gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  14 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Cześć :)

Wczoraj zbyt intensywnie całowałam sie z chłopakiem, który miał lekki zarost. Teraz tuż nad górną wargą mam spuchnięte do tego mam przetarcie z którego delikatnie sączy się ropa. Czym to smarować? Dodam, że boli nie wygląda ciekawie.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  14 sierpnia 2011

Może maść ochronna z witaminą A ? Taka z apteki, za bodajże 2-3 zł.
Regeneruje naskórek, łagodzi stany zapalne, etc.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 sierpnia 2011
gagulina
gagulina: Wczoraj zbyt intensywnie całowałam sie z chłopakiem, który miał lekki zarost. Teraz tuż nad górną wargą mam spuchnięte do tego mam przetarcie z którego delikatnie sączy się ropa. Czym to smarować? Dodam, że boli nie wygląda ciekawie.

Na watę spirytus i przyłóż, bądź twarda ;)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  14 sierpnia 2011

Na różne ranki, nie ranki, bardzo dobrze działa oxycort - przeciwzapalnie. Dodatkowo przeciwbakteryjnie, bo jest to antybiotyk. Niestety na receptę. Warto jednak sobie sprawić, będąc przy okazji u jakiegoś lekarza.

Paulinessa
Paulinessa
  14 sierpnia 2011

Maść z witaminą A :tak:

Edge
Edge
  14 sierpnia 2011

Tribiotic też dobrze działa na wszelkie tego typu drobiazgi.

gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  14 sierpnia 2011
Edge
Edge: Tribiotic

właśnie go kupiłam, maść z witaminą A. też już mam a Pani w aptece poradziła jeszcze clotrimazol lub maść ichtilową.

Mam całe spuchnięte nad górną warga i nie wiem o co chodzi:crylol:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  14 sierpnia 2011
gagulina
gagulina: właśnie go kupiłam, maść z witaminą A. też już mam a Pani w aptece poradziła jeszcze clotrimazol lub maść ichtilową.

jak się wysmarujesz wszystkim na raz to nie będzie wiadomo co Ci pomogło :P

gagulina
gagulina: Mam całe spuchnięte nad górną warga i nie wiem o co chodzi

Było się tak obficie całować? :ziober2:
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  14 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak się wysmarujesz wszystkim na raz to nie będzie wiadomo co Ci pomogło :P

No właśnie wiem także stawiam na tribiotic i maść z witaminą A!

Konto usunięte
Konto usunięte: Było się tak obficie całować?

mam nauczkę, haha :)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  14 sierpnia 2011

faceci z zarostem sa najlepsi!

troche tribioticiem posmaruj :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Gothiclady
Gothiclady
  14 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: faceci z zarostem sa najlepsi!


no ba :zabawa:

ja osobiście polecam maść z vit. A i tribiotic, ale widzę, że już masz co trzeba ;]
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  14 sierpnia 2011
gagulina
gagulina: Mam całe spuchnięte nad górną warga i nie wiem o co chodzi

na opuchnięte miejsca dobrze jest przykładać lód, lub np schłodzoną w zamrażarce łyżkę :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Darunia511
Darunia511
  14 sierpnia 2011
gagulina
gagulina: Wczoraj zbyt intensywnie całowałam sie z chłopakiem, który miał lekki zarost. Teraz tuż nad górną wargą mam spuchnięte do tego mam przetarcie z którego delikatnie sączy się ropa. Czym to smarować? Dodam, że boli nie wygląda ciekawie.

Jak pokazuje sie ropa, to znaczy że zaszła infekcja, stan zapalny - idź do lekarza.
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  14 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak pokazuje sie ropa, to znaczy że zaszła infekcja, stan zapalny - idź do lekarza.

Pójdę na pewno, ale dopiero we wtorek.
Darunia511
Darunia511
  14 sierpnia 2011
gagulina
gagulina: Pójdę na pewno, ale dopiero we wtorek.

do tego czasu polecam Octenisept 3 razy dziennie, żadne tribiotiki (to tłusta maść na bazie trzech antybiotyków, zapycha dopływ powietrza, a druga sprawa nie wiadomo co Ci jest - antybiotyków nie stosuje się profilaktycznie)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.