agoosiaaa
agoosiaaa
  25 października 2011 (pierwszy post)
Hej ho :P

Gaetano Navarra - Spring 2012

Najnowsza kolekcja wloskiego projektanta Gaetano Navarra z pewnoscia zainspiruje szafiarki i stylistki na calym swiecie.

Wiosenne propozycje wniosly swiezy powiew w nadchodzace trendy. Kolekcja wyróznia sie elementami wplywów plemiennych oraz sladami barokowego przepychu.

Twarza kampanii zostala modelka Liuba Szewczenko, z kolei zdjecia wykonal fotograf Karel Losenicky.

Zdjecia:
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.


1. Jakie wrazenia po zobaczeniu powyzszych zdjec?
2. co na tak, a co na nie?
3. w ktorej z kreacji mamy najwieksza szanse zobaczyc w przyszlosci Gage??


Pozdrawiam, Aga :P
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 października 2011

nudne ostatnio te twoje tematy w uj

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  25 października 2011
massacre
massacre: nudne ostatnio te twoje tematy w uj

Bo kolekcje wrzucam :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo kolekcje wrzucam


to moze przestan?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Patrishia
Patrishia
  25 października 2011


Od biedy to, reszta okropna. Czytając Grę o Tron tak właśnie sobie wyobrażałam nadwornych błaznów, jak stroje z tej kolekcji :ninja:
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  25 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Droga Agnieszko, nie wiem co masz na celu zakładając dziesiątki tematów z setkami zdjęć z kolekcji, których 50% nawet nie zna a 90% z tutejszych bywalców nigdy nic z danej kolekcji nie kupi.
Jeżeli kandydujesz i starasz się o stanowisko Moda czy FP - prosimy (co poniektórzy), skończ zakładać te nudne tematy, w większości przedstawiające zdjęcia brzydkich ubrań, tematy są męczące, trzeba długo przewijać i tak naprawdę nie wnoszą wg mnie nic sensownego, tylko męczysz tymi tematami, jeżeli ktoś jest zainteresowany daną kolekcją sam poszuka w google interesujących informacji. Itp.

Nie musisz zakładać tyle bezsensownych tematów, żeby każdy widział, że tu jesteś obecna. My wszyscy naprawdę wiemy, że spędzasz na forum wiele godzin, niekiedy nawet od rana do wieczora.

Dziękuję za uwagę, musiałam to z siebie wyrzucić. A teraz niech 'ktoś' założy nowe konto i mnie objedzie, zgadnijmy kto ma tyle czasu i inteligencji, aby zakładać ciągle nowe konta i wypisywać głupoty? Hmm... Ciekawe kto to może być...
Pozdrawiam.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: skończ zakładać te nudne tematy, w większości przedstawiające zdjęcia brzydkich ubrań, tematy są męczące, trzeba długo przewijać i tak naprawdę nie wnoszą wg mnie nic sensownego, tylko męczysz tymi tematami


podpisuje sie pod tym

a jakby ktos pisal, ze nie trzeba przeciez wchodzic w te tematy..owszem nie trzeba, ale jak dla mnie zasmiecaja strone i niepotrzebnie robia sztuczny "tlum"

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  25 października 2011
massacre
massacre:

Dokladnie, przez te nudne tematy inne bardziej wartościowe się gubią w tłumie :nie: to już jest przesada, ale znając życie i tak będzie dodawać kolejne i następne. :]
Patrishia
Patrishia
  25 października 2011
:woot:
A to ja się niby czepiam o bzdury.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli kandydujesz i starasz się o stanowisko Moda czy FP

To argument z dupy.

Co do reszty nic nie mam, bo każdy może uważać na ten temat co chce, ale na forum panuje taki ruch, że chyba dobrze, że ktoś się stara coś ruszyć, skoro jest jeszcze coś nowego poza nowym pudrem, tuszem do rzęs albo o tym jakie buty dobrać do sukienki. ; )
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 października 2011
Patrishia
Patrishia: ktoś się stara coś ruszyć


chyba dobic i zakopac :rotfl:

mam ci pokazac jak sie rusza forum? :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Babsy
Babsy
  25 października 2011

w sumie tez mam dosc przewijania kilkudziesieciu zdjec ciuchow, ktore w wiekszosci mi sie nie podobaja:and:

KaroIa
KaroIa
  25 października 2011

W sam raz na indiańskie bansowanie.

Patrishia
Patrishia
  25 października 2011
massacre
massacre: chyba dobic i zakopac mam ci pokazac jak sie rusza forum?

Oj wiesz o co mi chodzi :ziober2:

Pokaż :w00t:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 października 2011
Patrishia
Patrishia: Pokaż


nie mam natchnienia
poza tym jak cos tu zrobic, jak to wszystko zginie w agoosi spamie :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Patrishia
Patrishia
  25 października 2011
massacre
massacre: nie mam natchnienia poza tym jak cos tu zrobic, jak to wszystko zginie w agoosi spamie

Are You Chicken?

-Nobody calls me a chicken.
:rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.