asiulcia1
asiulcia1
  11 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Hej. :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Na wczorajszej prezentacji jesiennej ramówki TVN-u stawili się wszyscy, dla których promowanie się w tej stacji jest pomysłem na siebie i życie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Rubik ubrała się za 80 TYSIĘCY, Krupa za... 570 zł


1 . Dżołana Krupa 2 . Anja Rubik 3 . Anna Guzik 4 . Anna Mucha


5. Michał Piróg


6.Robert Kozyra


7. Karolina Korwin-Piotrowska


8. Filip Bobek z A. Muchą


9. Aleksandra Kisio


10. Natasza Urbańska


11. Ewa Drzyzga


12. Kinga Rusin


13. Jolanta Fraszyńska


14. Magdalena Gessler


15.Martya Wojciechowska


16. Kuba Wojewódzki


17.


Jak oceniacie wygląd gwiazd na tym bankiecie?
Która kreacja Wam najbardziej przypadła do gustu?
A kto najgorzej się ubrał?


źródło pudelek :mrgreen:

Pozdrawiam :D
asiulcia1
asiulcia1
  11 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak transeksualista majacy do dyspozycji tylko szmaty

:crylol: jaki tekst

Konto usunięte
Konto usunięte: Stadko balwanaków

haha :D
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  11 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: aktorka : Cytat: Wybrana filmografia[edytuj] 2001: W kogo ja się wrodziłem jako dziewczyna na przyjęciu (reż. Ryszard Bugajski) 2002: Edi jako "Księżniczka" (reż. P. Trzaskalski) 2002: Jak to się robi z dziewczynami jako "Laska" (reż. Przemysław Angerman, Krzysztof Łukaszewicz) 2002: Kariera Nikosia Dyzmy jako Lusia, żona ministra (reż. Jacek Bromski) 2003: Siedem przystanków na drodze do raju jako Wygnana (reż. R.M. Nyczka) 2004: Mało upalne lato jako Panna Szatynka (reż. R.M. Nyczka) 2004: Park tysiąca westchnień jako Wnuczka Dwóch Babek (reż. R.M. Nyczka) 2005: Fortuna czyha w lesie jako Córa Koryntu (reż. R.M. Nyczka) 2005: Szaleńcy jako siostra recepcjonistki (reż. Paweł Wendorff; premiera w 2007 roku) 2005: Wróżby kumaka jako Iwonka (reż. Robert Gliński) 2006: Rzeźnia numer 1 jako Anita, dziewczyna Artura (reż. Dominik Matwiejczyk) 2007: Testosteron jako Patrycja, narzeczona Tytusa (reż. Tomasz Konecki, Andrzej Saramonowicz) 2008: Skorumpowani jako Masza (reż. Jarosław Żamojda) 2009: Złoty środek (film) jako Paulina reż. Olaf Lubaszenko) 2010: Kołysanka jako tłumaczka (reż. Juliusz Machulski) 2011: Wojna żeńsko-męska jako Ewa (reż. Łukasz Palkowski) Seriale[edytuj] 2003-2004: M jak miłość jako Beata, kochanka Pawła Zduńskiego 2006: Fałszerze - powrót Sfory jako podkomisarz Barska, oficer dyżurna (reż. Wojciech Wójcik) 2006: Oficerowie jako siostra Teodozja Czartoryska, pielęgniarka w klinice Kalińskiego (reż. Maciej Dejczer) 2006: Pensjonat pod Różą jako Paulina Gajek 2007: Determinator jako Aneta, sekretarka Boguckiego (reż. Mirosław Gronowski) 2007-2008: Plebania jako Sandra 2008-2009: BrzydUla jako Gośka Poznachowska, przyjaciółka Violi 2009: Pierwsza miłość jako Agata Skowrońska, nieślubna córka Karola Wekslera 2010: Samo Życie jako Violetta Kurska, dziennikarka ( 2010: Duch w dom jako żona dentysty (reż. Maciej Dutkiewicz, Michał Kwieciński) od 2010: Prosto w serce jako Małgorzata Figura, współlokatorka Moniki

? pierwszy raz o niej słyszę choć oglądałam kilka z wyżej wymienionych filmów :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
pijana
pijana
  11 sierpnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: może komar

:crylol:

Swoją drogą Kuba jak na swój wiek to wygląda zajebiście.
iffy
iffy
  11 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Swoją drogą Kuba jak na swój wiek to wygląda zajebiście.

prawda? chociaż jedna. :ninja:
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  11 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Swoją drogą Kuba jak na swój wiek to wygląda zajebiście.

he he

ale mnie już trochę zalatuje na syndrom krzysia ibisza - wygląda jakby za wszelką cenę chciał nadal być młody
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
asiulcia1
asiulcia1
  11 sierpnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: ? pierwszy raz o niej słyszę choć oglądałam kilka z wyżej wymienionych filmów :)

nigdy się nie rzucała w oczy :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: prawda? chociaż jedna.

to ja druga :mrgreen:, bo na prawdę na swój wiek wygląda dobrze:tak:
iffy
iffy
  11 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to ja druga , bo na prawdę na swój wiek wygląda dobrze

a no, kochałabym go. :ninja:
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  11 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nigdy się nie rzucała w oczy

a to dziwne - z taką końską twarzą :wtf:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
asiulcia1
asiulcia1
  11 sierpnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: ale mnie już trochę zalatuje na syndrom krzysia ibisza - wygląda jakby za wszelką cenę chciał nadal być młody

jak większość w showbiznesie, ale w Polsce dopiero zaczynają :P

Konto usunięte
Konto usunięte: a no, kochałabym go.

:D

Gejszalicious
Gejszalicious: a to dziwne - z taką końską twarzą

a z wikipedii :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: Aleksandra Kisio (ur. 22 marca 1983 w Szczecinie) – polska aktorka filmowa. Ze względu na typ urody porównywana jest do Angeliny Jolie[1].
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  11 sierpnia 2011

Widziałam te zdjęcia i jestem pod ogromnym wrażeniem wyglądu Muchy w ciąży. Rzekłabym nawet że mi się najbardziej podoba, ale ale przyznam też że Krupa fajnie wygląda :D :D

Przeważa też ubiór Wojciechowskiej, bo mam podobny styl ale troszkę za zwykle jak na taką imprezę.

No i Kubuś :zakochany
:D

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
asiulcia1
asiulcia1
  11 sierpnia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Widziałam te zdjęcia i jestem pod ogromnym wrażeniem wyglądu Muchy w ciąży. Rzekłabym nawet że mi się najbardziej podoba

ciąża jej służy:rock: :P
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  11 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pijana: Swoją drogą Kuba jak na swój wiek to wygląda zajebiście. prawda? chociaż jedna.

Nawet jak będzie miał te 70 lat będę się nim podniecała nadal :D
jest cudowny :zakochany: :ziober2:
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
iffy
iffy
  11 sierpnia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Nawet jak będzie miał te 70 lat będę się nim podniecała nadal :D jest cudowny

dobry gust! :ziober2:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  11 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Rubik ubrała się za 80 TYSIĘCY, Krupa za... 570 zł

O kurde :szok: Przecież Krupa wygląda zdecydowanie lepiej!

Konto usunięte
Konto usunięte: Która kreacja Wam najbardziej przypadła do gustu? A kto najgorzej się ubrał?

Najlepiej Anna Mucha, na drugim miejscu Natasza Urbańska.
O reszcie słowem nie wspomnę, bo wszystko jakieś czarno-szare, Piróg jak kosmita, Wojewódzki dopiero z Afryki wrócił, a Fraszyńska założyła worek po ziemniakach, a o tej całej Kisio już się nie wypowiem.

BTW. Zawsze lałam z ich nazwisk - Mucha i Bobek, pięknie się dobrali :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Gothiclady
Gothiclady
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: Kisio nie znam, zestaw dobry, totalna porazka z dodatkami - efekt nijaki


własnie Kiślo i Wojciechowska najfajniej wyglądały tylko u Kiślo bym buty zmieniła.

Piróg to nie wiem co na siebie włożył :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Jurorka w Tancu w gwiazdami od chyba września, nie wiem.


e-e, chyba tańczyć będzie :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.