iLoveeMusic
iLoveeMusic
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Witajcie ,
Ciekawe jak wiele jest osób na fotka.com do których pasuje określenie Gamer

Lubisz grać , od kiedy zaczęła sie twoja przygoda z grami?
Jaki sprzęt preferujesz ten do Sony czy może jednak ten od Microsoftu i dlaczego?
a może jednak preferujesz PC?

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  11 czerwca 2019

Ja zaczynałem jako dzieciak jeszcze w latach 90 na commodore później Amiga i w sumie pokolei przez większość systemów do gier aż do dzisiaj.

Na przestrzeni lat zostałem fanem Sony i ich sprzętu czyli Play Station 1,2,3 aktualnie ps4 .
dlaczego w dużym stopniu przyzwyczajenie zaczynałem od "szaraka" kontakt z Xboxem nastąpił zdecydowanie później.

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  11 czerwca 2019

Commodore 64 a potem już tylko PlayStation. Mam prawie czterdziechę, ale czasem lubię jeszcze posiedzieć, jak czas wolny. Zawsze sobie wmawiam że to już ostatnia konsola jaką kupiłem, i tak sam siebie oszukuję, zwłaszcza jak wyjdzie jakaś gra godna mojej uwagi.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubisz grać , od kiedy zaczęła sie twoja przygoda z grami?

Od pierwszej komunii św, jak dostała w prezencie Pegazusa i od tej pory zacząłem grać w gry aż do tej pory :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki sprzęt preferujesz ten do Sony czy może jednak ten od Microsoftu i dlaczego?


Na ten temat są opinie różne, jedni że konsola od Microsoftu jest lepsza mowa tu o Xbox-X, inni że Ps4-pro tutaj zdania są różne.
HardStyled83ddd0a
dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  12 czerwca 2019
Owad
Owad: zdania są różne.


Różne to są Kobiece charaktery :-)
A zdania mogą być podzielone
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.