gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  7 października 2011 (pierwszy post)
Tak! To ja :D i kolejny temat z cyklu ''podpowiedz Agacie, bo sama nie wie''. Kupiłam kieckę, taką byle jaką na szybko. Jest za krótka! No, ale trudno.
Pytanie:

Jakie rajty do niej? czarne/ cieliste... jeszcze jakieś?



btw. buty będą szare zwykłe.
Paulinessa
Paulinessa
  8 października 2011

Ciesliste, czarne kryjące nie będą pasować.

Ja noszę rajstopy do takich długości, mówię Ci, luz :ziober2:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja w sumie myślę, że nie warto, bo zaraz się oburzy i jeszcze mi napisze, że mam kompleksy, żałuję aż, że się wtrąciłam


chicken chicken chicken :zakrecony:

Konto usunięte
Konto usunięte: myślę nad nim

ja ide ogladac dalej x factora, chlop mi po lody skoczyl do sklepu, zaraz wroci a ja na foteczce nabijam - co za siara :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja noszę rajstopy do takich długości, mówię Ci, luz


jak sie ma ladne nogi, to mozna spokojnie rajstopy nosic :tak:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Paulinessa
Paulinessa
  8 października 2011
massacre
massacre: jak sie ma ladne nogi, to mozna spokojnie rajstopy nosic


No właśnie nie rozumiem czemu Gagulina miałaby zakrywać nogi rurkami na przykład jak ktoś napisał. :nie: Tyłkiem raczej świecić nie będzie tak czy siak.
Denaris
Denaris
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie nie rozumiem czemu Gagulina miałaby zakrywać nogi rurkami na przykład jak ktoś napisał.


Bo ma ponoć krzywe nogi i grube uda.
:woot:
Paulinessa
Paulinessa
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo ma ponoć krzywe nogi i grube uda.


A, no tak. FAKTYCZNIE.
:rotfl:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  8 października 2011
gagulina
gagulina: Jakie rajty do niej? czarne/ cieliste... jeszcze jakieś?

Rajstopy nie wiem, ale jeśli dalej masz zamiar ją założyć, to załóż chociaż ramoneskę na to.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pijana
pijana
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie nie rozumiem czemu Gagulina miałaby zakrywać nogi rurkami na przykład jak ktoś napisał. Tyłkiem raczej świecić nie będzie tak czy siak.

Jak będzie tańczyć, schylać się, wygłupiać to pewnie zaświeci :rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na przykład jak ktoś napisał.


tak to fieske wszyscy znaja, a teraz nagle sie boja zwrocic uwage jaka wiocha zajechala :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  9 października 2011

Żeby mi tu czasem ktoś nie pomyślał, że mówię o rurkach/legginsach bo uważam, że Gagulina ma grube nogi :ninja: Mi chodzi o długość kiecki, bo znam to z doświadczenia (ciągłe poprawianie i zastanawianie się, czy dupa nie wyłazi)

gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  9 października 2011

Dobra! Poszłam w czym innym a tą sukienkę będę nosiła jako tunikę. Jest za krótka.

Dla każdego grube oznacza coś innego ok w to nie wnikam, ale kurde nikt mi nie będzie mówił, że mam krzywe nogi :zonk: takiego hitu jeszcze nie słyszałam. Już Cię nie lubię Fieska :ssh: hahahaha.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  9 października 2011
gagulina
gagulina: ale kurde nikt mi nie będzie mówił, że mam krzywe nogi

masz krzywe nogi!

:mrgreen:
mmaryjka
mmaryjka
  9 października 2011

niech ktoś miły wstawi to zdjęcie bo ja go nie widzę i czuję się gorsza:and:

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niech ktoś miły wstawi to zdjęcie bo ja go nie widzę i czuję się gorsza


tu

coś spsułaś, że nie widzisz :nie:
mmaryjka
mmaryjka
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: coś spsułaś, że nie widzisz

eeee, nie wiem właśnie bo ani ty ani w chromie nie mogłam zobaczyć;(

kurde, właśnie zajebista ta sukienka! choć jak przymierzałam to też ledwo zakrywała mi dupe.
aż sobie zonknĘ na te 'krzywe' nogi:zonk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.