Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  21 października 2011 (pierwszy post)

A więc kumpel ma fajny zegarek, nawet bardzo fajny, tyle tylko że nie na moją kieszeń i troszkę za wielki. Jednak przeszukując allegro znalazłam kilka, które mogłyby właśnie tak wyglądac :D



Q. Widział ktoś podobne jak ten, ale damski? Oczywiście zależy mi na jakiejś niższej cenie np. do 120 zł i co najważniejsze żeby bransoleta nie była skórkowa tylko taka "gumowa :woot:" :D

najlepiej allegro, jeśli macie jakieś propozycje :)

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Transcendencja
Transcendencja
  21 października 2011

Są damskie i są męskie wiadomo . Bisset to akurat gówniana marka aczkolwiek w miarę tania . Męski nawet na kauczuku będzie na Twojej drobnej rączce wyglądał nieco penersko :ninja:

pijana
pijana
  21 października 2011

Pewnie "zabrzmi" to źle, ale w życiu nie kupiłabym taniego zegarka, więc niestety nie pomogę.

pijana
pijana
  21 października 2011

I w sumie to pan wyżej ma trochę racji ^^

Letal
Letal
  21 października 2011
Sylvinka
Sylvinka: Widział ktoś podobne jak ten, ale damski?

Sylwia a gdzie piszę ze to jest męski ? :D
PS. Tobie we wszystkim ładnie.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie "zabrzmi" to źle, ale w życiu nie kupiłabym taniego zegarka, więc niestety nie pomogę.


zabrzmialo to tragicznie :rotfl:
ja sobie pare miesiecy kupilam zegarek z DKNY i nie powiem ile wydalam :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Adidasowa
Adidasowa
  21 października 2011

najlepsze są i tak zegraki ze SWATCH'a :mrgreen:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepsze są i tak zegraki ze SWATCH'a


chyba zartujesz...

Maurice Lacroix i Cartier :zakochany:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  21 października 2011
massacre
massacre: zabrzmialo to tragicznie ja sobie pare miesiecy kupilam zegarek z DKNY i nie powiem ile wydalam

Dla mnie zegarek MUSI być porządny, mogę chodzić w butach za 50 zł (i tak nie chodzę, no ale poprzesadzajmy trochę), ale zegarek ma być luks. Ale i tak nie lubię nosić zegarków jakoś :ninja:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie zegarek MUSI być porządny, mogę chodzić w butach za 50 zł (i tak nie chodzę, no ale poprzesadzajmy trochę), ale zegarek ma być luks. Ale i tak nie lubię nosić zegarków jakoś


a ja moge miec sukienke, czy tuniczke (poprzesadzajmy troche bardziej) za 5 funtow, ale buty, torebki i zegarek to musze miec lux.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  21 października 2011

Nie noszę zazwyczaj zegarków i też nie chce niczego drogiego bo po co? założę z 5 razy albo i więcej a potem będzie leżał, wolę kupic sobie za resztę coś innego :)

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
pijana
pijana
  21 października 2011
Sylvinka
Sylvinka: założę z 5 razy albo i więcej a potem będzie leżał

To ja bym nie kupiła w ogóle :D Przeznaczyłabym tą kasę na jakiś fajny ciuszek, który założysz więcej razy :>
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 października 2011
Sylvinka
Sylvinka: Nie noszę zazwyczaj zegarków i też nie chce niczego drogiego bo po co? założę z 5 razy albo i więcej a potem będzie leżał, wolę kupic sobie za resztę coś innego :)

a ja bez zegarka jak bez reki, czy tam bizuterii - musi byc :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

luk7
luk7
  21 października 2011

Mam seiko - już mi się troche znudził,czasami noszę.
Spodobał mi się Breitling ale szkoda mi kasy.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.