TwojJedyny
TwojJedyny
  17 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Napisałem kilka programów na PC od systemu xp w górę
Jak myślicie przyjmą się ?
1. Tabliczka mnożenia dla dzieci
2. ISP check Adress IP - Dynamic DNS, aktualizacja DNS IP następuje dzięki wysłanemu SMS co 24 godziny do właściciela domeny
3. Mini MultiBox - czyli skanowanie dużej ilości paczek i sprawdzanie powtarzalności kodów krekowych
4. AVG License Key Corector - czyli automatyczna korekcja znaków w kluczy komercyjnym dla oprogramowania antywirusowego
Mogę pokazać zrzuty ekranu :)

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  20 sierpnia 2019

Tyle że wszystko już istnieje :> musisz coś nad czymś lepszym pomyśleć. W którym języku napisane?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

TwojJedyny
TwojJedyny
  28 sierpnia 2019

w języku C#
Nie wszystko istnieje, np pozycja nr 2,3 i 4
Pozycje 2 i 3 są programami rozwojowymi czyli zawsze mogę dorzucić do nich nowe funkcje
ale to już kwestia indywidualnego zapoznania się z programami
O ile wszystkie są po polsku to Pozycja 3 została przetłumaczona na język czeski powstaną jeszcze w innych wersjach językowych

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  28 sierpnia 2019

Pozycja 2 istnieje, wiem bo widziałam co przychodziło na sms jak mąż robił zlecenia dla pewnej internetowej firmy, kod można modyfikować i możesz dostawać i co godzinę.
Pozycja 3, przy skanowaniu kodu kreskowego z paczki/leku możesz wygenerować powtarzalność kodów, możesz też śledzić ich trasę.
Pozycja 4, takie rzeczy to od dawna istnieją.
Nie jest to żaden produkt innowacyjny niestety, i napisany w jednym z łatwiejszych języków czyli C ;/
Pogłówkuj jeszcze nad swoimi produktami bo do sprzedaży tego to ciut za mało niestety

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.