GRADEK83
GRADEK83
  17 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Witam robaczki :D
Jak już wiecie mamy nowe allegro a przynajmniej na takie wygląda.
Jak wam się podobają zmiany ? na + czy raczej starsza wersja była lepsza?

Ja wole się nie wypowiadać bo pewne sprawy wolę przemilczeć :ninja:

Paulinessa
Paulinessa
  17 kwietnia 2013

Zdecydowanie wolałam stare allegro. Ciągle je "ulepszają" i dla mnie wciąż na minus :) Po prostu jest teraz mniej "poręczne" ;)

Johnson
Johnson
  17 kwietnia 2013

Stare allegro bylo ok.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ciągle je "ulepszają" i dla mnie wciąż na minus :)


Fotka tez dla Ciebie wciaz na minus? :mrgreen:
Paulinessa
Paulinessa
  17 kwietnia 2013
Johnson
Johnson: Fotka tez dla Ciebie wciaz na minus?


Oczywiście, nie wspominając jak tęsknie za starym forum :)
chamilllionaire
chamilllionaire
  17 kwietnia 2013

ŻENADA

Johnson
Johnson
  17 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: tęsknie za starym forum


No ja tez :and:
Edge
Edge
  17 kwietnia 2013

przy każdej zmianie na takim portalu jak Allegro, Facebook czy nawet Fotka, znajdą się hejterzy, którzy będą się zrzeszać na fanpejdżach i domagać przywrócenia tego co było... Prawda jest jednak taka, że właściciele serwisu mają ich w dupie bo i tak będą korzystać z ich strony, a że 0,01% odejdzie? na ich miejsce przyjdą następni. A ci, którzy teraz marudzą po prostu się przyzwyczają.
Mi się nowe Allegro podoba.

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  17 kwietnia 2013

nie podoba mi sie bo strony teraz dluzej mi wchodza
poza tym teraz wszystko we flashu i jak ktos ma starego kompa to zamula jak cholera

Johnson
Johnson
  17 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: strony teraz dluzej mi wchodza


otoz to d83ddc4d
GRADEK83
GRADEK83
  18 kwietnia 2013

alternatywa jak ktoś chce szybko coś znaleźć http://m.allegro.pl/

GRADEK83
GRADEK83
  18 kwietnia 2013

A wyszukiwarkę zaawansowaną mamy pod linkiem http://allegro.pl/search_form.php

ItsHypersomnia
ItsHypersomnia
  18 kwietnia 2013
Edge
Edge: przy każdej zmianie na takim portalu jak Allegro, Facebook czy nawet Fotka, znajdą się hejterzy, którzy będą się zrzeszać na fanpejdżach i domagać przywrócenia tego co było... Prawda jest jednak taka, że właściciele serwisu mają ich w dupie bo i tak będą korzystać z ich strony, a że 0,01% odejdzie? na ich miejsce przyjdą następni. A ci, którzy teraz marudzą po prostu się przyzwyczają. Mi się nowe Allegro podoba.


Całkowicie się zgadzam. Nowy wygląd jest bardziej nowoczesny, wcale nie jest tak nieintuicyjny jak ludzie mówią. Nie wiem, albo ja posiadam jakieś niesamowite zdolności, albo po prostu większość użytkowników widzi coś nowego i się całkowicie na to zamyka. Lubię w tych momentach przytaczać przykład śledzika, który był odpowiednikiem osi czasu z innego portalu, znalazło się wtedy miliony hejterów, którzy próbowali go usunąć za wszelką cenę... Mimo że z osi czasu (funkcjonalności tego drugiego portalu) ci sami użytkownicy korzystali z niebywałym zadowoleniem. (;
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  18 kwietnia 2013

to co oni zrobili z ta strona to porazka. chce kliknac na wyszukiwarke a jakies podstrony,podkategorie mi sie wyswietlaja tak samo Fotka kiedys byla super,wszystko bylo na miejscu a teraz to pic na wode

Jacek80
Jacek80
  18 kwietnia 2013

nie wiem czemu, ale nigdy nie miałem zaufania do allegro, także wygląd strony mi lata ;)

Edge
Edge
  18 kwietnia 2013

Jacek czemu? Wolisz płacić więcej? Ja mam ograniczone zaufanie, kupuję tylko w sklepach na allegro i tylko nowe rzeczy.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.