monikamonisia20
monikamonisia20
  25 listopada 2011 (pierwszy post)
Witam.
Mam problem z wybraniem podkładu. Obecnie używam od jakiegoś czasu Revlon Colorstay z tym, ze ostatnio na mojej twarzy zawitały małe syfki , przypuszczam iz właśnie od w/w podkładu. Jestem zainteresowana też z tej firmy ale photoready. co możecie o nim powiedzieć? a z kryciem jak? drobne zaczerwienia twarzy ukryje?
a może polecicie inny w miarę niedrogi i dobry. ?

czy osoby z zaczerwienioną cerą mogą używać róży do twarzy czy tylko bronzery?

pozdrawiam serdecznie
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ze ostatnio na mojej twarzy zawitały małe syfki ,

u mnie na syfki/pryszcze najlepiej działa ten sposób:
demakijaż (bardzo dokładny) >> peeling >> tonik >> smarowanie wykwitów aloesem (ewentualnie sokiem z aloesu) - zawsze działa xD, ale wiadomo, że nie od razu - potrzeba kilku dni, a nawet tygodni, żeby stany zapalne zniknęły

Konto usunięte
Konto usunięte: drobne zaczerwienia twarzy ukryje?

jakie są to zaczerwienienia? popękane naczynka, podrażnienia skóry, stany zapalne typu pryszcze, krostki ?
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam problem z wybraniem podkładu. Obecnie używam od jakiegoś czasu Revlon Colorstay z tym, ze ostatnio na mojej twarzy zawitały małe syfki , przypuszczam iz właśnie od w/w podkładu. Jestem zainteresowana też z tej firmy ale photoready. co możecie o nim powiedzieć? a z kryciem jak? drobne zaczerwienia twarzy ukryje? a może polecicie inny w miarę niedrogi i dobry. ?


Kazdy podklad mocno kryjacy spowoduje, ze cera do niego nieprzyzwyczajona sie przelamie i zacznie tworzyc syfki - Wyjscia sa dwa:
1. ALbo dalej uzywasz ten sam podklad i z czasem cera sie do niego przyzwyczai bez zadnych takich niespodzianek - ale musisz wziac pod uwage, ze pozostanie ci wtedy wybor tylko mocnych podkladow.
2. Albo zostawiasz ten podklad na takie okazji, gdy chcesz miec mocniejszy makijaz, badz krycie w razie wypryskow itp.

Ja uzywam roznych podkladow i czesto zmieniam, po to by mi sie buzia do zadnego nie przyzwyczaila. Wg mnie to najgorsze co moze byc.

Photoready mam i jestem bardzo zadowolona. Wg mnie dobrze kryje, swietnie sie naklada pedzlem i gabeczka. Palcami nie nakladalam. Ma swietna teksture, wiec nie powinno byc problemu. Jest trwaly, na mojej buzi wytrzymuje spokojnie 8-12 godzin bez poprawek. Nie nalezy przesadzac z jego iloscia, bo stworzy maske - wtedy trzeba pobawic sie rozami i bronzerami by wymodelowac pozadany ksztalt twarzy - stad nazwa. Masz dobrze wygladac na zdjeciach :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

KotKaczynskiego
KotKaczynskiego
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy osoby z zaczerwienioną cerą mogą używać róży do twarzy czy tylko bronzery?

roz poglebi rozowy odcien skory lepiej bronzery. ewentualnie roz ale w kolorze ciemnym a co do podkladu to na to jakiś puder i nie bedzie problemu.... chyba ze wolisz szajs- ciezki podklad ale w tym to ja nie pomoge
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 listopada 2011

Rimmel ma najgorsze podklady jakie mozna miec :nie:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

KotKaczynskiego
KotKaczynskiego
  26 listopada 2011
massacre
massacre: Rimmel ma najgorsze podklady jakie mozna miec

wiem ale to wyjatek
mmaryjka
mmaryjka
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a może polecicie inny w miarę niedrogi i dobry. ?

droższy, ale najlepszy. clinique redness solutions.

a w ogóle to należy zacząć od tego, że nawet jak kupisz sobie najbardziej kryjący podkład na świecie to NIE ZAMASKUJE CI CZERWONEGO ODCIENIA SKÓRY. warto o tym pomyśleć i jeśli oprócz tego nie masz za bardzo nic do zakrywania to polecam podkład/puder clinique z tej serii bo na pewno nie obciąża tak skóry.
osobiście używam już 3 opakowania i nie zamierzam zmieniać;)
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  26 listopada 2011
massacre
massacre: Rimmel ma najgorsze podklady jakie mozna miec

maybelline ma gorsze :) - szczególnie ten mineralny :ninja:
ja mam z rimmela lasting finish 25h i jestem bardzo zadowolona, kiedyś używałam recover z tej firmy i też był świetny :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
SoDope
SoDope
  26 listopada 2011
massacre
massacre: Rimmel ma najgorsze podklady jakie mozna miec

mi jeden Rimmel przypasował - Renev & Lift i sobie go teraz kupię na zimę.

Konto usunięte
Konto usunięte:

jakby Ci to powiedzieć bierz pod uwagę fakt, że Photoready jest podkładem rozświetlającym ..

Konto usunięte
Konto usunięte: czy osoby z zaczerwienioną cerą mogą używać róży do twarzy czy tylko bronzery?

Wydaje mi się, że nie ma takiego czegoś, że ktoś czegoś nie może używać w makijażu..

Ale czerwony czerwonym bardziej odbija więc przy jakichkolwiek zaczerwienieniach pomadka na ustach czerwona będzie wyglądała w całokształcie OKROPNIE.

róż to róż
a bronzer to bronzer.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 listopada 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: maybelline ma gorsze :) - szczególnie ten mineralny


mi pasuja :D

Konto usunięte
Konto usunięte: mi jeden Rimmel przypasował - Renev & Lift i sobie go teraz kupię na zimę.

nie mialam. szczerze to od dawna rimmela podkladow nie kupuje, zrazilam sie.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Photoready jest podkładem rozświetlającym ..

ja jakos specjalnie nie widze roznicy miedzy photoready a color stay...

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

monikamonisia20
monikamonisia20
  26 listopada 2011
massacre
massacre: ja jakos specjalnie nie widze roznicy miedzy photoready a color stay...

Niby jest lżejszy...
monikamonisia20
monikamonisia20
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: droższy, ale najlepszy. clinique redness solutions.

a cenowo jak stoi? jakieś próbki znajde?
SoDope
SoDope
  26 listopada 2011
massacre
massacre: ja jakos specjalnie nie widze roznicy miedzy photoready a color stay...

tylko tak wspominałam... u każdego podkład może 'inaczej' reagować.

Konto usunięte
Konto usunięte: Niby jest lżejszy...

tak jest lżejszy bo colorstay jest nastawiony bardziej na krycie a photoready na rozświetlenie.
monikamonisia20
monikamonisia20
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak jest lżejszy bo colorstay jest nastawiony bardziej na krycie a photoready na rozświetlenie.

czyli, że japa będzie mi się świecić jak żarówa? hmm
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.