Adidasowa
Adidasowa
  11 grudnia 2011 (pierwszy post)

A oto zimowa kolekcja:
1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.

Q:Co na tak?
Q:Co na nie?
Q:Zamierzacie coś kupić?

Mi osobiście ogólnie podobają się kolekcje firmy TALLY WEiJL, trafione w mój gust.
Adidasowa
Adidasowa
  12 grudnia 2011
Karola
Karola: Większość na tak. ;)

I bardzo dobrze :brawo:
pijana
pijana
  12 grudnia 2011

Byłam dzisiaj w tym sklepie, bo mnie kumpela zaciągnęła, tak jak myślałam - porażka.

Adidasowa
Adidasowa
  12 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: porażka.

muszę to sprawdzić :tak:
Pure
Pure
  13 grudnia 2011

Nie wchodzę do tego sklepu. U nas w galerii echo jest tam tak różowo, że aż mdli. Do tego wielka kula dyskotekowa na samym środku sufitu i głośna muzyka :and:
To odstrasza.

Adidasowa
Adidasowa
  13 grudnia 2011
Pure
Pure: Nie wchodzę do tego sklepu. U nas w galerii echo jest tam tak różowo, że aż mdli. Do tego wielka kula dyskotekowa na samym środku sufitu i głośna muzyka To odstrasza.

O ty z moich okolic :mrgreen: No różowo tam jest :mrgreen: Ja tam w sumie jeszcze nie wchodziłam mimo, że w galerii milion razy byłam. Koleżanki dopieor mi poleciły ten sklep że taki "kul" jest więc wybiorę i obadam sprawę. Ale z opinii forumowych widzę, że w sumie nie ma po co, skoro tam same szmaty :mrgreen:
madzia2143
madzia2143
  13 grudnia 2011

to jest kolekcja na zimę? nie no wporzo.

Adidasowa
Adidasowa
  13 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest kolekcja na zimę? nie no wporzo.

no podobno, tak mówią :ninja:
Pure
Pure
  14 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O ty z moich okolic

Wybrzeże kości słoniowej jest chyba daleko! :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: No różowo tam jest Ja tam w sumie jeszcze nie wchodziłam mimo, że w galerii milion razy byłam. Koleżanki dopieor mi poleciły ten sklep że taki "kul" jest więc wybiorę i obadam sprawę. Ale z opinii forumowych widzę, że w sumie nie ma po co, skoro tam same szmaty

W sumie jeszcze nie mam tam swojego ulubionego sklepu. Cóż, nie zdążyłam jeszcze wejść do wszystkich 300 :-p
mmaryjka
mmaryjka
  14 grudnia 2011

tak jak ktoś wcześniej napisał - bazarowy wystrój sklepu, zawsze okropnie głośna muzyka techno czy coś w ten deseń, do tego wątpliwa jakość ubrań. w galerii w której najczęściej jestem dodatkowo strasznie z tego sklepu śmierdzi jakimś kiblowym odświeżaczem powietrza.

Adidasowa
Adidasowa
  14 grudnia 2011
Pure
Pure: Wybrzeże kości słoniowej jest chyba daleko!

:rotfl: świętokrzyskie! :zakochany:

Pure
Pure: W sumie jeszcze nie mam tam swojego ulubionego sklepu. Cóż, nie zdążyłam jeszcze wejść do wszystkich 300 :-p

Szczerze Ci powiem, że ja też nie zdążyłam :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: w galerii w której najczęściej jestem dodatkowo strasznie z tego sklepu śmierdzi jakimś kiblowym odświeżaczem powietrza.

:rotfl:
pijana
pijana
  14 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak jak ktoś wcześniej napisał - bazarowy wystrój sklepu, zawsze okropnie głośna muzyka techno czy coś w ten deseń, do tego wątpliwa jakość ubrań. w galerii w której najczęściej jestem dodatkowo strasznie z tego sklepu śmierdzi jakimś kiblowym odświeżaczem powietrza.

W ogóle ta moda na "pachnące" sklepy mnie przeraża. O ile jeszcze Kazarową wanilię jestem w stanie znieść, to męskie perfumy w Stradvariusie mnie totalnie odrzucają (nie mówiąc o kaszlu, jaki wywołały).
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  16 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no! mądry post!

Poczytałam wypowiedzi w wątku, kompletnie nie zgadzam się z opiniami co do jakości ubrań, ja mam masę ubrań z tally, w tym paski do spodni, torby, spodnie, swetry ( o jezu kocham sweterki z tally!) koszulki i prrzyznam szczerze ze nic sie nie dzieje, spodnie są dobrej jakości, a swetry również, niektóre mam już dwa lata i wyglądają dobrze.
mmaryjka
mmaryjka
  17 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: męskie perfumy w Stradvariusie mnie totalnie odrzucają

chryste, nienawidzę tego. jak wchodzę do takiego sklepu to od razu wychodzę, nawet jakby mieli mi dać coś za darmo:and:
w jednym sklepie męczą te perfumy strasznie, ale nie pamiętam w jakim. rzyg jak tylko przechodzę
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 grudnia 2011

Kolekcja kiczowata i bardzo tandetna.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Adidasowa
Adidasowa
  18 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Poczytałam wypowiedzi w wątku, kompletnie nie zgadzam się z opiniami co do jakości ubrań, ja mam masę ubrań z tally, w tym paski do spodni, torby, spodnie, swetry ( o jezu kocham sweterki z tally!) koszulki i prrzyznam szczerze ze nic sie nie dzieje, spodnie są dobrej jakości, a swetry również, niektóre mam już dwa lata i wyglądają dobrze.

Czyli jednak muszę to sama sprawdzić :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.