POCALUJ
Posty: 150 (po ~160 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
POCALUJ
  25 listopada 2011 (pierwszy post)

Poszukuje tuszu do rzes.. wydłuzajacego, podkrecajace etc.
słyszałam, ze loreal posiada godne uwagi tusze.
Który polecacie? ;)

agoosiaaa
agoosiaaa
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie daje efekt tylko na chwile

To lipnie :/ Ja w sumie nigdy nie uzywalam zalotki.

Konto usunięte
Konto usunięte: a chociaz wart swojej ceny ?:D gdzie moge dostac? w ostatecznosci zaryzykuje :)

Wyzej w recenzjach go opisalam i wrzucilam zdjecie :P
A gdzie dostac w polsce to niestety nie mam pojecia :)
mmaryjka
mmaryjka
  25 listopada 2011
POCALUJ
POCALUJ: Który polecacie?

jeśli chcesz wydać ponad 100zł na tusz do rzęs to polecam lancome virtuose. przede wszystkim pogrubia rzęsy - bardzo, podkręca - jako jeden z niewielu ma zaokrągloną szczoteczkę i wydłuża, choć subtelnie. mam już drugie opakowanie, szukałam czegoś innego, oglądałam w sephorze wszystkie możliwe i żaden nie był na tyle przekonujący.
teraz w sephorze jest w zestawie z płynem micelarnym i kredką do oczu za 129zł albo 139zł.
mmaryjka
mmaryjka
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 129zł albo 139zł.

albo nie, 139zł albo 149zł bo normalnie sam tusz kosztuje 139zł
Tricia
Tricia
  26 listopada 2011

Według mnie godny polecenia jest tusz Collistar Design, kupiłam już drugie opakowanie.
Normalnie kosztuje 99zł, ale teraz jest w promocji świątecznej i dodają do niego kredkę czarną (moja ulubiona) w miniaturce i mini płyn do demakijażu.

Cudnie podkręca i pogrubia. Chociaż moim zdaniem najlepiej jakbyś poszła do douglasa/sephory i po prostu wypróbowała jak działają różne tusze na Twoje rzęsy, bo niekoniecznie to co odpowiada mi, może spełnić Twoje oczekiwania.

Tricia
Tricia
  26 listopada 2011

oo! tu jest niska cena.. o ile to sprawdzony sklep.
http://calidad.pl/product.php?id_product=16002

CzerwonaOna
CzerwonaOna
  26 listopada 2011
Tricia
Tricia: Collistar Design

Miałam ten tusz- faktycznie świetny, ale u mnie nie podkręcał- jedynie wydłużał znacznie i pogrubiał :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 listopada 2011

Uzywalam wielu, bardzo wielu tuszy i uwazam, ze ten dla moich rzes jest jednym z najlepszych:


Loreal Double Extension - mam rzesy bardzo geste jednak dosc krotkie - ten sie sprawdza.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale mogge polecic diorshow extase


Jest dobry, jesli nie bardzo dobry. Mam jednak na tyle geste rzesy, ze strasznie mi je obciaza, mimo przeczesywania.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

KotKaczynskiego
KotKaczynskiego
  26 listopada 2011
massacre
massacre: Uzywalam wielu, bardzo wielu tuszy i uwazam, ze ten dla moich rzes jest jednym z najlepszych:

a co tez pani za glupoty na forum rozpowiada! tusz tworzy na rzesach owadzie nozki juz po tygodniu uzytkowania a przy zmywaniu ciagnie sie jak guma obrzydliwe.... nie wspomne o tym ze polowa rzes przy zmywaniu wypada
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a co tez pani za glupoty na forum rozpowiada! tusz tworzy na rzesach owadzie nozki juz po tygodniu uzytkowania a przy zmywaniu ciagnie sie jak guma obrzydliwe.... nie wspomne o tym ze polowa rzes przy zmywaniu wypada


Nie mialam tego problemu. Byc moze dlatego, ze mam zdrowe rzesy i nigdy nie mialam problemu z ich wypadaniem. Co do zmywania tez zadnych obiekcji :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

KotKaczynskiego
KotKaczynskiego
  26 listopada 2011
massacre
massacre: Nie mialam tego problemu. Byc moze dlatego, ze mam zdrowe rzesy i nigdy nie mialam problemu z ich wypadaniem. Co do zmywania tez zadnych obiekcji :)

tu nie chodzi o problem on po prostu niszczy rzesy
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tu nie chodzi o problem on po prostu niszczy rzesy


Moich nie zniszczyl - caly czas sa geste i zdrowe :D
Gdyby niszczyl to zapewne by go wycofali ze sprzedazy... Loreal nie jest firma, ktora by sobie powzwolila na dlugoterminowa sprzedaz badziewia ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

KotKaczynskiego
KotKaczynskiego
  26 listopada 2011
massacre
massacre: Moich nie zniszczyl - caly czas sa geste i zdrowe :D Gdyby niszczyl to zapewne by go wycofali ze sprzedazy... Loreal nie jest firma, ktora by sobie powzwolila na dlugoterminowa sprzedaz badziewia ;)

jest badziew a byl to oryginal kupiony w UK i wiem co gadam :P :P
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jest badziew a byl to oryginal kupiony w UK i wiem co gadam :P :P


Od lat go uzywam, wiec wiesz... slowo przeciwko slowie - kazdego rzesy sa inne a ja wyraznie sie wypowiedzialam za sama siebie.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

asexualna
asexualna
  26 listopada 2011
POCALUJ
POCALUJ: Poszukuje tuszu do rzes.. wydłuzajacego, podkrecajace etc. słyszałam, ze loreal posiada godne uwagi tusze. Który polecacie? ;)

Ja mam taki:

Świetnie wydłuża rzęsy, a szczoteczka super rozczesuje. Na razie najlepszy jaki miałam.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.