ArDkeeN
ArDkeeN
  14 października 2013 (pierwszy post)

Witam.
Posiadam laptop intel core i3 2.40 ghz dual core cztery wątki. 6gb ram grafikę intel HD najnowsze stery. win7 64 bit Fire fox najnowszy+ flash player najnowszy. Więc na początku odpada to problem ze sprzętem. Otóż problem polega na tym że filmy online np. na max video czy tym podobne na full screen zaczynają delikatnie "klatkować" problem nie dotyczy youtube, tylko i wyłącznie filmów na takowych stronach. Nie wiem czym to jest spowodowane. Instalowałem najnowsze stery do grafy próbowałem innych przeglądarek i nic jakiś cholerny bug. Czy ktoś ma jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje?? Posiadam starszego lapka z grafą 64 mb prockiem intel 1.3 ghz ale na full nic takiego się nie dzieje choć przeglądarka ma wolno chodzi jak się serfuje po necie ;p.. ręce opadają

GRADEK83
GRADEK83
  14 października 2013

A może łącze nie wyrabia ?

ArDkeeN
ArDkeeN
  14 października 2013

Zapomniałem dodać że laptop jest nowy ma zaledwie 2 tyg cały w foliach :D wątpię że jest to łącze :D posiadam 20 mb/s tu nie chodzi o buforowanie tylko o płynność filmu, prawie jest płynnie ale delikatnie klatkuje obraz tak jakby milisekunda.

GreenVeins
GreenVeins
  14 października 2013

Spróbuj zainstalować sterowniki chipsetu od Intel.

ArDkeeN
ArDkeeN
  14 października 2013

Oczywiście mam. System jest po formacie. Wszystkie stery najnowsze i wszystkie zainstalowane.

GreenVeins
GreenVeins
  14 października 2013

Objawy wskazują jakby system działał na standardowych sterownikach wideło. Masz może włączony aero ?

ArDkeeN
ArDkeeN
  14 października 2013

To nie możliwe, bo system widzi idealnie najnowszy sterownik i wszystko płynnie chodzi. Nie mam.

Jacek80
Jacek80
  14 października 2013

spróbuj tak... odpal film, na filmie prawy klik myszką -> Ustawienia -> pierwsza zakładka Wyświetlacz -> zaznacz "włącz przyspieszanie sprzętowe"

ArDkeeN
ArDkeeN
  15 października 2013

Próbowałem tego sam na samym początku, bez zmian.. choć gdy to wyłączę zdaje się jest jakby gorzej nawet ;p Wina leży raczej we flash playerze, bo gdy go odinstalowuje i korzystam z VLC to chodzi pięknie i płynnie, tak to już jest zamiast ulepszać to uwalają takie aplikacje. Zna ktoś najbardziej stabilną wersje flasha ?

znajduch
znajduch
  16 października 2013

Mnie się wydaje, że chodzi o to jak się programiści postarają i napiszą playera w nieszczęsnym flashu ;) Flash jest strasznie zasobożerny i bardziej procka grzeje tylko kompilacja kernela ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.