Niewiem w ogóle po jakiego c.h.u.j.a. w szkole mudurki...;///
Wymyślili jakies szmaty i teraz my mamy w nich chodzic pozdro w ogole
lista tematów
mUnDuRkI.;/;/ strona 1 z 2
Trochę kultury ;]
Yhhh. to najlepiej się potnij ;)
U mnie w gimnazjum jak były mundurki, to przynajmniej nie było rewii mody .
Bo np mnie i kilka moich koleżanek obgadywali, że wyróżniamy się wśród wszystkich ubraniami modnymi itd ..
A przecież nie szata zdobi człowieka ..
ale to tak na marginesie.
Poza tym, był już temat o mundurkach .. ; ]
po to, zeby nauczyc osoby twojego pokroju jakiegokolwiek szacunku do innych (i do samych siebie)...
rozumiem, ze wolisz latac z golym tylkiem po szkole, ale uwierz, w wiekszosci takich przypadkow ten widok jest niesamowicie oblesny.
ladnemu we wszystkim ladnie - wiec skoro brzydko wygladasz w mundurku znaczy, ze brzydka jestes :D
i lepsze to, niz ta rewia mody w szkolach.





