Patriotaa
Patriotaa
  19 stycznia 2013 (pierwszy post)

Witam mam taki problem.Chce na dysku d otworzyć folder z muzyką ale nie idzie.Zaczyna się krecić niebieskie kółko sygnalizujące że się ładuję ale one się kreci a komp się zawiesza.Mam tam kilka folderów aja chce jeden skopiować i reszte won.Jak to zrobić czy są jakieś programy? Bo próbowałem już przez Tryb awaryjny i nic.Próbowałem skopiować cały dysk d i też nic.Szkoda mi muzyki którą od kilku lat zbierałem.

SeArS
SeArS
  20 stycznia 2013

Zapewne partycja ulegla czesciowemu uszkodzeniu, ciezko jest poradzic jakis domowy sposob, mozesz sprobowac defragmentacji dysku jednak watpie aby to pomoglo, warto jednak sprobowac

Patriotaa
Patriotaa
  20 stycznia 2013

Zobaczę może coś da,spróbować nie zaszkodzi.

RaDiK88
RaDiK88
  20 stycznia 2013

może total Commanderem

Patriotaa
Patriotaa
  20 stycznia 2013

A zobaczę bo zawiesił się jak chce przefragmentować

Patriotaa
Patriotaa
  20 stycznia 2013

To samo zawiecha.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  20 stycznia 2013

albo jakis wirus,ktory blokuje dostep do folderu albo dysk spalony

Patriotaa
Patriotaa
  20 stycznia 2013

Dysk nie spalony bo Partycja na tym samym dysku jest okej.To jest dysk D A dysk c działa i ma zainstalowany System.

Patriotaa
Patriotaa
  20 stycznia 2013

Skanowałem nodem i błąd:
sektor startowy dysku błąd podczas otwierania

MuchaNaPlecach
Posty: 40 (po ~247 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MuchaNaPlecach
  20 stycznia 2013

spróbuj standardowo checkdiska, ale z linii komend:

Start -> uruchom -> cmd -> enter
chkdsk d: /r
jak sie zapyta czy to zdeinstalować wolumin wduszasz N
jak sie zapyta czy sprawdzac przy restarcie wduszasz T



zrestartuj kompa i sprawdź czy coś zdziała

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  20 stycznia 2013

Zanim zaczniesz kombinować, zrób sobie obraz tej partycji. Podejmij jeszcze próbę. kopiowania plików z uszkodzonej partycji za pomocą live CD. Mało treściwie opisałeś problem. Ponadto temat powinien zawierać kilka informacji, między innymi jaki posiadasz system, czy jest to stacjonarka, czy laptop jak również w jakich okolicznościach problem zaistniał :)

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  20 stycznia 2013

Ewentualnie użyj programu do odzyskiwania danych... znam kilka

Patriotaa
Patriotaa
  20 stycznia 2013

Problem pojawił się wczoraj nie wiem jak ale jak chciałem otworzyć folder zacioł się komputer i tyle.Nie wiem co sie stało jaka jest przyczyna,nic nie robiłem.Mam windows 7.Powiem że coś w tym folderze jest nie tak bo mam inny plik i on działa.

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  20 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ewentualnie użyj programu do odzyskiwania danych

Dokładnie...wręcz zalecane, zanim zacznie bawić się w naprawę partycji..bo w razie jakiegoś niepowodzenia odzyskanie danych będzie trudne, bądz niemożliwe ;) Ja w podobnych przypadkach robię obraz partycji, gdy są jakieś ważne dane :)
Patriotaa
Patriotaa
  20 stycznia 2013

Okej jaki program polecacie?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.