Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  17 stycznia 2020 (pierwszy post)

Który system wam najbardziej pasuje i dlaczego warto pozostać przy WIn7 a dlaczego przy Win10

oam
oam
  17 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: warto pozostać przy WIn7
Nie warto, bo z niego rezygnują i przestanie być wspierany przez co nie będzie bezpieczny.
Mam wind 10 na dwóch laptopach zaś na innym mam wind 8 - 10 jest stokroć wygodniejsza.
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  17 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Guru35: warto pozostać przy WIn7Nie warto, bo z niego rezygnują i przestanie być wspierany przez co nie będzie bezpieczny. Mam wind 10 na dwóch laptopach zaś na innym mam wind 8 - 10 jest stokroć wygodniejsza.

Wind(a co to ) powiem Ci że ja korzystam z 7 i nie zmienię na 10 nawet jeśli Microsoft by mi za to zapłacił
oam
oam
  17 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: a co to
Pierwsze cztery litery słowa Windows. :ssh:
Konto usunięte
Konto usunięte: ja korzystam z 7 i nie zmienię na 10 nawet jeśli Microsoft by mi za to zapłacił
A miałeś styczność z dyszką? Nikt nikogo do zmiany nie zmusi, ale z czasem zrozumiesz, ze jest to konieczne.
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  17 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Guru35: a co toPierwsze cztery litery słowa Windows. Guru35: ja korzystam z 7 i nie zmienię na 10 nawet jeśli Microsoft by mi za to zapłaciłA miałeś styczność z dyszką? Nikt nikogo do zmiany nie zmusi, ale z czasem zrozumiesz, ze jest to konieczne.

Miałem i kompletnie mi się ten system nie podoba Nie jest konieczne do zmiany systemu tylko Microsoft w ten sposób zmusza innych użytkwoników win7 czy 8 lub 8.1 do KUPNA Win10
Damian241
Damian241
  31 stycznia 2020

win7 jest sto razy lepszy i sto razy wydajniejszy od win 10 . W win 10 jest na pier...dolone dużo niepotrzebnych rzeczy w tym szpieg telemetria która w tle zbiera info o użytkownikach systemu i po cichu wysyła wszystko do microsoftu. Win 7 takich pierdół nie ma ciągnie system ciągnie mniej ramu jest szybszy lżejszy i wydajniejszy w grach. Miałem win 7 bardzo dobry system polecam pod gry nie ma konkurenta w tej dziedzinie :)

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  31 stycznia 2020

A tym bardziej że Mikrosoft chce wydać jeszcze jedną Oficjalną Aktualizację do Win 7

Damian241
Damian241
  31 stycznia 2020

Te aktualizacje i tak mało wnoszą. Ja win 7 zawsze miałem je wyłączone.

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  31 stycznia 2020
Damian241
Damian241: Te aktualizacje i tak mało wnoszą. Ja win 7 zawsze miałem je wyłączone.

Ni o tekich mówie mówie o konkretnej Aktualizacji do tego systemu
Damian241
Damian241
  31 stycznia 2020

To jak wydadzą to zaktualizuj sobie jeśli ci to jest potrzebne. Mi zawsze po tych aktualizacjach komputer dłużej się włączał, a pomimo tego taki jeden patch od microsoftu potrafi załatać dziurę w jednym miejscu, a odsłonić inne.

Grrryze
Grrryze
  5 lutego 2020

Aktualizujcie systemy bo to wasze bezpieczeństwo. Też wolałem win7 od win10 ale skończyło się wsparcie, więc do korzystania w sieci w przyszłości może być też niebezpieczny. Aktualnie przesiadłem się na linuxa.

Avatar użytkownika hitminhitmin
Posty: 89 (po ~113 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 0
hitmin
  13 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Win10


Ja od Pon. się przesiadłem na tego Win
Laptop mi się posypał
I kompa musiałem zmienić
KowalskiDJ
Posty: 18 (po ~89 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 96
KowalskiDJ
  17 lutego 2020

ja też nie przesiądę się z Win7 na 10-ke... telemetrie przeciez masz nawet w office 365... wiec najlepiej uzywac linuksa typu mint/ubuntu itp. i doinstalowac sobie dodatek do korzystania z programow windowsowych - i problem rozwiazany - za darmo, legalnie ;)

kultura przede wszystkim

Mafiatek
Mafiatek
  7 marca 2020

GeOS <3

GRADEK83
GRADEK83
  27 marca 2020

Win 7 nie jest juz wspierany przez microsoft co za tym idzie nie spełnia moich oczekiwań. Win10 jest jak najbardziej aktualnym i zalecanym systemem na obecną chwilę...nawet na starszych jednostkach działa wystarczająco płynnie i bezawaryjnie .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.