Alensztajn
Alensztajn
  9 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Cześć. :) Nie wiem w którym dziale dodać wątek, więc dodaje tu.
Przed chwilą miałam dziwny incydent. Zadzwonił mi telefon - nr prywatny. Odebrałam i słyszałam jakąś muzyczkę, a następnie "proszę czekać, trwa łącznie z konsultantem", przestraszyłam się i rozłączyłam.. W dodatku zżarło mi z konta. -,- Kompletnie nie wiem o co chodzi, bo przecież nigdzie nie dzwoniłam, nie wysyłałam żadnego esa..

Więc teraz moje pytanie:
- czy plus (bo w tej sieci mam), może bez powodu do mnie zadzwonić?
- a może powinnam zadzwonić do biura obsługi i zapytać o co chodzi?
- czy ktoś sobie mógł zwyczajnie zrobić żarcik?
- czy ktoś z was miał podobną sytuację?
d83dde14

NicZaFriko
NicZaFriko
  9 kwietnia 2013

Przestraszyła sie dziewczynka konsultanta z plusa który pewnie chciał Ci coś zaoferować , i sie rozłączyła hahaha nie no , głupota głupotę głupotą pogania ..

Po drugie masz shizy jakieś , za odebranie od konsultanta nie może Cie "zeżreć " pieniędzy z konta.
Tak może bez powodu dzwonić jak milion innych ludzi na tym świecie , nawet ja mogę zadzwonić do Ciebie bez powodu.

Jaki zarcik ? znowu shizy masz .

Tak , przeważnie każdy z nas mia sytuacje ze dzwoni do niego konsultant i próbuje wcisnac jakas super oferte

Witami w realnym świecie , może telefon od konsultanta uswiadomi CIe ze nie jestes sama na tej planecie.

Alensztajn
Alensztajn
  9 kwietnia 2013

Gdyby ten "konsultant" chciał mi coś zaoferować, nie dzwonił by z prwy- bo zawsze jakiś nr się wyświetla. Tym bardziej, że nie mam karty na umowę, ani nie rejestrowałam nr na str plusa.

Konto usunięte
Konto usunięte: głupota głupotę głupotą pogania ..
Za to ty człeczku pokazałeś właśnie swoją wypowiedzią swój poziom inteligencji :brawo:
Konto usunięte
Konto usunięte: Po drugie masz shizy jakieś , za odebranie od konsultanta nie może Cie "zeżreć " pieniędzy z konta.
Żadna schiza, tylko prawda.

A następnym razem, swoje wypociny- które nikomu nic nie dają- zachowaj dla siebie. :bye:
+ radziłabym zapoznanie się ze słownikiem.
NicZaFriko
NicZaFriko
  9 kwietnia 2013

Firmy typu Call Center czyli konsultanci którzy wciskają oferty zawsze dzwonią z nr prywatnego , wszystkie rozumu widze juz dawno pozjadałaś.

NicZaFriko
NicZaFriko
  9 kwietnia 2013

Firmy typu Call Center czyli konsultanci którzy wciskają oferty zawsze dzwonią z nr prywatnego , wszystkie rozumu widze juz dawno pozjadałaś.

+ gdzie zrobiłem rażący błąd , ze nie dałem np w ściema kreseczki nad s ?

Alensztajn
Alensztajn
  9 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie zrobiłem rażący błąd

> "shizy".
kubainter
kubainter
  9 kwietnia 2013

Są rożne metody zdzierania kasy w naiwnych ludzi :) to była jedna z nich, druga to taka, że ktoś puszcza ci sygnał z publicznego numeru a ty jak głupi oddzwaniasz na numer znajdujący się na drugiej stronie Ziemi i tak nabija rachunek warty więcej niż 20gr za minut ;p

pawciomistrz
pawciomistrz
  9 kwietnia 2013

albo ktoś wzioł rozmowe na twój koszt tylko z ja mam inna sieć i mi pokazuje nr telefonu i jak sie nie zgadzam na czyjąś rozmowe to ja odbiore ale potem wylanczam odrazu i mi nie zabiera z telefonu

rafal0302
rafal0302
  9 kwietnia 2013

ale jak bez potwierdzenia może coś mi z mojego konta pieniądze zżerać ?
Też tak miałem i to jakaś tam firma dzwoni. Musiał gdzieś brać udział w konkursie, potwierdzać numer telefonu gdzieś i w regulaminie było że firma może wykorzystywać twoje dane itp. Teraz ktoś je odkupił a dokładniej polkomtel?? i dzwoni do ciebie jakiś śmieszny konsultant, zawraca ci dupe i na dodatek budzi cię ...... bo zazwyczaj w takim momencie dzwonią. Próbują zaoferować najlepszą ofertę na rynku .... i skłonić cię do przejścia do plusa.

NicZaFriko
NicZaFriko
  9 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: shizy

:ziober2:
nie no padnę zaraz , hahaha chcesz mi powiedzieć ze mam zajrzeć do słownika języka polskiego i zobaczyć jak sie piszę słowo którego tam nie ma ?
"schizy" to język potoczny :lol: więc nie znajdę go w tam :crylol:
To żeś się dziewojo teraz popisała .
Alensztajn
Alensztajn
  9 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: mam zajrzeć do słownika języka polskiego
Rozumiem, że mam ci okulary kupić, bądź coś na pamięć? Jakbyś nie zauważył człeczku, nie napisałam "słownik języka polskiego" tylko:
Konto usunięte
Konto usunięte: + radziłabym zapoznanie się ze słownikiem.

... :brawo:
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
tomas
  9 kwietnia 2013

Kolego NicZaFriko; otrzymujesz ode mnie upomnienie. Jesteś stałym bywalcem i znasz zasady, dlatego przy kolejnym tego typu "incydencie" otrzymasz stosowną karę (surową).

Konto usunięte
Konto usunięte: W dodatku zżarło mi z konta

NIGDY, jeśli konsultanci dzwonią z ofertą, nie pobiera kasy...to by było nieetyczne w tym przypadku :)
LazyBone
Edge
Edge
  10 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam karty na umowę, ani nie rejestrowałam nr na str plusa.

i tym samym Plus nie ma możliwości działania i sprawdzenia czegokolwiek.
ItsHypersomnia
ItsHypersomnia
  10 kwietnia 2013

Ja mam telefon na kartę, bez umowy. Nie rejestrowany, a jednak to w niczym nie przeszkadza by play sobie mógł do mnie dzwonić i mówić - że regularnie doładowuje konto, to może przejdę na abonament. Tylko play zawsze do mnie dzwonił z numeru nie prywatnego.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.