agoosiaaa
agoosiaaa
  8 października 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Oba artykuly pochodza z zeberka.pl

Donna Karan Casual Luxe - Wyjątkowa kolekcja na wiosnę 2012.

Zaprezentowana podczas zeszłomiesięcznego New York Fashion Week kolekcja na wiosnę 2011 autorstwa Donny Karan pojawiła się na plakatach reklamowych.

Zwiewne tkaniny, odcienie beżu, brązu i szarości oraz oryginalne dodatki z pewnością znajdą się w przyszłym sezonie w szafie niejednej gwiazdy.

Zdjecia:

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.


13.


14.


15.


16.


Pytania:
1. Jakie wrazenia po obejrzeniu kolekcji?
2. Ktore z powyzszych kreacji podobaja wam sie najbardziej?
3. A ktore najmniej??


Paule Ka na wiosnę 2012

Kolejna garść letnich inspiracji.

W sieci pojawił się kolejny, inspirujący lookbook na wiosnę 2012 - tym razem autorstwa Paule Ka.

Wśród najnowszych propozycji marki znajdziemy kolorowe dzianiny, nietuzinkowe dodatki, plisy i falbany.

Musimy przyznać, że jest to jak na razie najbardziej oryginalny lookbook na 2012 rok, jaki pojawił się w sieci.

Zdjecia:

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.


13.


14.


15.


16.


17.


18.


19.


20.



4. Co sadzicie o powyzszych kreacjach?
5. Ktore z checia wlozylibyscie do swojej szafy...
6. ... a ktore omijalybyscie z daleka?


Pozdrawiam, Agus :)
Denaris
Denaris
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jakie wrazenia po obejrzeniu kolekcji? 2. Ktore z powyzszych kreacji podobaja wam sie najbardziej? 3. A ktore najmniej??


Dla mnie ta kolekcja to BOMBA.
Najładniejsza 12.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Co sadzicie o powyzszych kreacjach? 5. Ktore z checia wlozylibyscie do swojej szafy... 6. ... a ktore omijalybyscie z daleka?


4. Nie jest zła, ale niektóre niestety nie przypadły mi do gustu.
5. 1,6,12,13,19,20
6.11
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie ta kolekcja to BOMBA.

Przyznam, ze cholernie milo sie na nia patrzy :mrgreen:
Denaris
Denaris
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przyznam, ze cholernie milo sie na nia patrzy


Owszem. Podbijam.
Ubrałabym wszystko gdybym miała to w szafie. ;)
Prawdę pisząc druga kolekcja do mnie nie przemawia, ale pierwsza to strzał w dziesiątkę.
Jedynka jest w takim ,,średniowiecznym" stylu - przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie i z tym mi się skojarzyło na ,,dzień dobry".
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Owszem. Podbijam. Ubrałabym wszystko gdybym miała to w szafie. ;) Prawdę pisząc druga kolekcja do mnie nie przemawia, ale pierwsza to strzał w dziesiątkę. Jedynka jest w takim ,,średniowiecznym" stylu - przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie i z tym mi się skojarzyło na ,,dzień dobry".

Mi sie chyba najbardziej trojka podoba, a ta druga kolekcja tez jakos do mnie nie przemawia, zwlaszcza te buty :woot:
Denaris
Denaris
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi sie chyba najbardziej trojka podoba, a ta druga kolekcja tez jakos do mnie nie przemawia, zwlaszcza te buty


Tak. Trójka też fajna.
W ogóle CAŁA ta kolekcja jest FAJNA.
:tak:

Ogólnie w tej drugiej kolekcji te niektóre pary butów nie są aż takie ,,szpecące".
Natomiast to zdjęcie to ewidentny kicz według mnie :
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Natomiast to zdjęcie to ewidentny kicz według mnie :

No masakryczne jest, musze przyznac :mrgreen:
Denaris
Denaris
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No masakryczne jest, musze przyznac

Mi ta spódnica przypomina folię przeciwdeszczową do wózka, którym wożę Jasia.
:crylol:
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi ta spódnica przypomina folię przeciwdeszczową do wózka, którym wożę Jasia.

u mnie jak deszcz pada to w takich kapturach stare babcie chodza, nie moge znalezc lepszego zdjecia, ale wyglada to mniej wiecej tak:

lol.
Denaris
Denaris
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie jak deszcz pada to w takich kapturach stare babcie chodza, nie moge znalezc lepszego zdjecia, ale wyglada to mniej wiecej tak:

W Polsce jeszcze na to nie trafiłam.
:mrgreen:
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  8 października 2011

zadnej bym nie ruchał z własnej woli

agoosiaaa
agoosiaaa
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W Polsce jeszcze na to nie trafiłam.

u mnie co zacznie padac pojawia sie stadko osob w takich kapturkach, badz plaszczach tego typu:


sama tez taki mam zawsze w torbie, na wszelki wypadek jakby zaczelo padac :D

Konto usunięte
Konto usunięte: zadnej bym nie ruchał z własnej woli

ile by Ci musieli zaplacic :pavarotti: ??
Denaris
Denaris
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie co zacznie padac pojawia sie stadko osob w takich kapturkach, badz plaszczach tego typu:


To jest bardzo praktyczne. ;)
Ale ja osobiście siedzę w domu jak pada deszcze. Ewentualnie idę sobie pod parasolem np. pilnie do sklepu.
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ile by Ci musieli zaplacic ??

nie wiem w sumie, nie mam i tak co z pieniedzmi robić wiec to nie liczy sie dla mnie
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest bardzo praktyczne. ;) Ale ja osobiście siedzę w domu jak pada deszcze. Ewentualnie idę sobie pod parasolem np. pilnie do sklepu.

u mnie jest tak, ze w jednej chwili moze byc ladnie i pieknie, a po chwili leje jak z cebra, taka durna pogoda :)
parasol jak dla mnie jest niepraktyczny niestety, mieszkam nad mozem i zbyt mocno wieje - nie wiem ile juz parasolek polamalam :)

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem w sumie, nie mam i tak co z pieniedzmi robić wiec to nie liczy sie dla mnie

a jakby ci powiedzialy, ze sie dobrze ruchaja :pavarotti:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.