OlaUlerych
OlaUlerych
  2 lipca 2019 (pierwszy post)

Mam internet w orange nie dosc że jest wolny to jeszcze limitowany gdzie byłby najszybszy i nie limitowany ajeżeli szybki i limitowany to też może być

oam
oam
  5 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam internet w orange nie dosc że jest wolny to jeszcze limitowany gdzie byłby najszybszy i nie limitowany ajeżeli szybki i limitowany to też może być

Internet w telefonie, czy tak ogolnie?
Sama mam w orange i nie jestem zadowolona, totalne dno. Mysle nad zmiana dostawcy, rowniez myslalam o play.
Jesli chodzi o telefon to mam w play i internetu mam od groma, nie wiem czy w kazdej taryfie sie kumuluje ale u mnie tak, co miesiac 6gb, aktualnie mam tyle ile jest na screenie.
Play ostatnio rozmiescil w calej Polsce sporo anten, tych przekaźnikow, dzięki czemu mam u siebie na luzaku LTE. Ogólnie jestem zadowolona z play. Ale to telefon, nie wiem jak z innymi ofertami.

F0X
F0X
  5 lipca 2019

Chcesz internetu na kabel czy mobilny, jeśli mobilny to tylko T-Mobile ma ofertę LTE z prawdziwym NO LIMITS, sprawdziłem ich ofertę pobierając | uploadując ok. 10 tera danych

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  6 lipca 2019

na telefonie ja korzystam z PLAY oferta solo na kartę co miesiąc 10 gb za 25 zł :) Play ma o tyle fajna funkcje że zasięg można łapać nie tylko z PLAY ale tez od innych operatorów co moim zdaniem jest dużym plusem gdy przebywa się poza miastem.

F0X
F0X
  15 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: miesiąc 10 gb za 25 zł :)


10 gb. to możesz przejeść na całodziennym oglądaniu youtube, malutko, to ja w NjuMobile mam 60gb za 29 zł. ale to nadal nie jest NO LIMIT o którego pyta @OlaUlerych
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.