SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  29 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Hej!

Od pewnego czasu, po przeglądaniu jakichś portali plotkarskich zastanawia mnie...

co się stało z Bradem Pittem ?! :szok:

Dawne bożyszcze kobiet wygląda jak stary dziad i w ogóle się tym nie przejmuje.:woot:

Brad sprzed dobrych kilku lat to przystojny, dojrzały mężczyzna z dwudniowym zarostem,
tajemniczym spojrzeniem i nienaganną fryzurą.

Rozumiem, można się starzeć, ale on jakby nie patrzeć robi to od dawna, ale zawsze z klasą!







Teraz wygląda jak stary szef kiepskiej mafii...







Osobiście uważam, że z dwudniowym zarostem i krótkimi włosami prezentuje się o niebo lepiej.
Te okulary również nie dodają mu uroku.

Co sądzicie o przemianie Pitta?

Pozdrawiam, Aga.

psychicznatortura
psychicznatortura
  30 sierpnia 2011

Ja serio nie wiem co Wy od niego chcecie, na tym zdjęciu z czarną muszką wygląda rewelacyjnie dla mnie

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  30 sierpnia 2011
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Co sądzicie o przemianie Pitta?

Jak dla mnie na minus
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Gothiclady
Gothiclady
  30 sierpnia 2011

jak dla mnie nadal wygląda dobrze ;]

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak to co? w końcu się zestarzał. i zrobił to w cholernie seksownym stylu:]. może to wiek, może zboczenie, ale facet to musi być facet. dzięki B. ominęła mnie era justinów biberów etc.


Konto usunięte
Konto usunięte: Ja serio nie wiem co Wy od niego chcecie


podbijam
Mnie tam Bieber ominal z wiadomych wzgledow wiekowych :lol:
Brad i Leonardo byli za moich czasow, Brada kochalam w Wichrach Namietnosci i Wywiadzie z wampirem :zakochany: i uwazam, ze uplyw czasu zrobil z niego dojrzalego i zajebiscie seksownego faceta

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  30 sierpnia 2011
massacre
massacre: uwazam, ze uplyw czasu zrobil z niego dojrzalego i zajebiscie seksownego faceta

Podbijam ^^
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 sierpnia 2011
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Co sądzicie o przemianie Pitta?

wyglada dobrze, wrecz bardzo dobrze, duzo lepiej niz kiedy wygladal jak ken (tzn gdy byl mlody).
Martitta
Martitta
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak to co? w końcu się zestarzał. i zrobił to w cholernie seksownym stylu:]. może to wiek, może zboczenie, ale facet to musi być facet. dzięki B. ominęła mnie era justinów biberów etc.

podbijam! ile czasu miał jeszcze robić z siebie wymuskanego chłoptasia? bez przesady, wystarczy, że nasz Krzysiu Ibisz robi z siebie Piotrusia Pana i widać jak to potem wygląda. facet to ma być facet. kropka.
Paulinessa
Paulinessa
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: podbijam! ile czasu miał jeszcze robić z siebie wymuskanego chłoptasia? bez przesady, wystarczy, że nasz Krzysiu Ibisz robi z siebie Piotrusia Pana i widać jak to potem wygląda. facet to ma być facet. kropka.

Podbijam!:D
Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  30 sierpnia 2011

Wygląda jak lump. Musi kupić sobie maszynkę i umyć włosy, bo lepią się z brudu.

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  30 sierpnia 2011

I tak bym go zjadła.

Ale Brad z Fajt Klabu to uh :w00t: :ziober2:.

:ziober2:
noiczegotu
noiczegotu
  30 sierpnia 2011

Ładnie się starzeje, o.

Babsy
Babsy
  30 sierpnia 2011
massacre
massacre: uwazam, ze uplyw czasu zrobil z niego dojrzalego i zajebiscie seksownego faceta

to chyba o Seanie Connery'm:zakochany: na starosc sie zrobil mega, w srednim wieku byl taki se.
pijana
pijana
  30 sierpnia 2011

Naprawdę podobają Wam się takie włosy ??? Łeeee...

Paulinessa
Paulinessa
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Naprawdę podobają Wam się takie włosy ??? Łeeee...


Nie, włosy mi isę takie nie podobają, ale uważam, że Brad ogólnie wygląda dobrze jak na swój wiek.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: to chyba o Seanie Connery'm na starosc sie zrobil mega, w srednim wieku byl taki se.


ach... tez :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.