Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  11 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Witam wieczorową porą :piwo:

Ostatnio zainteresowałam się suplementami diety zawierającymi zwiększoną dawkę b-karotenu (np. Belissa Sun, Betabronz Activ, Bio-Karoten + Vit.E, itp.). Na wizażu przeczytałam na ich temat różne opinie. Między innymi:
+ nadają skórze złoto-brązowy kolor
+ szybciej się po nich opala
+ słońce nie spieka po nich na raczka :kv3:
- wypadają po nich włosy
- przebarwienia skórne
- wysuszenie skóry

1. Czy to prawda, że tabletki z beta karotenem same z siebie nadadzą skórze ładny kolorek?
2. Czy rzeczywiście skóra szybciej się opala przy stosowaniu takich suplementów diety?
3. Po jakim czasie widać efekty działania b-karotenu?
4. Jak długo można stosować takie suplementy?


Pozdrawiam :))
Dobranoc :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Ankaa
Ankaa
  11 sierpnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: Belissa Sun

używałam tego cuda ;)
wydaje mi sie, ze lekko poprawiło to koloryt mojej skory ( chyba, ze sama sobie to wmówiłam :D )
przyznam w sumie, ze opalałam się szybciej.
utrzymuje ona bardziej opaleniznę.
co do innych marek nie wypowiadam sie bo najzwyczajniej w świecie nie wiem.

Gejszalicious
Gejszalicious: 1. Czy to prawda, że tabletki z beta karotenem same z siebie nadadzą skórze ładny kolorek?

Sadze, ze tak lecz powalajacych efaktow raczej bym sie nie spodziewala ;)

Gejszalicious
Gejszalicious: 2. Czy rzeczywiście skóra szybciej się opala przy stosowaniu takich suplementów diety?

:tak: odczulam na wlasnej skorze.

Gejszalicious
Gejszalicious: 3. Po jakim czasie widać efekty działania b-karotenu?

ja dojrzalam po jakis 2 - 3 tyg :) sadze, ze to dosc szybko.

Gejszalicious
Gejszalicious: 4. Jak długo można stosować takie suplementy?

Tu akurat nie mam zielonego pojęcia. Ja po dwóch opakowaniach zrobiłam sobie przerwę ;)

Gejszalicious
Gejszalicious: Dobranoc :)

Dobranoc ;)
adra1992
adra1992
  11 sierpnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: 1. Czy to prawda, że tabletki z beta karotenem same z siebie nadadzą skórze ładny kolorek? 2. Czy rzeczywiście skóra szybciej się opala przy stosowaniu takich suplementów diety? 3. Po jakim czasie widać efekty działania b-karotenu? 4. Jak długo można stosować takie suplementy?


Nie mam pojecia, ale chyba cos w tym jest. Pijac kubusie caly miesiac bylam bardziej 'pomaranczowo-brzoskwioniowa'. Ogolnie marchewki ponoc dzialaja dobrze na kolorycik skóry
pauluss99
pauluss99
  11 sierpnia 2011

ja tego używałam i żałuje, bo po tych suplementach diety mogą ci się pojawić różne przebarwienia i nawet jak odstawisz to już same będą ci się pojawiać przy opalaniu... W skutkach ubocznych nawet pisało,że mogą się one pojawiać. Ja jednak myślałam, że mnie to nie dotyczy jednak się przeliczyłam ... masakra. Wiec radze się dobrze zastanowić.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  11 sierpnia 2011
Ankaa
Ankaa: ja dojrzalam po jakis 2 - 3 tyg :) sadze, ze to dosc szybko.

ehh.. na wizażu piszą, że koloryt skóry poprawia się już po tygodniu :o, widać jakąś ściemę puszczają :)

Ankaa
Ankaa: Tu akurat nie mam zielonego pojęcia. Ja po dwóch opakowaniach zrobiłam sobie przerwę ;)

też tak właśnie sobie myślę, żeby zażywać tak ze dwa miesiące, a później zrobić sobie kilku miesięczną przerwę :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Pijac kubusie caly miesiac bylam bardziej 'pomaranczowo-brzoskwioniowa'. Ogolnie marchewki ponoc dzialaja dobrze na kolorycik skóry

dzięki za taki kolorek! koleżanka kiedyś piła codziennie jednego kubusia z marchewką i tego samego koloru miała skórę - marchewkową, szczególnie dłonie (wyglądały jakby nasmarowała je samoopalaczem ze sklepu 'wszystko po 3zł!")
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  11 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tego używałam i żałuje, bo po tych suplementach diety mogą ci się pojawić różne przebarwienia i nawet jak odstawisz to już same będą ci się pojawiać przy opalaniu... W skutkach ubocznych nawet pisało,że mogą się one pojawiać. Ja jednak myślałam, że mnie to nie dotyczy jednak się przeliczyłam ... masakra. Wiec radze się dobrze zastanowić.

a który środek stosowałaś?
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
pijana
pijana
  11 sierpnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: dzięki za taki kolorek! koleżanka kiedyś piła codziennie jednego kubusia z marchewką i tego samego koloru miała skórę - marchewkową, szczególnie dłonie (wyglądały jakby nasmarowała je samoopalaczem ze sklepu 'wszystko po 3zł!")

Moja kuzynka miała to samo, ogólnie jest dość ciemnej karnacji, a po tych Kubusiach MASAKRA :ble: Dobrze, że mam zgagę po Kubusiu i nie mogę go pić :d
asiulcia1
asiulcia1
  11 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gejszalicious:dzięki za taki kolorek! koleżanka kiedyś piła codziennie jednego kubusia z marchewką i tego samego koloru miała skórę - marchewkową, szczególnie dłonie (wyglądały jakby nasmarowała je samoopalaczem ze sklepu 'wszystko po 3zł!") Moja kuzynka miała to samo, ogólnie jest dość ciemnej karnacji, a po tych Kubusiach MASAKRA Dobrze, że mam zgagę po Kubusiu i nie mogę go pić :d


Mój brat też tak miał :rotfl:

btw. nie lepiej jeść samą marchewkę niż psuć żołądek takimi tabletkami :woot:
SoDope
SoDope
  11 sierpnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: Czy to prawda, że tabletki z beta karotenem same z siebie nadadzą skórze ładny kolorek?

Nie zauważyłam .. 3 miesiace stosowania i nic.

Ostatnio czytałam o takim specyfiku 'Melanotan' który sie wstrzykuje pod skóre ..
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  11 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: btw. nie lepiej jeść samą marchewkę niż psuć żołądek takimi tabletkami

taaaaaaaa... i mieć pomarańczowe dłonie :zonk:
beta karoten jest substancją którą nasz organizm syntetyzuje w wit. A - jedną z witamin młodości

Konto usunięte
Konto usunięte: Moja kuzynka miała to samo, ogólnie jest dość ciemnej karnacji, a po tych Kubusiach MASAKRA Dobrze, że mam zgagę po Kubusiu i nie mogę go pić :d

no ja właśnie nie chce pić kubusiów bo 1-to trochę kosztuje, 2-dają skórze kolor marchewkowy :and:
mi w ciąży kubusie odrzucało :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio czytałam o takim specyfiku 'Melanotan' który sie wstrzykuje pod skóre ..

he he - taka zdesperowana to aż nie jestem :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Mariettaa
Mariettaa
  11 sierpnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: 1. Czy to prawda, że tabletki z beta karotenem same z siebie nadadzą skórze ładny kolorek? 2. Czy rzeczywiście skóra szybciej się opala przy stosowaniu takich suplementów diety? 3. Po jakim czasie widać efekty działania b-karotenu? 4. Jak długo można stosować takie suplementy?

1. na pewno to nie to samo co po kubusiu czy podobnych przetworach marchewkowych. ;) znaczy jeśli się z nimi nie przesadza to jest ok. ;)
prawda, a belissa to ogólnie dobre tabletki. :)
2. tak i zostaje na dłużej.
3. ja w kwietniu/ maju zaczynam brać żeby przyzwyczajac skórę, no i opalam się bardziej na brązowo niż jak wsześniej na różowo.. :)
4. sama zdecyduj. ;) wiadomo, że każda tebleta troche wpływa na narządy. ;> więc bez przesady. ;d
SoDope
SoDope
  12 sierpnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: he he - taka zdesperowana to aż nie jestem :)

ale to jest bez słońca .. - i taka jedna fiolka to kuracja na chyba miesiąc .. i trzyma sie dość długo .. :and:

czuje, że odkryłam tajemnice tych wszystkich wyjaranych kobiecin na fociaku ..
Ankaa
Ankaa
  12 sierpnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: ehh.. na wizażu piszą, że koloryt skóry poprawia się już po tygodniu :o, widać jakąś ściemę puszczają :)

moze mam problem ze wzrokiem :D

Gejszalicious
Gejszalicious: też tak właśnie sobie myślę, żeby zażywać tak ze dwa miesiące, a później zrobić sobie kilku miesięczną przerwę :)

sadze, ze tak lepiej :) wole być ostrożna :)
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to jest bez słońca .. - i taka jedna fiolka to kuracja na chyba miesiąc .. i trzyma sie dość długo ..

a wiesz ile to kosztuje?

Ankaa
Ankaa: sadze, ze tak lepiej :) wole być ostrożna :)

he he lepiej nie wyłysieć od wpieprzania witaminek xD
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Letal
Letal
  13 sierpnia 2011

lepiej na słoneczko !

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.