Gothiclady
Gothiclady
  15 sierpnia 2011 (pierwszy post)

o takie:



w kolorze takim, jak ma Horodyńska:



fajne? nie fajne?

mi osobiście podobają się zajebiście, fajnie wyglądają na nodze zaś mój chłop stwierdził iż wyglądam w nich jak sprzedawczyni w mięsnym za komuny...

czekam na opinie :zabawa:

Darunia511
Darunia511
  15 sierpnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: fajne? nie fajne?

Byłyby ładne, gdyby nie miały odkrytych czubków, to jest dla mnie tandetne i głupie, kozaki z odkrytymi palcami, ekstra, wieś wita, wieś tańczy.
styka51
styka51
  15 sierpnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: fajne? nie fajne?

Jak dla mnie fajne... czarne bym brała ;D
Chociaż w sumie szkoda, że mają wycięte palce ;c
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  15 sierpnia 2011
Gothiclady
Gothiclady:

bjutiful :zakochany: szczególnie obcas mi się podoba :)

Konto usunięte
Konto usunięte: wieś wita, wieś tańczy.

łał! znalazła się metropolitanka w lateksowych miniówkach! :crylol:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Anja
Posty: 20731 (po ~51 znaków)
Reputacja: -38 | BluzgometrTM: 11
Anja
  15 sierpnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: fajne? nie fajne?

A fajne są ;)
Ale to co napisały dziewczyny wyżej:
czarne i bez odkrytych paluchów.
A do czego je zakładasz?
Gothiclady
Gothiclady
  15 sierpnia 2011

do niczego bo ich w końcu nie kupiłam! #@#^%*&^%# a mam w takim kolorze dzianinowy sweter kurna!

a co do tych odkrytych palców to zajebiście mi się podobają :>

Gothiclady
Gothiclady
  15 sierpnia 2011

a czarnych nie było w moim rozmiarze :zonk:

Anja
Posty: 20731 (po ~51 znaków)
Reputacja: -38 | BluzgometrTM: 11
Anja
  15 sierpnia 2011

No tak jak Ci się podobają to kupuj, co się będziesz... :ziober2:
Mi matka zawsze mówiła: To Ty to będziesz nosić :mrgreen:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 sierpnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: zaś mój chłop stwierdził iż wyglądam w nich jak sprzedawczyni w mięsnym za komuny...


zalezy od nogi, chude dlugie nogi fajnie w nich wygladaja,

moje nogi wygladalyby w butach za kostke jeszcze krocej niz sa w rzeczywistosci, wiec ja owszem wygladalabym jak Krycha odcinajaca baleron z metalowego haka :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 sierpnia 2011
Anja
Anja: No tak jak Ci się podobają to kupuj, co się będziesz... Mi matka zawsze mówiła: To Ty to będziesz nosić


ja sie slucham siebie i mojego faceta - meska ocena tez jest bardzo wazna, zwlaszcza gdy jest szczera, a mysle ze Gotki chlopa ocena nalezy do szczerych bo nie cukruje tylko mowi do rzeczy :crylol:

jak ja sie czuje w czyms dobrze, a moj chlop mowi, ze wygladam jak idz stad i nie wracaj to i tak pozniej tego nie nosze :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  15 sierpnia 2011

Mi nie podobają się botki z odkrytymi palcami. Jakby były zakryte - jak najbardziej :) A jeśli chodzi o samą kolorystykę, to wydaje mi się, że ten konkretny fason lepiej prezentuje się w czerni niż w szarości.

Ucałuj ode mnie Pana Boba :>

Patrishia
Patrishia
  15 sierpnia 2011

Bardzo mi się takie buty podobają i kupię sobie w tym roku :ninja: Tylko bez odkrytych palców właśnie :) Uj wie kiedy to nosić wtedy.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Bardzo mi się takie buty podobają i kupię sobie w tym roku Tylko bez odkrytych palców właśnie :) Uj wie kiedy to nosić wtedy.


jak to kiedy, Gotki mezczyzna powiedzial, do pracy w rzezniku :swir:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gothiclady
Gothiclady
  15 sierpnia 2011

no właśnie problem jest taki, żem tłusta i nogi też mam grube :)

for example:



faktycznie może to wyglądać głupio (może byłoby lepiej gdyby były czarne)... chyba jednak poczekam aż kozaki się pojawią :)

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  15 sierpnia 2011
http://stylowebutki.pl/products/-Qupid-Neutral95-taupe.html

mi się te podobają :zakochany:

Gothiclady
Gothiclady: chyba jednak poczekam aż kozaki się pojawią :)

pewnie lada moment i botków będzie większy wybór :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.