Johnson
Johnson
  29 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Witam ponownie,

Czy mozecie mi tutaj zaproponowac jakies solidne ultrabooki do minimalnego grania? (moim wymaganiem jest tylko zeby LOL i tego typu gier plynnie bez zadnych lagow chodzil na ultrabooku), podstawowy warunek zeby LOL dobrze dzialal na full detalach :mrgreen: no i do codzienniego uzytku hehe, preferowany ultrabook przeze mnie zeby mial rozdzielczosc 1920x1080.

Co do ceny narazie nie mam przedzialu (ale byloby lepiej tak do 3000zl max), mozecie smialo mi propozycje podac a ja pozniej je rozwaze. Czekam na jakies ludzkie propozycje :rotfl: pomozcie :P

PS: Prosze mi nie wciskac tu kitu o stacjonarkach bo juz takiego posiadam tylko chce miec alternatywe gdyz jestem w ciaglych rozjazdach dlatego pomyslalem nad ultrabookiem rowniez bo nie chodzi o granie nie wiadomo co tylko tak dla lajtowej rozrywki i relax =)

MIKROKONTROLER
MIKROKONTROLER
  29 kwietnia 2013

ASUS ZENBOOK

chamilllionaire
Johnson
Johnson
  29 kwietnia 2013

A cos powyzej 16" istnieje? :D

Johnson
Johnson
  29 kwietnia 2013

A jaka bylaby roznica miedzy AMD Radeon HD 8570M a Intel HD 4000 ? Czy karta graficzna z intelem HD 4000 nadaje sie do grania czy nie bardzo?

Pewnie warto tego radka wziac?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.