naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  6 września 2011 (pierwszy post)
Dobry krem do twarzy do cery suchej z apteki ?
Miałam Emolium. Ale chcę coś innego. Może Oilatum ? Co myślicie ? Jakieś inne propozycje ? Najlepiej do 30 zł.

http://www.aptekagalen.pl/images/emolim_krem.jpg
http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Kosmetyki-dla-dzieci-i-niemowlat/OILATUM-soft-KREM-18484-big.jpg

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  6 września 2011
naaats
naaats: Dobry krem do twarzy do cery suchej z apteki ?

a musi być z apteki? :woot:

kiedys miałam krem intensywnie nawilżający aa dermatopica do cery suchej i atopowej- nie był perfumowany, był łagodny dla skóry, dobrze nawilżał, i dobrze się rozprowadzał :)


naaats
naaats: Jakieś inne propozycje ?

jak dla mnie ten z nivea jest świetny :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  7 września 2011

Iwostin, zdecydowanie Iwostin :)

mmaryjka
mmaryjka
  7 września 2011

la roche posay hydreane, vichy aqualia thermal, svr xerial 5- on jest z mocznikiem i masłem shea.
z daleka radzę się trzymać od iwostinu i biodermy.

Paulinessa
Paulinessa
  7 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: la roche posay hydreane, vichy aqualia thermal, svr xerial 5- on jest z mocznikiem i masłem shea. z daleka radzę się trzymać od iwostinu i biodermy.


A znasz coś dobrego dla cery mieszanej, ale nawilżające? Przetestowałam Avene i średnio mi pasuje.
Paulinessa
Paulinessa
  7 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nawilżające

nawilżającego*

W sensie krem.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  7 września 2011
gagulina
gagulina: Iwostin, zdecydowanie Iwostin :)

A jaki, taki?
http://2.bp.blogspot.com/_DVlGiClHhgM/TUmWzYco7rI/AAAAAAAABP8/E9GHrVmPuSM/s1600/Iwostin+krem+lipidowy.jpg
Ile kosztował?

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

mmaryjka
mmaryjka
  7 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A znasz coś dobrego dla cery mieszanej, ale nawilżające?

vichy jest też w wersji lekkiej, bo ja mam z bogatą konsystencją, więc możesz spróbować. naprawdę jest niesamowity. la roche posay jest hydraphase, nawilżający i też jest w wersji lekkiej i bogatej
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  7 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: la roche posay hydreane, vichy aqualia thermal, svr xerial 5- on jest z mocznikiem i masłem shea. z daleka radzę się trzymać od iwostinu i biodermy.

Ok, dzięki ; )
A kremy drogie, nie na moją kieszeń ; /
A co myślisz o kupnie tego Oilatum? Bo babka w aptece zachwalała no i nie wiem sama teraz ; )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

mmaryjka
mmaryjka
  7 września 2011
naaats
naaats: kremy drogie, nie na moją kieszeń

popatrz na promocje w super pharmie. czasami la roche posay można kupić za 30parę zł.

naaats
naaats: A co myślisz o kupnie tego Oilatum?

szczerze mówiąc to nie używałam nic prócz płynu do kąpieli, ale to już jest dość specjalistyczne, właśnie w stylu emolium więc może być coś ciekawego
malami81
malami81
  7 września 2011

Cethapil kosztuje coś około 32 zł, dostępny w aptece.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  7 września 2011

Nie no już kompletnie nie wiem, co jutro kupić : / :P

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  8 września 2011
malami81
malami81: Cethapil kosztuje coś około 32 zł, dostępny w aptece.


ZGADZAM SIĘ DLA MNIE NAJLEPSZY
PinkuLolita
PinkuLolita
  17 września 2011

A ja do twarzy wolę używać balsamu do ciała Bielendy z serii Powitanie z Afryką. Duża ilość powoduje uczucie ciepła, czy nawet gorąca przez moment po zastosowaniu i można ciut zblednąć na 10 sekund. OMFG ale po tygodniu cera jest idealnie mięTka, gładka, silna, lekko napięta... jak kurde po odnowie. Ja wiem, że się można bać substancji afrykańskich, ale to trzeba sobie powąchać perfidnie w sklepie i wyczuć czy ci pasuje. Dla mnie kosmetyk wręcz uzależniający działaniem. Fajnie nie?

KIaudyna
KIaudyna
  29 września 2011

Balsam Afryka? Popieram.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.