Avatar użytkownika oliviruoliviru
Posty: 1 (po ~23 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 301
oliviru
  22 lutego 2017 (pierwszy post)

CZEKAM NA MANIAKOW.CZKI

razel1986
razel1986
  10 marca 2017

Hoho metal no powiem ci ze gralo sie oj gralo godzinami hehe nadal bym zagral

IHSI
IHSI
  10 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Hoho metal no powiem ci ze gralo sie oj gralo godzinami hehe nadal bym zagral

Też bym zagrał :) ahh jutro jade po "Horyzont" będę grał całą noc chyba :)
razel1986
razel1986
  10 marca 2017

Elegancko a ja jutro jade na wesele i bede wracal w niedziele pewnie wróce zaje.:cenzura:.y jeszcze hehehe a grales kiedys w tekkena przez neta?

IHSI
IHSI
  10 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Elegancko a ja jutro jade na wesele i bede wracal w niedziele
To udanej zabawy :zabawa:
Konto usunięte
Konto usunięte: a grales kiedys w tekkena przez neta?
Niestety :nie:
razel1986
razel1986
  10 marca 2017

Powiem ci tak jak gracz graczowi jesli bys zaczol grac w tekkena przez neta to bys sie ostro podszkolil i bys sam stworzyl swoj system walki poniewaz jak grasz z kolegami czy z komputerem to jest tak ze znasz i wiesz jak oni graja i w jaki sposób mozesz ich pokonac a przez neta jest inaczej za kazdym razem spotykasz multum graczy gdzie kazdy ma inny system walki i wtedy uczysz sie jak grac a jednoczesnie jak sie uczysz wzrastaja twoje umiejetnosci i to ostro w gure ;)

IHSI
IHSI
  10 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiem ci tak jak gracz graczowi jesli bys zaczol grac w tekkena przez neta to bys sie ostro podszkolil i bys sam stworzyl swoj system walki poniewaz jak grasz z kolegami czy z komputerem to jest tak ze znasz i wiesz jak oni graja i w jaki sposób mozesz ich pokonac a przez neta jest inaczej za kazdym razem spotykasz multum graczy gdzie kazdy ma inny system walki i wtedy uczysz sie jak grac a jednoczesnie jak sie uczysz wzrastaja twoje umiejetnosci i to ostro w gure ;)
Dokładnie dobrze powiedziane , zdobył bym wtedy większe doświadczenie grając z innymi osobami :) i wtedy by się okazało co na prawdę potrafię :)
razel1986
razel1986
  10 marca 2017

Powiem ci ze ja wiem ze jestem dobry bo gram cale zycie w tekkena ale jak grasz przez neta wszystko sie zmienia raz gralem z takim kozakiem ze tak mi doje.:cenzura:. ze prawie bylo 3 perfekty sa gracze gdzie mozna sie bardzo duzo nauczyc ;) jesli zagrasz to na pewno pójdziesz ostro w gure z umiejetnosciami ;)

IHSI
IHSI
  10 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jesli zagrasz to na pewno pójdziesz ostro w gure z umiejetnosciami ;)
To na pewno szybko się uczę :)
razel1986
razel1986
  10 marca 2017

Moj system walki okazal sie dobry bo mam 4 miejsce na swiecie w mojej postaci mozliwe ze to sie zmienilo bo troche niegralem a moj wynik to 7843 w 1413 przegranych

razel1986
razel1986
  10 marca 2017

Moge sie mylic bo niepamietam dokladnie

IHSI
IHSI
  10 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: moj wynik to 7843 w 1413 przegranych
Ładnie tylko po zazdrościć :) O to ja bym zaczął od zera, i ciekaw jaki był by mój wynik po roku czasu grania :)
razel1986
razel1986
  10 marca 2017

Powiem ci ze z samego poczatku dostawalem baty spore bo niewiedzialem co jest co ale kiedy zalapalem to zaczolem pykac ostro i tak zdobylem poziom LEGEND nawet na youtube jestem he

IHSI
IHSI
  10 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiem ci ze z samego poczatku dostawalem baty
W moim przypadku początek zapewne był by taki sam :) ale to tylko kwestia czasu :)
razel1986
razel1986
  10 marca 2017

Dokladnie ;) musze uciekac bede puzniej pozdro

IHSI
IHSI
  10 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: musze uciekac bede puzniej pozdro
To narka i do zobaczenia :)
Konto usunięte
Konto usunięte: pozdro
wzajemnie :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.