TheDamnedNat
TheDamnedNat
  28 sierpnia 2011 (pierwszy post)

ponoć ostatnio hitem [tak jak od zeszłego sezonu jest nim baza pod podkład] jest różowy korektor do twarzy. w jakich sytuacjach go stosować? cienie pod oczami?

pijana
pijana
  28 sierpnia 2011

Tak, różowy jest na sińce pod oczami :) http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16870

Darunia511
Darunia511
  28 sierpnia 2011

hitem? przeciez różowy korektor nie wszedł na rynek ani dziś, ani wczoraj, ani miesiąc temu.. :woot:.

SoDope
SoDope
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hitem? przeciez różowy korektor nie wszedł na rynek ani dziś, ani wczoraj, ani miesiąc temu.. .

zaskocze Cię - kryolan ma w każdym kolorze korektor.

nawet w różowym.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  28 sierpnia 2011

Essence zdaje się, że też ma różowy korektor.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

SoDope
SoDope
  28 sierpnia 2011
naaats
naaats: Essence zdaje się, że też ma różowy korektor.

tylko w porównaniu z kryolanem to kryolan nadaje się do użytku.
a ten z Essence jest twardy jak kamień ..
Darunia511
Darunia511
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zaskocze Cię - kryolan ma w każdym kolorze korektor.nawet w różowym.

No właśnie o to mi chodzi, chyba mnie nie zrozumiałaś.
SoDope
SoDope
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie o to mi chodzi, chyba mnie nie zrozumiałaś.

ale to, że jest hitem nie oznacza koniecznie, że musi być to nowość na rynku :P.
Darunia511
Darunia511
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to, że jest hitem nie oznacza koniecznie, że musi być to nowość na rynku :P.

po prostu dziwi mnie to, ze nagle po latach odryto niby masowo (skoro hit:D) działanie tego korektora :D nieważne, sa na rynku od dawna jak widać na załączonych zdjęciach i to nie tylko w trzech standardowych kolorach jak pokazałaś :)
SoDope
SoDope
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

no ja pokazałam w 6 ale w kryolanie masz wszystkie kolory korektorów i je można sobie łączyć jak w paletce Inglota bo one są specjalistyczne do 'krycia' również tatuażów.

no tak to jest, że ludzie dopiero po 'latach' się budzą..
Darunia511
Darunia511
  28 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja pokazałam w 6 ale w kryolanie masz wszystkie kolory korektorów i je można sobie łączyć jak w paletce Inglota bo one są specjalistyczne do 'krycia' również tatuażów. no tak to jest, że ludzie dopiero po 'latach' się budzą..

do krycia tatuaży to ja mam dermacol za dwie dyszki :ziober2:.
Ale Kryolan jest mi znany i ceniony. :tak:.
atijam
atijam
  28 sierpnia 2011

KOREKTOR Z LOREAL JEST BOSKI.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  29 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko w porównaniu z kryolanem to kryolan nadaje się do użytku. a ten z Essence jest twardy jak kamień ..

Możliwe - nie używałam, bo nie potrzebuję : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

TheDamnedNat
TheDamnedNat
  29 sierpnia 2011

nie chodzi o to że różowy korektor jest objawieniem ale tak bywa- jak kilka lat temu z eyelinerem że wszedł na top i stał się obowiązkowym elementem modnego makijażu, różne kosmetyki które są praktycznie od zawsze na rynku nagle stają w świetle bo są polecane, wprowadza się na rynek ich udoskonalone formuły itp. ostatnio często widziałam w telewizji, w gazetach i w internecie promowanie właśnie różowego korektora [jako że likwiduje oznaki zmęczenia] dlatego też zapytałam

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 sierpnia 2011
naaats
naaats: Możliwe - nie używałam, bo nie potrzebuję : )


jak wyzej - nie uzywam kolorowych korektorow - moze powinnam zaczac :Woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.