agata554433
agata554433
  17 października 2008 (pierwszy post)

tyle jest kucia itp ze ja padam jak do domu wracam ;/ i jeszcze lekcje i nauka ;// ma juz dosc,ale cóz co zrobic xP

TeTaim
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
TeTaim
  17 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: muszę kuć

nic nie musisz :ziober2:

ja mam tak trudno od 4 lat
i nie narzekam :and:
4mareczek85
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
4mareczek85
  17 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Wątpię. Zależy jak nauczyciele 'robią, ,tworzą '' poziom.Zależy,ja nie potrafię tak. Mam klasę 32 osobową,w której 50 % to rozpieszczone 'żule' ,któryn nauczyciele nic nie mogą powiedzieć.

Nauczyciele nie tworzą poziomu. Nauczyciele dopasowują poziom nauczania do klasy. Jak by było inaczej to byłyby same "jedynki" w klasie.

Co to znaczy, że nauczyciele nie mogą nic powiedzieć uczniowi?? Są złymi nauczycielami w takim razie. Uczniom którzy olewają naukę nie można popuścić!!!
Ja spotkałem się w czasie swojej edukacji z różnymi nauczycielami. Też miałem w klasie obiboków. Na niektórych lekcjach cwaniaczki wyskakiwały do nauczycieli, jeśli jednak nauczyciel wiedział jak sobie z takimi poradzić to siedzieli cicho i się uczyli.
martitta03
martitta03
  17 października 2008

Ja w 2 dni miałam 6 kartk. , pytanie na 5 lekcjach i oddać 2 plakaty i jeszcze 2 h. tanca :D ledwo funkcjonowałam :P

dziewczyna4169
dziewczyna4169
  17 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: dochodzą przygotowania do bierzmowania.

u mnie 'niby' też bierzmowanie będzie :lol2:
thomas893
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  17 października 2008

hmm... ja w tym roku matura, egzaminy zawodowe a jakoś tak nie narzekam na nadmiar nauki :woot: Właściwie nic się nie uczę :mrgreen:

Staraj się więcej wynosić z lekcji ;]

MisiaV
MisiaV
  17 października 2008

tyle lat nauki za mną i jakoś nie padłam ;]

siwulka1020
siwulka1020
  17 października 2008

w gimnazjum to luzy, mało nauki...
chodzę teraz do technikum i klasę mam dosyć zdolną. Nauczyciele to zauważyli i podnieśli nam poprzeczkę bo wiedzą że stać nas na więcej... a nauki jest od groma bo nie dość że zwykłe przedmioty to i zawodowe których jest 2 razy więcej;/ ale co z tego że sie narzeka jak i tak musisz to ciągnąc żeby coś w życiu osiągnąć bo teraz to papierek jest najważniejszy... :tak:
czasami mimo że jesteś wykończona to musisz zacisnąć zęby i iść do przodu bo nikt za Ciebie tego nie zrobi...

martinis06
martinis06
  17 października 2008

liceum nie dla leniwych ludzi.. kurde :D co ja robie w liceum?!

sebackk
sebackk
  18 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja padam jak do domu wracam ;/

chyba chciałaś napisać 'Wpadam' i dodać 'na fotkę' -,-
MisiaV
MisiaV
  18 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba chciałaś napisać 'Wpadam' i dodać 'na fotkę' -,-

tez prawda :D
Rosiczka00
Rosiczka00
  18 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Boże. jesli Ty nie wyrabiasz z nauką w gimnazjum to nie polecam Ci LO a tym bardziej technikum.

właśnie. nie radzę wybierać liceum/technikum, a tymbardziej studiów potem.
po co ma Wam psychika upaść :ninja:
vxXxMadziaxXxv
vxXxMadziaxXxv
  18 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wyrabiam. Mam bardzo wysoki poziom w gimnazjum i muszę kuć po nocach...

Poczekaj aż pójdziesz do szkoły średniej. W gimnazjum się trzeba starać, żeby dostać 1.

Konto usunięte
Konto usunięte: tyle jest kucia itp ze ja padam jak do domu wracam ;/ i jeszcze lekcje i nauka ;// ma juz dosc,ale cóz co zrobic xP

Fajnie. A gdzie pytanie?
XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  18 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a co dopiero będzie w liceum.

wolę cię nie załamywać i ci nie mówić..jestem w 1 lo ... :zakochany: cudownie jest,może zdam :zakochany:
XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  18 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie polecam Ci LO a tym bardziej technikum.

TYM BARDZIEJ? mój kolega chodzi do technikum,siedzi 4 godziny w szkole,wraca do domu i ma luz i ma same 5 praktycznie,a ja siedzę po 10 godzin w lo,wracam do domu i dalej musze się uczyć...także rzeczywiście doyebałaś w tym momencie.
baskas4
baskas4
  18 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: .także rzeczywiście doyebałaś w tym momencie.

:zonk:

wiesz ja ucząc się w technikum ani razu nie wracałam wcześniej niż po siedmiu lekcjach. Codziennie. A jak widzę, że moi znajomi z LO wracają po trzech czy czterech lekcjach to chce mi się płakać. I jeszcze niech mi ktoś powie, że technikum jest na niższym poziomie to nazwę go ograniczonym durniem.

Konto usunięte
Konto usunięte: ? mój kolega chodzi do technikum,siedzi 4 godziny w szkole,

jakoś nie wierze w to. Cztery godziny, w których musi "pomieścić" przedmioty zawodowe i te normalne.

Konto usunięte
Konto usunięte: i ma same 5 praktycznie

widocznie jest dobrym uczniem, ale nie wiem co to kurde ma do rzeczy :zonk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.