styka51
styka51
  29 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Witka :D

Zwyciężczyni konkursu piekności ma 19 lat i pochodzi ze Szczecina. Angelika Ogryzek ma 176 cm wzrostu i wymiary 88-60-89. Dziewczyna będzie reprezentowała Polskę w wyborach Miss World, które odbędą się w Londynie.







Amanda Warecka, 18-latka z Lublina, cieszyła się drugim miejscem.




23-letnia Marta Kownierowicz z Czarnej Białostockiej zajęła trzecie miejsce.




Q: Podoba się Wam nowa Miss?
Q: Czy może któraś z 2 lub 3 miejsca jest ładniejsza?
Q: Mieliście swoje faworytki? Pokażcie zdjęcia ;)

I ja odpowiem.
- Nie.
- Ta Marta jest ładniejsza.
- Nie wiem :ninja:

Pozdrawiam, Stycz :ziober2:

SoDope
SoDope
  29 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To po prostu przykre.

w World to chyba raczej już po łózkach nie latają.. ale początek zawsze jest 'taki' przykry.

W świecie modelingowym też - chyba, że faktycznie dziewczyna ma predyspozycje i wyląduję u konkretnych ludzi agencji.
styka51
styka51
  29 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja zgadzam się odnośnie ustawek 'dupowych' konkursów. Mam jedną koleżanke co w tym siedziała i mi mówiła, że 'z łóżka' do łóżka to sie 'przechadza' jak chcesz w ogole gdziekolwiek dojść.

Ja tam nigdy jakoś blisko tego świata nie byłam, swoją drogą całkiem możliwe, że dupą się nagrody zbiera.
Moja koleżanka z podstawówki kiedyś się w te misski bawiła, ale albo komuś nie dała albo faktycznie za brzydka jest:
feuliette
feuliette
  29 sierpnia 2011

ładna jest :)

SoDope
SoDope
  29 sierpnia 2011
styka51
styka51:

jeżeli ja bym była 'jurorką' w konkursie Miss Polski czy jakimkolwiek - poleciałyby wszystkie dziewuchy od razu ..
SoDope
SoDope
  29 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ładna jest :)

no właśnie .. - ładna jest.
To jest wg mnie dziewczyna do takich konkursów.
mimo, że ma farbowane włosy to wygląda 'naturalnie'.
Jak widze czarne włosy na 'konkursach' + solarium to aż mnie strzela jak one przez castingi przechodzą.
Darunia511
Darunia511
  29 sierpnia 2011

BOOOOOOSZE, JAKĄ TA PIERWSZA MA IRYTUJĄCĄ TWARZ!!! -.-

Paulinessa
Paulinessa
  29 sierpnia 2011

moja znajoma została miss polski chyba 2006

feuliette
feuliette
  29 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mimo, że ma farbowane włosy to wygląda 'naturalnie'.

myślałam,że ma nature ;OOOO

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak widze czarne włosy na 'konkursach' + solarium to aż mnie strzela jak one przez castingi przechodzą.

nie znosze włosów czarnych (farbowanych ) albo takie z grafitową poświatą fuuuj , a solarka jest super cool i wgl a skóra po niej jeszcze lepsza :pavarotti: lubię opaleniznę ale ze słońca :ninja:
styka51
styka51
  29 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jeżeli ja bym była 'jurorką' w konkursie Miss Polski czy jakimkolwiek - poleciałyby wszystkie dziewuchy od razu ..

U mnie pewnie też, weż obczaj je wszystkie na przestrzeni lat... widać, że kiedyś photoshopa nie mieli :lol:
http://www.missland.pl/finalistki/2
SoDope
SoDope
  29 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: myślałam,że ma nature ;OOOO

nie wiem czy w naturze występują tak 'równo' kolorowe włosy - zawsze końcówki są jaśniejsze :P mało ważne czy farbowane czy nie - wygląda dobrze z takimi włosami.

a czarne włosy w Polsce (CZYSTA POLKA POLKA)naturalne występują bardzo RZADKO..
styka51
styka51
  29 sierpnia 2011

Odnośnie tej dziewczyny co wkleiłam wcześniej... Ona kiedyś II vice miss polonia była. Ja myślę, że mogłaby zajść dalej, ale za niska była też... Niby na wzrost nie patrzą, ale najniższa chyba tam była :woot:

Paulinessa
Paulinessa
  29 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a czarne włosy w Polsce (CZYSTA POLKA POLKA)naturalne występują bardzo RZADKO..


Otóż to. a na ulicach się roi od czarnych, mocno ścieniowanych włosów :ble:
feuliette
feuliette
  29 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a czarne włosy w Polsce (CZYSTA POLKA POLKA)naturalne występują bardzo RZADKO..

moja kol.ma 100% polka , ale jest w uj brzydka :rotfl:
SoDope
SoDope
  29 sierpnia 2011
styka51
styka51: Ja myślę, że mogłaby zajść dalej

oczywiście - ale tak to jest.
Jedne dziewczyny chcą nieważne jakim kosztem coś osiągnąć. A jedne po prostu rezygnują ... z tej 'bajki'.

Konto usunięte
Konto usunięte: Otóż to. a na ulicach się roi od czarnych, mocno ścieniowanych włosów

Przyznaje się, sama miałam czarne włosy ale jak widzę u kogoś czarne włosy to aż mnie bierze. Jak można sobie tak 'spierdzielić' włosy XD
feuliette
feuliette
  29 sierpnia 2011
styka51
styka51: http://www.missland.pl/finalistki/2

ze wszystkich podanych lat , miss 2008 podoba mi się najbardziej
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.