Patrishia
Patrishia
  27 września 2011 (pierwszy post)

Dzisiaj trafiłam jakoś na film The Woman in Black i trochę szokłam. Może nie jest to jeszcze to co lubię, ale muszę przyznać, że wiek mu służy.

1.

2.

i inne:

3.

4.

5.

6.

No i mały Harry :ziober2:


Zmiana robi jakieś wrażenie?
Co na tak, a co na nie?
Na ile oceniasz obecną urodę? 1-10.
Lubisz Harrego Pottera? Smutno Ci, że już koniec?:ninja:
Oglądała/eś ten nowy film? Ja zaraz lecę szukać :w00t:

Jak był taki temat to go ne pamiętam :D

Pozdrawiam.

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  27 września 2011
Patrishia
Patrishia: Zmiana robi jakieś wrażenie?

Nie.

Patrishia
Patrishia: Na ile oceniasz obecną urodę? 1-10.

Z photoshopem 2, bez 1.

Patrishia
Patrishia: Lubisz Harrego Pottera? Smutno Ci, że już koniec?

Nie lubię.

Patrishia
Patrishia: Oglądała/eś ten nowy film? Ja zaraz lecę szukać

Nie jarają mnie takie rzeczy.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  27 września 2011
Patrishia
Patrishia: Zmiana robi jakieś wrażenie? Co na tak, a co na nie? Na ile oceniasz obecną urodę? 1-10. Lubisz Harrego Pottera? Smutno Ci, że już koniec? Oglądała/eś ten nowy film? Ja zaraz lecę szukać

Zmiana robi wrażenie :O
Ja tam go nigdy nie lubiłam i dalej nie lubię :D Daję 0 :P
Książek, filmów, nie lubię, nie czytam, nie oglądam, nie lubię fantasy. No kiedyś tam ze 2 filmy obejrzałam i nie spodobało mi się.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

luk7
luk7
  27 września 2011

lubie harrego,mam błyskawice w okolicach intymnych.

zartowałem.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  27 września 2011

Ile on ma w ogóle teraz lat ? Bo mi się nie chce wikipediować ?

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Babsy
Babsy
  27 września 2011
Patrishia
Patrishia: Zmiana robi jakieś wrażenie? Co na tak, a co na nie? Na ile oceniasz obecną urodę? 1-10.

no nie powiem, wyrobil sie troche;) ale jeszcze dluzszy czas bedzie dla mnie Harrym;) 6,5.

Patrishia
Patrishia: Lubisz Harrego Pottera? Smutno Ci, że już koniec?

no:and: pamietam, jak nie moglam doczekac sie kolejnej czesci ksiazki, a teraz juz i na film sie nie wybiore;( choc i tak (filmy) czesciowo mnie rozczarowywaly;)

Patrishia
Patrishia: Oglądała/eś ten nowy film? Ja zaraz lecę szukać

nie, moze sie skusze.
styka51
styka51
  27 września 2011
Patrishia
Patrishia: Zmiana robi jakieś wrażenie? Co na tak, a co na nie? Na ile oceniasz obecną urodę? 1-10. Lubisz Harrego Pottera? Smutno Ci, że już koniec? Oglądała/eś ten nowy film? Ja zaraz lecę szukać

Nie.
Raczej wszystko na nie.
Najlepiej na 3 zdjęciu wygląda.
Nie... obejrzałam jeden odcinek, nawet zaczęłam czytać książke...Ale w sumie nie zaciekawiło mnie.
Nie.
Paulinessa
Paulinessa
  27 września 2011
Patrishia
Patrishia: Zmiana robi jakieś wrażenie? Co na tak, a co na nie? Na ile oceniasz obecną urodę? 1-10.


Oczywiście, to już nie to co mały Harry :ziober2: aczkolwiek nie podoba mi się, nie mój typ.
Dam mu 4.

Patrishia
Patrishia: Lubisz Harrego Pottera? Smutno Ci, że już koniec? Oglądała/eś ten nowy film? Ja zaraz lecę szukać


Nowego filmu jeszcze nie, ale książki! uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam! Bardzo szkoda, że to koniec.
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  27 września 2011
Patrishia
Patrishia: Lubisz Harrego Pottera? Smutno Ci, że już koniec? Oglądała/eś ten nowy film?

Lubie, ze względu na Emme Watson :ninja:.
Nie, nie ma tam Emmy ;D
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  27 września 2011

3 zdjęcie jako tako by uszło, dla mnie zawsze będzie Harrym tym małym Potterem :D

nie mój typ zdecydowanie

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
pijana
pijana
  27 września 2011

No nie jest w moim typie chłopak...
Przygodę z "Harrym Potterem" zakończyłam na 4-ech książkach i bodajże dwóch filmach, długi czas temu.

iffy
iffy
  27 września 2011
Patrishia
Patrishia: Co na tak, a co na nie? Lubisz Harrego Pottera? Smutno Ci, że już koniec?

generalnie Daniel nigdy nie był w moim typie, więc nie, nie podoba mi się.
jak tak teraz nad tym myślę, to byłam na wszystkich cześciach w kinie, ale na żadnej z wlasnej woli. :rotfl: nie jest mi smutno.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 września 2011

Nie oglądałem Harrego i nie mam fejsa.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  27 września 2011

nie śmiejcie się, ale jak miałam jakieś 11-12 lat (jak weszła 1 lub 2 cząść HP do kin) to się w nim kochałam i miałam na drzwiach do pokoju jego plakat z bravo :mrgreen:

Patrishia
Patrishia: Co na tak, a co na nie?

sama nie wiem :woot: nie jest brzydki, ale ma w swoim wyglądzie coś co mnie drażni :wtf:

Patrishia
Patrishia: Lubisz Harrego Pottera? Smutno Ci, że już koniec?

lubię :mrgreen: ale mi nie szkoda, że to koniec :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
feuliette
feuliette
  27 września 2011

Nie lubie Starego Portwela wiec mi sie nie podoba:rotfl:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.