Patriotaa
Patriotaa
  1 lutego 2014 (pierwszy post)

Witam mam fujitsu siemens amilo pa 2548.Posiadam 4gb ram a laptop widzi tylko 2,75 czy można to zmieni c? a może można reszte 1,25 dać pod grafikę? Mam geforce 8400m i jeśli została pamięc po co ma się marnować.Wytłumaczy ktoś jak podkręcić grafike.

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  1 lutego 2014

jaki system, domniemam że na pewno x86 zainstaluj inny od razu x64 (pewnie masz XP), jak tak to weź do usuń na dobre, to nie jest dobry system...

Patriotaa
Patriotaa
  1 lutego 2014

Posiadam windows 7 32bity.I chce go mieć :)

Sephiroth
Sephiroth
  2 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Posiadam windows 7 32bity.I chce go mieć :)


Konto usunięte
Konto usunięte: Witam mam fujitsu siemens amilo pa 2548.Posiadam 4gb ram a laptop widzi tylko 2,75 czy można to zmieni c? a może można reszte 1,25 dać pod grafikę? Mam geforce 8400m i jeśli została pamięc po co ma się marnować.Wytłumaczy ktoś jak podkręcić grafike.
Windows x86 - ma ilmit tylko do 3gb, jak to przepiszesz do grafiki da ci cała gówno fps bo masz śmiencia a nie grafikę, 8400m, są wydajniejsze gafiki niż ten sprzęt, na wiele bym nie liczył ale 2-10 fps pewnie będzie na wagę złota. Nie myśl o oc, chyba ze w ciagu roku chcesz wywalić ten laptop na śmietnik. nawet niewielkie oc rozwali laptopa. alienware to inna historia i półka cenowa:) no to dla jaj dopisz do tego gdrr3, przy czym ddr3 jest wolniejsze niż gddr3, więc możesz zyskać raptem 1-10 fps, choć max daję 5. ale przy low end, nawet 1fps jest sporo warty. Serio, o oc zapomnij, rozwalisz sprzęt.
Patriotaa
Patriotaa
  2 lutego 2014

Okej piszę bo nie chce aby 1,25gb się marnowałą ale będzie musiała.Wczoraj zamieniłem lapka za komputer pc i właśnie w tym laptopie to zauważyłem.Na laptopie nie mam zamiaru grać jedynie neta na nim obsługiwać, a że ma dwa rdzenie po 1,6mhz to w sam raz do neta się nadaję,nawet płynnie ogląda się filmy w 720p na youtubie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.