężczyzną"), a byciem "zniewieściałym" (czyli mówieniem falsetem, nadmierną wrażliwością emocjonalną etc.), nie mówiąc już o Kanionie Colorado, który przebiega pomiędzy "homoseksualizmem" a "metroseksualizmem" czy "narcyzmem" (do których otwarcie się przecież przyznaję)

nie mi to tłumacz :) mnie ogólnie koło uja lata kto z kim sypia ,jaki kolor lubi i jak bardzo jest wrażliwy.
arielosxD
Posty: 2452 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
arielosxD
  3 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: to ,że ktoś 'przesadza' z fotoszopem robi z niego geja?

wszedzie u niego widze róż :ninja:
DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  3 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mi to tłumacz :)

no ci nie tłumacze, boś równy koleś, tłumacze to tym wszystkim którzy od zarania dziejów zadają mi to pytanie na fotce

:woot:
kasia5777
kasia5777
  3 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie są toalety u was w szkole? Czyste? Brudne? Zadbane? Kafelkowane? Macie pogrygolone na ścianach? Jak tak, to są tam śmieszne rzeczy jakieś? Dużo ludzi się w nich spotyka na przerwie? U mnie zawsze w męskim kiblu był tłok, ludzie fajki jarali, a gimnazjum było prywatne więc akurat było zadbane i wypas Uprawialiście kiedyś seks w szkolnej toalecie?

czyste, pachnące, w każdej kabinie lustro(ale tylko w damskiej:mrgreen: zawsze papier(szary, ale jest;D), ciepła woda.:zakochany: uroki prywatnego gima;D

bardzoo duzo. my chodzimy do tej dla personelu, tam to jest dopiero wypas, a nikt nie chodzi tam:mrgreen:

nie, ale byłam świadkiem..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.