Kamixxz
Kamixxz
  28 września 2011 (pierwszy post)

Ludzie, poradzicie mi co mam robić z kolegami z pracy. Chyba zapomnieli czym jest szczoteczka do zębów...o nitce i płynie nie wspominając:) Z 2 metrów czuję odór z ich JAP! Nie chce robić zadymy ale ciężko to wytrzymać. POMOCY
Pozdrawiam

JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  28 września 2011

Wspomnij może, niby przypadkiem, że nie rozumiesz jak można nie myć włosów, albo zębów. Jak mają trochę wstydu, to się umyją. A jak nie to powiedz w prost "nie mów do mnie, bo śmierdzi Ci z ust", najlepsze rozwiązanie.

Babsy
Babsy
  28 września 2011

czestuj ich orbitkami, mocno nalegaj;) wspominaj, ze musisz na przerwie czy tam kiedy natychmiast umyc zeby, bo nie zrobilas tego rano, a nie daj Boziu ktos poczuje ze ci jedzie;P jak nie pomoze, wal wprost- "zainwestuj w tic taki, bo ci jedzie, koles":D

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 września 2011

sam odór moze nie pochodzic z samego nie mycia zębow, bo jakby nie myli to by pewnie gumy stosowali :D

może to ząb? może z żołądka? powodów może byc mnóstwo.

Konto usunięte
Konto usunięte: że nie rozumiesz jak można nie myć włosów, albo zębów.

i powtarzaj to :D:D
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
boniwinter
boniwinter
  28 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba zapomnieli czym jest szczoteczka do zębów...

mam ten sam problem z kolega z pracy, o dziwo bardzo go lubie.
Mysle, ze On ma chyba problem z zaladkiem bo to niemozliwe zeby ktos mial zapach ....."kupy niemowlaka" z ust.
Nigdy z nim o tym nie rozmawialam...po prostu kupuje mietowki i go czestuje za kazdym razem.
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  28 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak nie to powiedz w prost "nie mów do mnie, bo śmierdzi Ci z ust", najlepsze rozwiązanie.

Podbijam. Kiedyś tak zrobiłam i problem został rozwiązany.
monikamonisia20
monikamonisia20
  29 września 2011
albo podejdź i zaproponuj gumę do żucia. może pomóc;)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ludzie, poradzicie mi co mam robić z kolegami z pracy. Chyba zapomnieli czym jest szczoteczka do zębów...o nitce i płynie nie wspominając:) Z 2 metrów czuję odór z ich JAP! Nie chce robić zadymy ale ciężko to wytrzymać. POMOCY

Szybciej zmienisz pracę niż złe nawyki u innych.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  29 września 2011
Babsy
Babsy: czestuj ich orbitkami, mocno nalegaj;)

jak mnie ktoś częstuje gumą to zawsze zastanawiam się czy z uprzejmości czy czuć :D a myję zęby regularnie, więc co sobie pomysli ktos kto wcale nie myje;d
Babsy
Babsy
  29 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak mnie ktoś częstuje gumą to zawsze zastanawiam się czy z uprzejmości czy czuć :D a myję zęby regularnie, więc co sobie pomysli ktos kto wcale nie myje;d

moze wlasnie sie dokapują ze ich czuc:D
annawyszko
annawyszko
  29 września 2011

Załóż na nos spinacz:D...na serio to wyślesz im ten filmik: ) www.youtube.com/airwavespl Fajna przerywajka w pracy a przy okazji może im coś zasugerujesz:))) Swoją drogą fajnie wykonany jak na youtube:) i niestety obawiam się ze nawyków tak łatwo nie zmienisz:)Ale warto próbować :) Pozdro Anna

Uzi
Uzi
  30 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ludzie, poradzicie mi co mam robić z kolegami z pracy.

Kup im na dzień dzisiejszy szczoteczkę i pastę. I życz im miłego szorowania.
Uzi
Uzi
  30 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak mnie ktoś częstuje gumą to zawsze zastanawiam się czy z uprzejmości czy czuć :D a myję zęby regularnie, więc co sobie pomysli ktos kto wcale nie myje;d

Mężczyźni się raczej takich rzeczy nie domyślają. Może z 1% ich populacji :and:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 września 2011

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  30 września 2011
Uzi
Uzi: Mężczyźni się raczej takich rzeczy nie domyślają. Może z 1% ich populacji

Dziwne. Ja we wszystkim raczej szukam drugiego dna. Np kiedy ktos spojrzy na moje paznokcie to od razu sprawdzam, czy przypadkiem nie są brudne :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.