agoosiaaa
agoosiaaa
  11 października 2011 (pierwszy post)
Hej ho :P

Bershka - Lookbook pazdziernik 2011

Pazdziernik wedlug Bershki to przede wszystkim warstwy, jesienne kolory i dopasowane spódnice.

W ofercie marki znajdziemy równiez nietuzinkowe dodatki i cieple okrycia w najmodniejsze desenie.

Twarza kampanii zostala modelka Alena Blohm, która pozowala przed obiektywem Sergi Jasanada.

Zdjecia:

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


1. Jak wrazenia?
2. Na co z powyzszych macie ochote?
3. A na co nie?


Pelna kampania Blanco na jesien 2011

Juz film reklamowy marki Blanco zatytulowany Autumn Smile zrobil duze wrazenie.

Jak sie okazuje, stanowil on jedynie zapowiedz barwnej i niezwykle radosnej kampanii reklamowej.

Zobaczcie zdjecia, na których Rianne Ten Haken i Giedre Dukauskaite promuja kolekcje marki na jesien 2011

Zdjecia:
1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.


13.


14.


15.


4. Jak podoba sie kolekcja?
5. co najbardziej?
6. a co najmniej?


Pozdrawiam, Agus :D
Denaris
Denaris
  11 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak wrazenia? 2. Na co z powyzszych macie ochote? 3. A na co nie?


1.Szału niema.
2. 5.
3. Ta spódniczka ostatnia jest :ble:

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Jak podoba sie kolekcja? 5. co najbardziej? 6. a co najmniej?

Ja się wyrażę tak
:napalony:
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się wyrażę tak

ta bransoleta-waz ze zdjecia siodmego :zakochany:
panterka997
panterka997
  11 października 2011

mnie tylko ciekawi jakim ty nollajfem musisz byc jak zakladasz 20 tematow a jeden temat zajmuje ci ze 2 godziny pracy nad nim musisz miec bardzo smutne zycie i tak w ogole dla kogo sie tak strojisz meza szukasz na litosc?

Babsy
Babsy
  11 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

a ty co, psychoanalityk dla ubogich?
panterka997
panterka997
  11 października 2011
Babsy
Babsy: a ty co, psychoanalityk dla ubogich?

ty najbrzydsza forumowa twarz jak do mnie piszesz do nie klikaj dodaj posta bo z takimi kobylami jak ty nie rozmawiam
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie tylko ciekawi jakim ty nollajfem musisz byc jak zakladasz 20 tematow a jeden temat zajmuje ci ze 2 godziny pracy nad nim musisz miec bardzo smutne zycie i tak w ogole dla kogo sie tak strojisz meza szukasz na litosc?

dokladnie, trafiles, nie mam zycia, znajomych, faceta, nikt ze mna nie rozmawia a nad tematem nie spedzam ok 5 minut a 6 godzin, nie, sama chodze na sesje zdjeciowe i pstrykam zdjecia by moc je tu umiescic wiec jednak zajmuje mi to wiecej :tak:
panterka997
panterka997
  11 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dokladnie, trafiles, nie mam zycia, znajomych, faceta, nikt ze mna nie rozmawia a nad tematem nie spedzam ok 5 minut a 6 godzin, nie, sama chodze na sesje zdjeciowe i pstrykam zdjecia by moc je tu umiescic wiec jednak zajmuje mi to wiecej

nie ironizuj i nie sarkazmuj bo to forma obrony, kazdy stad dobrze wie ze nie masz zycia =)
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ironizuj i nie sarkazmuj bo to forma obrony, kazdy stad dobrze wie ze nie masz zycia =)

skoro wiedza to chyba powinienes sie nie odzywac, chyba ze lubisz gadac do ludzi o tym, o czym wszyscy wiedza - ergo musisz byc smutna osoba, skoro nie masz nic ciekawego ani zaskakujacego do powiedzenia.
panterka997
panterka997
  11 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro wiedza to chyba powinienes sie nie odzywac, chyba ze lubisz gadac do ludzi o tym, o czym wszyscy wiedza - ergo musisz byc smutna osoba, skoro nie masz nic ciekawego ani zaskakujacego do powiedzenia.

ty nie gadaj o mnie bo to nie ja rozpisuje sie o swoim zyciu tylko ty a twoje zycie to tylko zakupy i dziecko z nudow sie strojisz bo nie masz co robic
Babsy
Babsy
  11 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ty najbrzydsza forumowa twarz jak do mnie piszesz do nie klikaj dodaj posta bo z takimi kobylami jak ty nie rozmawiam

o muj bosze, ale mi pojechales... teraz to sie zamkne w sobie:and: tylko na odzywki na poziomie gimnazjum cie stac?
panterka997
panterka997
  11 października 2011
Babsy
Babsy: o muj bosze, ale mi pojechales... teraz to sie zamkne w sobie tylko na odzywki na poziomie gimnazjum cie stac?

do ciebie nie ma co sie wysilac bo wygladasz jak krokodyl.noz takim ryjem sie nie da zyc myslisz ze nadrobisz piersiami a tu klops
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ty nie gadaj o mnie bo to nie ja rozpisuje sie o swoim zyciu tylko ty a twoje zycie to tylko zakupy i dziecko z nudow sie strojisz bo nie masz co robic

lol. rozpisuje sie o zakupach i o dziecku = rozpisuje sie o swoim zyciu.
idac tym mysleniem dlaje - ty nie rozpisujesz sie o niczym = nie masz zycia :)
slabo :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaje

*dalej
panterka997
panterka997
  11 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lol. rozpisuje sie o zakupach i o dziecku = rozpisuje sie o swoim zyciu. idac tym mysleniem dlaje - ty nie rozpisujesz sie o niczym = nie masz zycia :) slabo :)

mam przyjaciol w zyciu i im opowiadam a nie jakims slumsom z forum
babska nie pyskuj juz krokodylu bo spojrz na agoooooosie jest smutna ale gdyby nie ten nos jak pinokio to by ladna byla a tobie babsy juz nic nie pomoze jaszczurko
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.