kaminek324561
kaminek324561
  31 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Ile w skali 1-10?
Co na tak co na nie?
facet w krotkich wlosach czy dluzszych ?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: typ urody - nutiii


nutii dobry towar jest, daje 7 na 10

1 mniej, bo nie wiem jak jest wyposazony
1 mniej za ciemne oczy
1 mniej za kaszubskie pochodzenie

Konto usunięte
Konto usunięte: facet w krotkich wlosach czy dluzszych ?


w dopasowanej fryzurze

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  31 sierpnia 2011

Ahaha, Jerzy Urban, 11/10 :rotfl:

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile w skali 1-10? Co na tak co na nie? facet w krotkich wlosach czy dluzszych ?

7

massacre
massacre: 1 mniej, bo nie wiem jak jest wyposazony 1 mniej za ciemne oczy 1 mniej za kaszubskie pochodzenie

zgadzam sie z Joanna

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Farbenfinsternis
Farbenfinsternis
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile w skali 1-10? Co na tak co na nie? facet w krotkich wlosach czy dluzszych ?

11:zakochany:
Wszystko na tak!

Nie robi, czy ma długie, czy jest łysy - ważne, by to facetowi pasowało i czuł się dobrze z tym, co ma na głowie.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: zgadzam sie z Joanna


:pavarotti:
Kochanie gdzie polazles? :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  31 sierpnia 2011
massacre
massacre: Kochanie gdzie polazles?

jestem caly czas! :And:
w ogole moglabys sobie skype zainstalowac, pogaworzylibysmy kiedys :zakochany:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: w ogole moglabys sobie skype zainstalowac, pogaworzylibysmy kiedys


w pracy ? :crylol: od zawsze powtarzam, jak ktos jakies fajne linki z YT wrzuca, ze nie mam w robocie dzwieku.

Ale yt sciagne w domu, badz na iPhone, moj kumpel mowi, ze smiga na iPhonie pieknie :D

od 1 wrzesnia bede pracowac tylko 2 dni w tygodniu (nie wywalczylam podwyzki, za to wywalczylam pol etatu za ta sama pensje :rotfl:)
no i o ile nie zdobede mojej upragnionej pracy w piatek na interview, to bede 3 dni w domu sie opiedalac :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  31 sierpnia 2011
massacre
massacre: w pracy ?

w domu!

massacre
massacre: od 1 wrzesnia bede pracowac tylko 2 dni w tygodniu (nie wywalczylam podwyzki, za to wywalczylam pol etatu za ta sama pensje )

jaka cwana, lubie to! :D

massacre
massacre: no i o ile nie zdobede mojej upragnionej pracy w piatek na interview, to bede 3 dni w domu sie opiedalac

trzymam kciuki Asia :) jak nie dostaniesz tej roboty to powiedz ze jestes lesbijka i zaskarz o homofobie :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: w domu!


no ale w domu to ja rzadko kiedy fotke odpalam, ostatnio jak Jaro byl w sobote w pracy... jak byly zamieszki i sie z domu nie wychodzilo... na kibelku z iPhone :rotfl:

Prinz
Prinz: lubie to!


http://soszial.pl/wp-content/uploads/2011/04/lubie-to.jpg
Prinz
Prinz: jak nie dostaniesz tej roboty to powiedz ze jestes lesbijka i zaskarz o homofobie


wez juz tak myslalam, rozne rzeczy obmysliwalam :swir:
np wkurza mnie to, ze jakas rodzinka z Somalii dostaje 5 bedroom house z wielkim ogrodem od panstwa, bo to niby Asylum Seekers a ja kuwa wlosy z siebie wyrywam, edukuje, ograniczam do jednego dziecka, milion innych kompromisow czy bardziej: WYRZECZEN, zeby kredyt na mieszkanie splacac przez 15-20 lat :zonk: ja rozumiem, ze w Somalii jest zle, ja rozumiem, ze szukaja schronienia... powinni im jednak zapewnic warunki jak w domu, w jakims lesie glinianki wykpac i dac. No wez pomysl, jak bylbys kobieta w kraju, gdzie mozesz w kazdej chwili stracic zycie, od kulki w leb po smierc z glodu - co bys zrobil? Zapladnial sie i wypluwal dzieci hurtowo? Niby taki strach przed smiercia, ale sie rypia jak kroliki i wydaja na swiat dzieci, ktore pozniej cierpia przez tych idiotow :zonk: :zonk: a i tacy jak ja pozniej cierpia :smutny:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 sierpnia 2011

to mialo byc:

Prinz
Prinz: lubie to!




cwana... mialam robic 3 dni, ale przystalo na dwoch, utnie mi pare groszy za ten trzeci dzien, ale mam to w dupie, bo mlody skonczyl 3 lata i od wrzesnia oszczedzde na przedszkolu dwie dniowki, wiec tak czy siak jestem do przodu :crylol: oczywiscie szefowi nie mowilam i focha walnelam :rotfl: a niech se mysli, ze mnie zle traktuje :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

feuliette
feuliette
  31 sierpnia 2011

ej no co wy chcecie od tego przystojniaka? Potraficie sie tylko smiac z ludzi ;(((((((

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 sierpnia 2011
massacre
massacre: nutii dobry towar jest, daje 7 na 10 1 mniej, bo nie wiem jak jest wyposazony 1 mniej za ciemne oczy 1 mniej za kaszubskie pochodzenie

:crylol:

Piwne oczy najładniejszą som.

Poczekam, aż będzie typ urody massacre.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

luk7
luk7
  31 sierpnia 2011

osiem,na zachętę :rotfl:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 sierpnia 2011

Teraz w avie mam ładny oczy :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.