styka51
styka51
  1 grudnia 2011 (pierwszy post)
Witam ;)

Zostałam zainspirowana linkiem od Babsy ;)



Soł...
Każdy z nas chodził/chodzi do szkoły, odbywały się tam różne bale przebierańców, Andrzejki i inne cuda, na których dzieciaki stroiły się.

Za co najczęściej się przebieraliście?
(ja zawsze byłam przebrana za cygankę :and: )

Za co przebierają się Wasze dzieci?

(wiadomo, że mamy na forumie mamy;))

Czy chodzicie/chodzilibyście na bale przebierańców w wieku 15/25/35 lat?
Za co przebieracie/przebralibyście się?


Jakie najdziwniejsze przebranie widzieliście?









Zachęcam do rozmowy oraz wklejania zdjęć;)


Pozdrawiam, Stycz ;)
madzia2143
madzia2143
  1 grudnia 2011
styka51
styka51: Za co najczęściej się przebieraliście? (ja zawsze byłam przebrana za cygankę ) Za co przebierają się Wasze dzieci? (wiadomo, że mamy na forumie mamy;)) Czy chodzicie/chodzilibyście na bale przebierańców w wieku 15/25/35 lat? Za co przebieracie/przebralibyście się? Jakie najdziwniejsze przebranie widzieliście?


ad.1 z biedronkę, ślązaczkę bądź ksieżniczkę -___-
ad.2 nie posiadam :D
ad.3 haha raz wbiłam przebrana, ale to nie była przebierana impreza, jaja sobie zrobiłam bo to drętwe towarzystwo było a nie lubię jak wieje nudą - za wróżkę ;)
ad.4 nie kojarzę, ale podoba mi się ten banan co wkleiłaś : D
styka51
styka51
  1 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ad.3 haha raz wbiłam przebrana, ale to nie była przebierana impreza, jaja sobie zrobiłam bo to drętwe towarzystwo było a nie lubię jak wieje nudą - za wróżkę ;)

Chciałabym iśc teraz na jakieś przebierane party, ale wiadomo, że nikt nie zrobi :and:
A jak już, to zbierze się max 6 osób ;c
Fieska
Fieska
  1 grudnia 2011
styka51
styka51: Za co najczęściej się przebieraliście?


Różnie, jako Pippi Langstrumpf, wiewiórka, żabka, motylek, aniołek. To były czasy jak się chodziło do przedszkola i ewentualnie jeszcze w 1-szej klasie.
neurohormon
neurohormon
  1 grudnia 2011

Kiedyś było na topie jak facet przebierał się za babę:D zawsze z kumplami braliśmy moich sióstr ciuchy:D

styka51
styka51
  1 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś było na topie jak facet przebierał się za babę:D

Pamiętam jak w gimnazjum dziewczyny miały jakiś taniec zaprezentować, to wysłaliśmy chłopaków z naszej klasy;) Świetnie wyglądali, balony w stanikach, różu pełno na policzkach, pończochy, kalosze i jeszcze dwóch zostało w taczce przywiezionych.... o jaaaa:zakochany:
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  1 grudnia 2011
styka51
styka51: Za co najczęściej się przebieraliście?

za krakowiankę mnie mama przebierała choć zawsze chciałam być księżniczką :zonk:

styka51
styka51: Czy chodzicie/chodzilibyście na bale przebierańców w wieku 15/25/35 lat? Za co przebieracie/przebralibyście się?

jak bym miała z kim i gdzie to bym pewnie poszła
za kurtyzane :ssh:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
sylwik
sylwik
  1 grudnia 2011
styka51
styka51: Czy chodzicie/chodzilibyście na bale przebierańców w wieku 15/25/35 lat? Za co przebieracie/przebralibyście się?

jako dziecko chyba z raz bylam ksiezniczka.
a tak to nie chodzilam na takie:woot:

a jakos w ostatnim roku bylam raz kobieta-kotem, raz fiona ze shreka.
i chce sobie jakis fajny stroj policjantki lub zolnierki skompletowac:ziober2:
albo perwersyjnej zakonnicy:rotfl:
pijana
pijana
  1 grudnia 2011
styka51
styka51: Za co najczęściej się przebieraliście?

Hm, przypominam sobie tylko Pippi, chyba rzadko się przebierałam :ziober2:
styka51
styka51: Czy chodzicie/chodzilibyście na bale przebierańców w wieku 15/25/35 lat? Za co przebieracie/przebralibyście się?

Byłam w tym roku na "przebieranym" balu karnawałowym, jako kowbojka :D
styka51
styka51: Jakie najdziwniejsze przebranie widzieliście?

Alucard
Alucard
  1 grudnia 2011
styka51
styka51: Za co najczęściej się przebieraliście?

Indianin.

styka51
styka51: Czy chodzicie/chodzilibyście na bale przebierańców w wieku 15/25/35 lat?

Raz mnie była wyrwała na lata disco, i miałem ciuchy z tego okresu. Wyglądałem jak ten wokalista z Boney M.
mmaryjka
mmaryjka
  1 grudnia 2011
styka51
styka51: Za co najczęściej się przebieraliście?

oczywko za księżniczkę.

styka51
styka51: Czy chodzicie/chodzilibyście na bale przebierańców w wieku 15/25/35 lat?

jak byłam mała to chodziłam, szczególnie w przedszkolu i podstawówce.
teraz czasami idę na jakąś tematyczną imprezę, ale to dość rzadko. oczywiście moja ulubiona - kicz party.

styka51
styka51: Jakie najdziwniejsze przebranie widzieliście?

będąc w londynie, po wyjściu z klubu zobaczyłam faceta przebranego za chwebacce i palił hasz.
jakby ktoś nie wiedział:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  1 grudnia 2011
styka51
styka51: Za co najczęściej się przebieraliście?

Raz chyba za czerwonego kapturka ofc, a raz za jakąś żabkę czy coś tam :D

styka51
styka51: Za co przebierają się Wasze dzieci?

Dzieci to ja nie mam, ale moja mała kuzynka przebrała się za czarownicę i jej to pasowało bardzo :D Coś mniej więcej czarno fioletowego jak u tej dziewczynki po prawej :D

styka51
styka51: Czy chodzicie/chodzilibyście na bale przebierańców w wieku 15/25/35 lat? Za co przebieracie/przebralibyście się?


styka51
styka51: Czy chodzicie/chodzilibyście na bale przebierańców w wieku 15/25/35 lat? Za co przebieracie/przebralibyście się?

Nie chodziłam i nie chodzę, nie mam pojęcia w co bym się przebrała :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  1 grudnia 2011

Ten mały słodki chłopczyk po lewej na zdjęciu przebrany za teletubisia! Bezcenne haha :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

CzarownicyPies
CzarownicyPies
  1 grudnia 2011
styka51
styka51: Za co najczęściej się przebieraliście?

Różnie, ale najbardziej lubiłam być panną młodą. :)

styka51
styka51: Czy chodzicie/chodzilibyście na bale przebierańców w wieku 15/25/35 lat? Za co przebieracie/przebralibyście się?

Chodzę, uwielbiam takie zabawy :ziober2:.
Ostatnio byłam pielęgniarką.

Wczoraj u mnie w akademiku były przebierane andrzejki, cudowna sprawa. :D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 grudnia 2011
styka51
styka51: Za co najczęściej się przebieraliście?

Za Zorro lub Spuermana, chociaż tego akurat stroju nie lubiłem bo trzeba było wdziać niebieskie rajstopy a wiadomo nawet dla 10letniego chłopca to obciach :D

styka51
styka51: Czy chodzicie/chodzilibyście na bale przebierańców w wieku 15/25/35 lat? Za co przebieracie/przebralibyście się?

Nie chodzę, ale ubrałbym strój Borata :ziober2:

styka51
styka51: Jakie najdziwniejsze przebranie widzieliście?




:crylol:



Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.