Gotusiaaa
Gotusiaaa
  17 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Co sądzicie na temat żelowych zegarków ? Podobaja Wam sie ?
Zastanawiam sie nad kupnem takiego, gdyż wszystkie podobne ( nie mowie o srebrnych ) wywołuja u mnie potworne uczulenie ! Nie wiem jak bedzie z tymi zelowymi / gumowymi..

pozdrawiam , buziaczki :)

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  18 sierpnia 2011
gagulina
gagulina: Jedyne co znalazłam : http://allegro.pl/zegarek-jelly-zegarki-zelowe-okragle-14-kol-hit-i1764492120.html

Dziękuję : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  18 sierpnia 2011
naaats
naaats: Dziękuję : )

Nie ma za co :) W sumie nie są takie złe a z przesyłką wyniesie całe 13 zł, więc można zaryzykować :pavarotti:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  18 sierpnia 2011
gagulina
gagulina: Nie ma za co :) W sumie nie są takie złe a z przesyłką wyniesie całe 13 zł, więc można zaryzykować

Ale takie duże one są :P Ogromne mają te tarcze :P

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

sylwik
sylwik
  18 sierpnia 2011
naaats
naaats: Ja nie mogę mieć zegarków ze szklaną tarczą, dwa dni i szybka zbita : (

:szok:
to co ty z nimi robisz? :D
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  18 sierpnia 2011
naaats
naaats: Ale takie duże one są :P Ogromne mają te tarcze :P

W sumie racja. Nie pozostaje nic innego jak zbierać na ten ze Swatch'a. Może mamuśkę namówię :pavarotti:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  18 sierpnia 2011

Jak napisała massacre to zegarek na lato, plażę i to wszystko, nie podobają mi się :)

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Darunia511
Darunia511
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie na temat żelowych zegarków ? Podobaja Wam sie ? Zastanawiam sie nad kupnem takiego, gdyż wszystkie podobne ( nie mowie o srebrnych ) wywołuja u mnie potworne uczulenie ! Nie wiem jak bedzie z tymi zelowymi / gumowymi.. pozdrawiam , buziaczki :)

Te taniochy to straszny chłam, tandetne jak nie wiem, ja sobie kupiłam gumowy Levi's i jestem zauroczona :D Aha, te gumowe mają chyba od spodu i tak metal (mój też ma, ale mimo ze jestem uczulona na nikiel i metale mnie uczulają, to ten alergii nie wywołuje)
Letal
Letal
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie na temat żelowych zegarków ?

hmm... tradycyjne chyba ladniej się prezentują na ręce :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie na temat żelowych zegarków ? Podobaja Wam sie ?

ani troche :nie:
Mariettaa
Mariettaa
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie na temat żelowych zegarków ? Podobaja Wam sie ?

noszę dużo różnych pierdułek na lewym nadgarstku od bandanek do poplątanych mulin, ale zegarka za chiny nie ogarniam...
koleżanka i jej siostra mają te bardziej kwadratowe, które wstawiła naaats.
nie podobają mi się... poza tym widziałam mnóstwo podróbek...
adra1992
adra1992
  19 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie na temat żelowych zegarków ? Podobaja Wam sie ?

Jeszcze niedawnych czasów wolalam taki , nie uczula :mrgreen:



A tak bardziej serio to nie podobaja, nigdy bym nie zalozyla, choc moze inaczej bym gadala gdybym miala uczulenie (choc i tak mam jeden zegarek i i tak go nie nosze - tylko do szkoly czasem)

Gdyby juz to bym sie widziala w czyms tego podobnym : (ten akurat ma stal, ale jakby byly plastikowe prostokaciki i plastikowa tarcza etc)
http://www.surfshop.pl/foto_duze/FD1_17896.jpg

Na aluminium tez masz uczulenie ?

Ja bym brala cos w bardziej 'dziwny desen' jesli chodzi o gumiaki, bo takie proste kojarza mi sie z zegarkami z dziecinstwa za 5 zlotych.
Cos tego typu mozze :
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  19 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to co ty z nimi robisz? :D

No jak macham rękami to ciągle tylko stukałam to w futrynę, to w blat od biurka/ławki i szybka zbita :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze niedawnych czasów wolalam taki , nie uczula

Pamiętam je :lol: A godzinę zawsze podawały co do minuty!
Produkują je jeszcze ? :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

adra1992
adra1992
  19 sierpnia 2011
naaats
naaats: Pamiętam je A godzinę zawsze podawały co do minuty! Produkują je jeszcze ? :D

Jak rok temu bylam w Polsce na wakacjach to znalazlam w Zabce (Z z kropka, nie mam polskich znakow) wiec pewnie sa tylko nie w kazdym sklepie.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  19 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak rok temu bylam w Polsce na wakacjach to znalazlam w Zabce (Z z kropka, nie mam polskich znakow) wiec pewnie sa tylko nie w kazdym sklepie.

Mhm : ) Ale pyszne były :zakochany:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

wazelinka
wazelinka
  20 sierpnia 2011

Zegarki za 15zł, bójcie się Boga, a ty Boże grzmij...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.