ImaDrug
ImaDrug
  6 września 2011 (pierwszy post)

Christina Perri

ur. 19 sierpnia 1986 w Filadelfii amerykańska piosenkarka.w Stanach Zjednoczonych zaistniała w 2010 r. dzięki swojej piosence „Jar of Hearts", która pojawiła się w programie So You Think You Can Dance emitowanym przez stację FOX
tą piosenke znajdziecie tutaj :
http://www.youtube.com/watch?v=8v_4O44sfjM&feature=player_embedded#!
osobiście uważam że jest to jej najlepsza piosenka.




a tutaj inne :
http://www.youtube.com/watch?v=FvbErM6ZTBA
http://www.youtube.com/watch?v=HO4e4nCYBEo

1.Znacie? / Lubicie?
2.Podoba Wam się?
3.Ile jej dajecie w skali 1-10?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ImaDrug


pogoda w Londynie wywrocila sie do gory nogami - zabierz kurtke, szalik tez sie przyda - dla mnie to jakas masakra - lata nie bylo a juz jesien przyszla :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Znacie? / Lubicie? 2.Podoba Wam się? 3.Ile jej dajecie w skali 1-10?


1. nie
2. nie
3. z 3

glos ma dobry

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

ImaDrug
ImaDrug
  7 września 2011
massacre
massacre: pogoda w Londynie wywrocila sie do gory nogami - zabierz kurtke, szalik tez sie przyda - dla mnie to jakas masakra - lata nie bylo a juz jesien przyszla

dzieki na info ;) Kochana jesteś ;P
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dzieki na info ;) Kochana jesteś ;P


spoks... 2 dni temu pogoda jeszcze na krotki rekawek, od wczoraj... tak jak w Polsce w listopadzie :and: masakra :nie:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  7 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Znacie? / Lubicie? 2.Podoba Wam się? 3.Ile jej dajecie w skali 1-10?

nie znam :)
e tam, przeciętna jest
5
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Letal
Letal
  7 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Ile jej dajecie w skali 1-10?

fajna tak z 6, 7 .
noiczegotu
noiczegotu
  7 września 2011

Nie znam, nie podoba mi się, fuj tatuaże, 1.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  7 września 2011

wygląda z twarzy jak klasyczny amerykański facet.

boniwinter
boniwinter
  7 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Znacie? / Lubicie? 2.Podoba Wam się? 3.Ile jej dajecie w skali 1-10?

1. nie znam
2. dla mnie juz jest skreslona za tatuaze. Tatuaze uwielbiam, sama posiadam, ale nie na dekoldzie u kobiety. Nie nawidze tego
3. 5
luk7
luk7
  7 września 2011

nie podoba mi się

Mariettaa
Mariettaa
  8 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 19 sierpnia

jak ja. :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Znacie? / Lubicie? 2.Podoba Wam się? 3.Ile jej dajecie w skali 1-10?

1. nie/ ?
2. jest ok.
3. 7
Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  9 września 2011

Piękną ma twarz włosy również :) :tak:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 września 2011
Killuminati
Killuminati: Piękną ma twarz włosy również :)


O! Byly chlopak Prinza sie zalogowal. Dawno cie nie bylo :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Znacie? / Lubicie? 2.Podoba Wam się? 3.Ile jej dajecie w skali 1-10?

1. Nie znam.
2. Średnio, te blond pasmo nie dodaje jej uroku.
3. 5.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pijana
pijana
  12 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Znacie? / Lubicie? 2.Podoba Wam się? 3.Ile jej dajecie w skali 1-10?

1. Nie znam
2. Nawet, fajna dziara na dekolcie
3. 6
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.