xOczyPelneLezx
xOczyPelneLezx
  28 września 2011 (pierwszy post)

Postanowiłam zrezygnować z usług kosmetyczki i sama regulować sobie brwi :mrgreen: No i muszę zaopatrzyć się w nową pęsetę. Stąd moje pytanie:
Która lepsza? Skośna, czy prosta?

Pozdrawiam- Karolcik :piwo:

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  28 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Która lepsza? Skośna, czy prosta?

Prosta, tj. zaokrąglona na końcu.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Silencio30
Silencio30
  28 września 2011

zdecydowanie wolę skośne

karolcik92
karolcik92
  28 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zdecydowanie wolę skośne


Moja kosmetyczka też zawsze używała skośnej.. A że spotkałam się z różnymi opiniami to już sama nie wiem
Silencio30
Silencio30
  28 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moja kosmetyczka też zawsze używała skośnej.. A że spotkałam się z różnymi opiniami to już sama nie wiem

Ja tam mam brwi woskiem zawsze robione, ale kiedyś sama się w tym babrałam ręcznie i nie wyobrażam sobie używac innej jak skośna, tak w ogóle to jest tanie jak barszcz to kup sobie i sama zobaczyć jak będzie ci się robiło, zawsze możesz wymienić na inną
karolcik92
karolcik92
  28 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: karolcik92:Moja kosmetyczka też zawsze używała skośnej.. A że spotkałam się z różnymi opiniami to już sama nie wiem Ja tam mam brwi woskiem zawsze robione, ale kiedyś sama się w tym babrałam ręcznie i nie wyobrażam sobie używac innej jak skośna, tak w ogóle to jest tanie jak barszcz to kup sobie i sama zobaczyć jak będzie ci się robiło, zawsze możesz wymienić na inną


Kosmetyczka też zawsze robiła mi najpierw woskiem, pęsetą tylko poprawiała :) Fakt, pęseta majątku nie kosztuje, ale po co ma mi się któraś walać? :ziober2:
styka51
styka51
  28 września 2011

Ja używam skośnej i chwalę sobie.

zdwdominika
zdwdominika
  28 września 2011

zdecydowanie skośna;)

madzia2143
madzia2143
  28 września 2011

ja używam skośnej i nie narzekam ;)

Paulinessa
Paulinessa
  28 września 2011

Skośna.

Robię woskiem u kosmetyczki, poprawki skośną.
A jak w domu chce po jakimś czasie coś poprawić, bo nie mogę wyjść do kosmetyczki to też tylko taka.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 września 2011

skośna, prostą nigdy nie mogłam sobie wyrwac :D

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Babsy
Babsy
  28 września 2011

ja mam chyba skosna i prosta... i tak robie nia tylko poprawki po wosku:)

karolcik92
karolcik92
  28 września 2011

Utwardziłyście mnie w przekonaniu, że powinnam kupić skośną ;)

Dzięki :punk:

Darunia511
Darunia511
  28 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Postanowiłam zrezygnować z usług kosmetyczki i sama regulować sobie brwi No i muszę zaopatrzyć się w nową pęsetę. Stąd moje pytanie: Która lepsza? Skośna, czy prosta?

skośna z Avonu, jak dla mnie najlepsza.
Darunia511
Darunia511
  28 września 2011

Dziewczyny! Jak robicie brwi woskiem to musicie czekać aż włoski będą miały te 5-6mm???

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.