oOpati2904Oo
oOpati2904Oo
  15 października 2008 (pierwszy post)

Potrzebuje kilka najwazniejszych informacji ze swiata, ktore wydarzyly sie w minionym tygodniu.
Jakie wydarzenia uwazacie za najwazniejsze:?

kasia90PL
kasia90PL
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Potrzebuje kilka najwazniejszych informacji ze swiata, ktore wydarzyly sie w minionym tygodniu. Jakie wydarzenia uwazacie za najwazniejsze:?

w google wpisz i poszukaj
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: w google wpisz i poszukaj

a ty poszukaj regulaminu i poczytaj go dokładnie .
kasia90PL
kasia90PL
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a ty poszukaj regulaminu i poczytaj go dokładnie .

wiem ze nie mozna tak pisac ale ona tez napisala cos co nie jest zgodne z regulaminem
Exciter
Posty: 11071 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Exciter
  15 października 2008

litosci.... :zonk:

chetnie bym pomogl.. gdyby to byl naprawde problem wymagajacy wiekszego myslenia...

dentka91
dentka91
  15 października 2008

Wejdź sobie na telegazete.

oOpati2904Oo
oOpati2904Oo
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem ze nie mozna tak pisac ale ona tez napisala cos co nie jest zgodne z regulaminem

GDZIE>

Exciter
Exciter: chetnie bym pomogl.. gdyby to byl naprawde problem wymagajacy wiekszego myslenia...

ej ja wiem, ale pytam po prostu jakie sa wg was najwazniejsze Bo ja nie mam czasu na TV i nie wiem na co skupic wieksza uwage
kasia90PL
kasia90PL
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: GDZIE>

przeczytaj to bedziesz wiedziec
Scorpio
Scorpio
  15 października 2008

Czyżby prasówka? Trzeba było kupować gazety :P Pamiętaj, że nie który informacje zapisane w małych artykułach, mogą być ważniejsze od tych z pierwszych stron... Na pewno to co dzieje się na giełdzie jest teraz bardzo ważne, bo dotyka nas wszystkich.

Exciter
Posty: 11071 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Exciter
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo ja nie mam czasu na TV


wiadomo.. dyskoteki wazniejsze....

a ja nie mam w ogole od 2 miesiecy TV i jakos wiem co jest wazne... :zonk:

www.tvn24.pl ... idz poczytaj i sama ocen...
oOpati2904Oo
oOpati2904Oo
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: przeczytaj to bedziesz wiedziec

CZYTALAM, i nadal mysle, ze temat jest regulaminowy, malenka, i jak do mnie piszesz to Z WIELKIEJ LITERY
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  15 października 2008

też to muszę robić co tydzień :and:
powinien Wam zrobić kartkówkę niezapowiedzianą z tego.

polecam tvn24, telegazetę i wszelkie strony internetowe z informacjami.
Każdy inną informację może uznać za najważniejszą.

oOpati2904Oo
oOpati2904Oo
  15 października 2008
Exciter
Exciter: wiadomo.. dyskoteki wazniejsze.... a ja nie mam w ogole od 2 miesiecy TV i jakos wiem co jest wazne... www.tvn24.pl ... idz poczytaj i sama ocen...

a ja nie, wracam codziennie o tej porze, na dyskoteki tez nie mam niestety czasu.. POTEM CIAGLE nauka tak to jest na poczatku w liceum. Ja to nie Ty zapamietaj.

Scorpio
Scorpio: Czyżby prasówka? Trzeba było kupować gazety :P Pamiętaj, że nie który informacje zapisane w małych artykułach, mogą być ważniejsze od tych z pierwszych stron... Na pewno to co dzieje się na giełdzie jest teraz bardzo ważne, bo dotyka nas wszystkich.

no o UE pisze;D
Scorpio
Scorpio
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: CZYTALAM, i nadal mysle, ze temat jest regulaminowy, malenka, i jak do mnie piszesz to Z WIELKIEJ LITERY


To już jest przesada :) Żeby ktoś mógł sobie tego życzyć to musi mieć i wygląd i pieniądze. Współczuje...
dziewczyna4169
dziewczyna4169
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: strony internetowe z informacjami.

pudelek.pl :mrgreen: xd
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.