gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  11 listopada 2011 (pierwszy post)
Dbanie o paznokcie, włosy, nawilżanie ciała, peelingi, pielęgnacja stóp i rąk itd. - czynności, które wykonujemy niemal codziennie. Pochłaniają mnóstwo czasu, ale zadbana kobieta nie może ich unikać ;-)



Pytania :
- które zabiegi pielęgnacyjne najbardziej lubicie/ które najmniej?

- czego pielęgnacja sprawia Wam najwięcej kłopotów?

- ile czasu dziennie mniej więcej poświęcacie dla siebie?

- wasze ulubione kosmetyki lub inne przydatne wynalazki do pielęgnacji?

-chodzicie do kosmetyczki? Ile razy w ciągu miesiąca i jakie zabiegi tam wykonujecie?
Adidasowa
Adidasowa
  11 listopada 2011
gagulina
gagulina: - które zabiegi pielęgnacyjne najbardziej lubicie/ które najmniej?

włosy :zakochany: a najmniej wyrównywanie brwi.

gagulina
gagulina: - czego pielęgnacja sprawia Wam najwięcej kłopotów?

chyba twarzy :woot:

gagulina
gagulina: - ile czasu dziennie mniej więcej poświęcacie dla siebie?

jakoś nie liczę czasu, jak coś robię się tym zajmuję i nie patrzę na zegarek.

gagulina
gagulina: -chodzicie do kosmetyczki? Ile razy w ciągu miesiąca i jakie zabiegi tam wykonujecie?

właśnie nie chodzę, czasem lubię sobie rózne zabiegi na paznokcie robić :mrgreen: ale to rzadko ;>
marta0859
marta0859
  12 listopada 2011
gagulina
gagulina: - które zabiegi pielęgnacyjne najbardziej lubicie/ które najmniej?

Lubię, uwielbiam wyrywać sobie brwi. Komuś też. :ninja:
Najbardziej nie lubię się golić.
I malować paznokci, co zresztą rzadko robię.

gagulina
gagulina: - czego pielęgnacja sprawia Wam najwięcej kłopotów?

Niczego.

gagulina
gagulina: - ile czasu dziennie mniej więcej poświęcacie dla siebie?

To zależy... Poza tym - nie liczę.

gagulina
gagulina: - wasze ulubione kosmetyki lub inne przydatne wynalazki do pielęgnacji?

Pilingi i olejek rycynowy. To drugie 3 w 1, dobre jako dodatek do odżywek do włosów, odżywka do brwi/rzęs i jeszcze można komuś wlać w razie czego. :rotfl:

gagulina
gagulina: -chodzicie do kosmetyczki? Ile razy w ciągu miesiąca i jakie zabiegi tam wykonujecie?

Ja nie chodzę, nie widzę potrzeby, wszystko co trzeba robię sama.
pijana
pijana
  12 listopada 2011
gagulina
gagulina: - które zabiegi pielęgnacyjne najbardziej lubicie/ które najmniej? - czego pielęgnacja sprawia Wam najwięcej kłopotów? - ile czasu dziennie mniej więcej poświęcacie dla siebie? - wasze ulubione kosmetyki lub inne przydatne wynalazki do pielęgnacji? -chodzicie do kosmetyczki? Ile razy w ciągu miesiąca i jakie zabiegi tam wykonujecie?

- Żadnych nie lubię. Co nie znaczy, że ich nie wykonuję, oczywiście.
- Twarzy
- Nie liczę... Ale w dni wolne o wiele więcej niż na co dzień.
- Odżywka do paznokci Eveline, odżywka ze spłukiwaniem L'oreal, peeling-maska Phenome
- Czasem na brwi, teraz wybieram się na oczyszczanie twarzy
asexualna
asexualna
  12 listopada 2011
gagulina
gagulina: które zabiegi pielęgnacyjne najbardziej lubicie/ które najmniej?

Lubie dbać o paznokcie u rąk.

gagulina
gagulina: czego pielęgnacja sprawia Wam najwięcej kłopotów?

Wolę o tym nie pisać :rotfl:

gagulina
gagulina: ile czasu dziennie mniej więcej poświęcacie dla siebie?

A nie wiem, ze 2 godzinki, jeśli liczyć zmywanie makijażu itp itd

gagulina
gagulina: wasze ulubione kosmetyki lub inne przydatne wynalazki do pielęgnacji?

Lubie mój piling z loreala i różne lakiery do paznokci.

gagulina
gagulina: chodzicie do kosmetyczki? Ile razy w ciągu miesiąca i jakie zabiegi tam wykonujecie?

Chodzę średnio raz na dwa miesiące, ale nie dla przyjemności!
pijana
pijana
  12 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: - Czasem na brwi, teraz wybieram się na oczyszczanie twarzy

A, no i kiedyś chodziłam na żele.
Babsy
Babsy
  12 listopada 2011
gagulina
gagulina: - które zabiegi pielęgnacyjne najbardziej lubicie/ które najmniej?

dbanie o wloski, maseczki itp, dlugie kapiele z peelingiem, depilacje, nawilzanie skory balsamami:)
najmniej lubie dbac o stopy;) chociaz to robie.

gagulina
gagulina: - czego pielęgnacja sprawia Wam najwięcej kłopotów?

bo ja wiem...?

gagulina
gagulina: - ile czasu dziennie mniej więcej poświęcacie dla siebie?

od godziny do 3, 4;P

gagulina
gagulina: wasze ulubione kosmetyki lub inne przydatne wynalazki do pielęgnacji?

pachnace, nawilzajace balsamy, zele/mydla do kapieli, porzadny szampon i odzywka:)

gagulina
gagulina: -chodzicie do kosmetyczki? Ile razy w ciągu miesiąca i jakie zabiegi tam wykonujecie?

nie;) moooze kiedys:)
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 listopada 2011
gagulina
gagulina: - które zabiegi pielęgnacyjne najbardziej lubicie/ które najmniej?

Najbardziej lubię dbać o poznokcie, chociaż w sumie może to za dużo powiedziane. Rosną mega szybko, są trwarde jak skała, więc żadnych odzywek nie muszę stosować, jedyne co to piłuję, i malować je uwielbiam.

Układać włosów nie lubię najbardziej, strasznie mnie to męczy. Pewnie dlatego po ich umyciu zazwyczaj je zostawiam i jak wyschna tak są :ziober2:.

gagulina
gagulina: - czego pielęgnacja sprawia Wam najwięcej kłopotów?

Depilator ostatnio doprowadza mnie do białej gorączki, chyba już stary i nie łapie włosów tak dobrze jak kiedyś.

gagulina
gagulina: - ile czasu dziennie mniej więcej poświęcacie dla siebie?

Nie licząc kąpieli i mycia włosów to zero zazwyczaj.
Kremów, balsamów, maseczek nie używam.
Makijaż robię jak mam ochotę, jednak to trwa jakieś 5 minut, a nawet krócej, bo i tak maluję tylko oczy, pudrów i innych takich nie ma potrzeby bym używała.

gagulina
gagulina: - wasze ulubione kosmetyki lub inne przydatne wynalazki do pielęgnacji?

Ulubione to te, których używam najczęściej, tutaj : tusz do rzęs, cienie do powiek, błyszczyk.
Z wynalazków to pęseta jest wybitnie przydatna.

gagulina
gagulina: -chodzicie do kosmetyczki? Ile razy w ciągu miesiąca i jakie zabiegi tam wykonujecie?

Nie chodzę obecnie, chociaż bym mogła i to za darmo, moja przyjaciółka jest świetną kosmetyczką i co krok mnie namawia na jakieś nowości, jednak nie lubię ja ktoś mi grzebie coś przy twarzy, czy też ciele, więc odmawiam.
Kiedyś dostałam w prezencie kupon na zabiegi do hiper ekskluzywnego spa, poszłam by się nie zmarnowało i litości, nigdy więcej. Po serii peelignów, masaży, balsamów i innych dziwnych zabiegów wyszłam stamtąd cała tłusta, byłam akurat ubrana na biało, było lato i upał, więc chyba nie muszę opowiadać jak wyglądały moje ubrania jak się spociłam, masakra.
:ziober2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 listopada 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Układać włosów nie lubię najbardziej, strasznie mnie to męczy. Pewnie dlatego po ich umyciu zazwyczaj je zostawiam i jak wyschna tak są

tez nie lubie ukladac wlosow, dlatego zaluje ze je scielam, bo nie da rady, by schly naturalnie :zonk:
musze suszyc na szczotce, zeby nie wygladac jak Szopen

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

zuzannah
Posty: 183 (po ~173 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 90
zuzannah
  12 listopada 2011
gagulina
gagulina: - które zabiegi pielęgnacyjne najbardziej lubicie/ które najmniej?

Kocham dbać o pazurki włosy, uwielbiam też peelingi i regulację brwi ^^

gagulina
gagulina: - czego pielęgnacja sprawia Wam najwięcej kłopotów?

Hmm... No właśnie paznokci, mam strasznie słabe i długo muszę się nimi zajmować..

gagulina
gagulina: - ile czasu dziennie mniej więcej poświęcacie dla siebie?

Duuuużo xD Rano mycie twarzy, krem- baza, podkład i cała reszta... Jak się spiesze to 10 minut starczy, a jak nie, to mogę się tak bawić godzinami, przed większymi wyjściami trwa to około godziny, a jeszcze kąpiel, depilacja, układanie włosów... Wow..

gagulina
gagulina: - wasze ulubione kosmetyki lub inne przydatne wynalazki do pielęgnacji?

Balsamy Mmmm ^^ i pilnik ;P

gagulina
gagulina: -chodzicie do kosmetyczki? Ile razy w ciągu miesiąca i jakie zabiegi tam wykonujecie?

Dawniej chodziłam na regulację brwi, ale teraz sama sobie daję rade, ale myślę, o zrobieniu sobie żeli ;)
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 listopada 2011
massacre
massacre: tez nie lubie ukladac wlosow, dlatego zaluje ze je scielam, bo nie da rady, by schly naturalnie musze suszyc na szczotce, zeby nie wygladac jak Szopen

Faktycznie krótsze włosy trudniej ogarnąć, dlatego ja swoich nie ścinam, mimo iż chyba lepiej wygladam w krotszych.
I mam chyba to szczęście, że moje sie faluja dość potężnie, więc ja sobie schną swobodnie to raz na jakiś czas nawijam je na palcu, by nadać jakiś kształt. Jak się za bardzo puszą, to ogarniam je dodatkowo odżywką, albo małą ilością kremu do rąk :mrgreen:.
:ziober2:
Darunia511
Darunia511
  12 listopada 2011
gagulina
gagulina: - które zabiegi pielęgnacyjne najbardziej lubicie/ które najmniej? - czego pielęgnacja sprawia Wam najwięcej kłopotów? - ile czasu dziennie mniej więcej poświęcacie dla siebie? - wasze ulubione kosmetyki lub inne przydatne wynalazki do pielęgnacji? -chodzicie do kosmetyczki? Ile razy w ciągu miesiąca i jakie zabiegi tam wykonujecie?


Najbardziej chyba lubię zabiegi na dłonie i paznokcie, najmniej wosk.
Chodze na woskowanie, parafinę, manicure hybrydowy shellac, pedicure, czasem masaż jakiś odżywczy, czasem na regulację brwi jak mi coś nie wyjdzie :ziober2: i to by było chyba na tyle. Co 2 tygodnie powtarzam, pedicure co miesiąc, półtora.
Darunia511
Darunia511
  12 listopada 2011
gagulina
gagulina: Uwielbiam nakładać różne maski i oleje na włosy

jakie oleje nakładasz i jakie efekty?
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  12 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie oleje nakładasz i jakie efekty?

kokosowy (tłoczony na zimno), Dabur Vatika (kokos+amla+henna), kaktusowy, rycynowy i zwykłą oliwę z oliwek. Włosy szybciej mi rosną, są zregenerowane, nawilżone, błyszczące a przede wszystkim nie muszę tak często podcinać końcówek ; również są nawilżone i nie rozdwajają się :)
Darunia511
Darunia511
  13 listopada 2011
gagulina
gagulina: kokosowy (tłoczony na zimno), Dabur Vatika (kokos+amla+henna), kaktusowy, rycynowy i zwykłą oliwę z oliwek. Włosy szybciej mi rosną, są zregenerowane, nawilżone, błyszczące a przede wszystkim nie muszę tak często podcinać końcówek ; również są nawilżone i nie rozdwajają się :)

Możesz mi wysłać jakiś link zebym wiedziała czego szukać? Taki naj wg Ciebie
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  13 listopada 2011


w allegro wystarczy wpisać dabur vatika.

a kokosowy miałam dokładnie ten :

http://allegro.pl/olej-kokosowy-200ml-tloczony-na-zimno-nierafinowan-i1904385974.html
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.