mmaryjka
mmaryjka
  30 listopada 2011 (pierwszy post)

Cześć i czołem!

Dzisiaj będzie o pudełkach kosmetycznych. Dzisiaj dotarło do subskrybentek pierwsze polskie pudełko. Za granicą mają je już od dłuższego czasu i wiele rodzajów pudełek do wyboru.

Zasada jeśli chodzi o pudełka jest prosta - subskrybujemy, płacimy i dostajemy pudełko z 5 mini produktami w tym jedno(bądź więcej) pełnowymiarowe i sobie testujemy. Jeśli coś nam pasuje, możemy udać się do sklepu i kupić opakowanie pełnowymiarowe, jeśli nie pasuje, nie płaczemy, że wydaliśmy pieniądze na badziew.

Za granicą wygląda to tak:





1. Słyszałyście kiedyś o tym?
2. Jak wam się podoba idea takich pudełek?
3. Obecnie ruszyło w Polsce dopiero pierwsze pudełko, ale gdy będzie większy wybór zdecydujecie się jakieś zasubskrybować?
4. Jaka waszym zdaniem cena byłaby odpowiednia? Podział na boxy bardziej 'ekskluzywne', 'ekologiczne' etc?

Obecnie w Polsce działa kissbox cena pudełka 25zł. Mają ruszyć też 12box - 50zł, ladybox - 29zł oraz najbardziej znane glossybox.

pozdrawiam milusich

SoDope
SoDope
  30 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Obecnie w Polsce działa kissbox cena pudełka 25zł. Mają ruszyć też 12box - 50zł, ladybox - 29zł oraz najbardziej znane glossybox.


Duzo dziewczyn zamówiło Kiss'a i są ... lekko podłamane...
wątpie by ktoś się np skusił za 50 zł i być tak samo rozczarowanym.

Mnie póki co bardziej jara opakowanie niż zawartość pudełka bo można schować na pierdółki :D
SoDope
SoDope
  30 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Obecnie ruszyło w Polsce dopiero pierwsze pudełko, ale gdy będzie większy wybór zdecydujecie się jakieś zasubskrybować?

Tak jedno spróbuje sobie zamówić ale zobacze przez pare miesięcy co przesyłają i jak wyglądają opakowania ;)
mmaryjka
mmaryjka
  30 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jedno spróbuje sobie zamówić ale zobacze przez pare miesięcy co przesyłają i jak wyglądają opakowania

ja na pewno zamówię glossybox i spróbuję tego 12box. 50zł dużo, ale liczę, że to będą jakieś niszowe, dobre kosmetyki. no a glossybox to klasyka więc też liczę na jakość.
SoDope
SoDope
  30 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

a Ty kissem jesteś zadowolona czy też jak reszta dziewczyn lekko zdziwiona z nakierowaniem na 'rozczarowanie' ? :ziober2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Słyszałyście kiedyś o tym? 2. Jak wam się podoba idea takich pudełek? 3. Obecnie ruszyło w Polsce dopiero pierwsze pudełko, ale gdy będzie większy wybór zdecydujecie się jakieś zasubskrybować? 4. Jaka waszym zdaniem cena byłaby odpowiednia? Podział na boxy bardziej 'ekskluzywne', 'ekologiczne' etc?

Fajny pomysl, podoba mi sie, chociaz pierwsze slysze :)

Konto usunięte
Konto usunięte: no a glossybox to klasyka więc też liczę na jakość.

wlasnie widze, ze jest za £10 funtow, moze po swietach zasubskrybuje :P
mmaryjka
mmaryjka
  30 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a Ty kissem jesteś zadowolona czy też jak reszta dziewczyn lekko zdziwiona z nakierowaniem na 'rozczarowanie' ?

nie subskrybowałam kissboxa bo jakoś od początku mi się nie podobał, a poza tym to zaspałam z logowaniem

Konto usunięte
Konto usunięte: wlasnie widze, ze jest za £10 funtow, moze po swietach zasubskrybuje

bierz, co miesiąc inny:)
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bierz, co miesiąc inny:)

wlasnie przegladam, co bylo w zeszlych miesiacach :D
mmaryjka
mmaryjka
  30 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wlasnie przegladam, co bylo w zeszlych miesiacach

w każdym w sumie jest coś ciekawego, przynajmniej jeśli chodzi o glossybox
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w każdym w sumie jest coś ciekawego, przynajmniej jeśli chodzi o glossybox

no wlasnie widze i kusi :D

jak zrobie juz zakupy swiateczne to sie nad tym zastanowie :P
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  30 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Słyszałyście kiedyś o tym? 2. Jak wam się podoba idea takich pudełek?

pierwszy raz o tym słyszę, ale pomysł wydaje mi się ciekawy :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Obecnie ruszyło w Polsce dopiero pierwsze pudełko, ale gdy będzie większy wybór zdecydujecie się jakieś zasubskrybować?

nie wiem :) zależy jakich marek kosmetyki by się w takim pudełku znajdowały i ile by to kosztowało :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Jaka waszym zdaniem cena byłaby odpowiednia? Podział na boxy bardziej 'ekskluzywne', 'ekologiczne' etc?

cena wg. mnie powinna być adekwatna do rozmiarów (pojemności) tych mini produktów, marki, ich ilości w pudełku :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
sylwik
sylwik
  1 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Jak wam się podoba idea takich pudełek?

pierwsze slysze, ale pomysl mi sie podoba, lubie nowosci kosmetykowe probowac.
jakby byly fajne kosmetyki, moze bym sie skusila
pijana
pijana
  1 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Słyszałyście kiedyś o tym? 2. Jak wam się podoba idea takich pudełek? 3. Obecnie ruszyło w Polsce dopiero pierwsze pudełko, ale gdy będzie większy wybór zdecydujecie się jakieś zasubskrybować? 4. Jaka waszym zdaniem cena byłaby odpowiednia? Podział na boxy bardziej 'ekskluzywne', 'ekologiczne' etc?

1. Jasne, że tak
2. Bardzo mi się podoba, zawsze zazdrościłam oglądając na YT glossy boxy
3. Zobaczymy, ale pewnie poczekam na glossy box
4. Jaka cena będzie odpowiednia ciężko mi powiedzieć, ale znając życie będzie drożej i mniej opłacalnie niż w innych częściach Europy. Podziały bardzo chętnie, ale wątpię.
pijana
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  1 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=GSD1wZp2dw8&feature=relmfu

:zakochany: się w makijażu tej kobiety z filmu
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.