BermudyWeTroje
BermudyWeTroje
  9 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Konto usunięte
Konto usunięte: Krzysztof Bosak (ur. 13 czerwca 1982 w Zielonej Górze) – polski polityk, parlamentarzysta, były prezes Młodzieży Wszechpolskiej (2005–2006).


Konto usunięte
Konto usunięte: W 2001 wstąpił do Ligi Polskich Rodzin. W wyborach samorządowych w 2002 bez powodzenia kandydował z jej ramienia do sejmiku lubuskiego[2]. W wyborach parlamentarnych w 2005 uzyskał mandat poselski, kandydując z dziesiątego miejsca listy LPR w okręgu zielonogórskim i otrzymując 3764 głosy[3]. W tym samym roku został dokooptowany do Rady Politycznej LPR.


Konto usunięte
Konto usunięte: W trakcie kadencji wystąpił w VI edycji programu Taniec z gwiazdami, biorąc udział w 7 z 12 odcinków programu. Jego partnerką była Kamila Kajak.











Jak oceniacie jego urodę ?Skala 1-6.
Co na tak,a co na nie ?
Podoba się ?
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  9 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak oceniacie jego urodę ?Skala 1-6. Co na tak,a co na nie ? Podoba się ?

Nie podoba mi się. Jest odpychający i nie ma w nim męskiego oraz seksownego. Na 2, 3, 4 i 5 zdjęciu wygląda jakby miał mewę (czyt. zrośnięte brwi). Jego fryzura także jest niezbyt fajna :P
Daję mu 1.

Nie wiem dlaczego, ale od razu jak spojrzałam na zdjęcia to kojarzy mi się z tym serialem Hotel 52 :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

converse
converse
  9 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba się ?

Niee.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak oceniacie jego urodę ?Skala 1-6.


1.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co na tak,a co na nie ?


Na nie ogólnie wszystko, zrośnięte brwi, wzrost, zęby, uśmiech, wysokie czoło.
moonlight28
moonlight28
  9 sierpnia 2011

Rzygnę sobie zaraz...

adra1992
adra1992
  9 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak oceniacie jego urodę ?Skala 1-6. Co na tak,a co na nie ? Podoba się ?

2
Na nie : Konski usmiech, mono-brew, duze, wygiete usta, a jak sie nie usmiecha ma zapadajace sie policzki, fryzura na pierwszych zdjeciach wraz z wielkim czolem.
Nie.
iffy
iffy
  9 sierpnia 2011

jedna brew for fuck's sake. :ble:

iffy
iffy
  9 sierpnia 2011

i żółte zęby. za dużo jak na jeden raz. :nie:

Maryla
Maryla
  9 sierpnia 2011

fuj.

pijana
pijana
  9 sierpnia 2011

Nie widziałam gościa wcześniej na oczy i wcale nie żałuję :wtf:

styka51
styka51
  9 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak oceniacie jego urodę ?Skala 1-6. Co na tak,a co na nie ? Podoba się ?

2
Brwi ma okropne, jakieś takie memejowate spojrzenie i nos dziwny.
Nie.
SchwarzeFlamme
SchwarzeFlamme
  9 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak oceniacie jego urodę ?Skala 1-6. Podoba się ?

Jaki zwykły przeciętny chłopaczek. Bardzo młodo wygląda.

Nie ziębi mnie, ani nie grzeje.
Gothiclady
Gothiclady
  9 sierpnia 2011

o kuźwa ten idiota. oceniam na 1 zarówno wygląd jak i to co ma we łbie, wszystko na nie :)

TheWitch
TheWitch
  9 sierpnia 2011

pasztet z indyka.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 sierpnia 2011

slaby.
nie dalabym mu.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

ChicaBombb
ChicaBombb
  9 sierpnia 2011

monobrwi mowimy zdecydowane nie... reszcze pana B. tez.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.