FoldForBeer
FoldForBeer
  6 lutego 2013 (pierwszy post)

Witam , potrzebuje superszybkiego laptopa o duzej wydajnosci przeliczeniowej( w tej chwili mam toshibe sattelite 4g 500gb z jakims podwojnym procesorem ale mi strasznie muli, bo uzywam programow ktore zzeraja bardzo duzo pamieci.
czy taki laptop bedzie wystarczajacy??
Laptop LENOVO G780A i5-3210M 16GB 1TB GT635M 1GB
http://allegro.pl/laptop-lenovo-g780a-i5-3210m-16gb-1tb-gt635m-1gb-i3004046595.html
Macie jakies propozycje??

TlPS
Posty: 892 (po ~103 znaków)
Reputacja: -15 | BluzgometrTM: 38
FoldForBeer
FoldForBeer
  6 lutego 2013

zapomnialem napisac ze mam przeznaczone na cel do 4tys d83dde1eten za drogi troche , ale dzieki za propozycje i czekam na nstepne , dzieki bardzo

johnson
johnson
  6 lutego 2013

za 4tys to ja zloze blaszaka 3 razy szybciej niz wszystko co podaliscie wyzej.

NicZaFriko
NicZaFriko
  6 lutego 2013

za 4 tysiacie nie ma super szybkiego lapka co najwyzej dobry :)

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  6 lutego 2013

laptop nie sluzy i nigdy nie bedzie sluzyl do superszybkiej mocy przeliczeniowej
lepiej kompa za to kupic

FoldForBeer
FoldForBeer
  6 lutego 2013

Tak wiem ze lepiej kompa kupic , ale bardzo czesto podrozuje i stacjonarki nie wezme do bagazu d83dde0a, potrzebuje laptop

NicZaFriko
NicZaFriko
  6 lutego 2013

Maingear Nomad 15 albo 17 cali , koszt około 1500$ ;) I to jest super szybki lapek.

johnson
johnson
  6 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: I to jest super szybki lapek.


super szybki lapek nie istnieje

d83ddc47
Konto usunięte
Konto usunięte: laptop nie sluzy i nigdy nie bedzie sluzyl do superszybkiej mocy przeliczeniowej
NicZaFriko
NicZaFriko
  6 lutego 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

No ale nie mówmy ze on potrzebuje xeona e7 czy cos z 10 rdzeniami i 20 watkami, bo i7 3 generacji który siedzi w tym lapku spokojnie daje rade na dzisiejsze czasy .

Konto usunięte
Konto usunięte: laptop nie sluzy i nigdy nie bedzie sluzyl do superszybkiej mocy przeliczeniowej lepiej kompa za to kupic


Stacionarka tez nie , do superszybkich mocy , chyba ze to komputer kwantowy.
znajduch
znajduch
  6 lutego 2013

Wg mojej wiedzy kompa powinno się składać wedle zastosowania. Cóż chcesz robić na tymże lapku? Renderować filmy, obrabiać słitfocie na fejsa, kompilować samemu całego pingwina ze źródeł, czy grać w pasjansa?:ninja:

johnson
johnson
  6 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Stacionarka tez nie , do superszybkich mocy , chyba ze to komputer kwantowy.


Komputer kwantowy to tez stacjonarka przeciez :nielapie:. Chyba ze u Ciebie slowo stacjonarny ma wiele znaczenia ktore nie dotyczy komputera kwantowego.
rafal0302
rafal0302
  6 lutego 2013

Po pierwsze i najważniejsze jaki program używasz że ci tyle pamięci zżera ?
Jakiej pamięci operacyjnej czy może graficznej ?

rafal0302
NicZaFriko
NicZaFriko
  7 lutego 2013
johnson
johnson: stacjonarka przeciez
W sensie naszych popularnych PC'tów wielkości paru pudeł na buty , a nie samochodu.
Bez sensu polemika .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.