voiceontheradio
voiceontheradio
  8 sierpnia 2011 (pierwszy post)








Podoba się?
w skali 1-6, ile?
naturalna czy mroczna? :ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 sierpnia 2011
massacre
massacre: ale co ma kaszubski do angielskiego?

:P

Musisz to obejrzeć to zakumasz, ogólnie dobry skecz.
(tylko w domu na głośnikach tym razem :ninja: )

http://www.youtube.com/watch?v=SBMcB070URs

massacre
massacre: to ja slyszalam juz daaaawno, wiesz jak polaczek mowi po angielsku "z gory dziekuje" ? "thank you from the mountain"

Haha :lol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 sierpnia 2011

No wiec tak, napisalam takiego oto smsa:

"Jaro umieram z glodu, opiedolilabym jakiegos rolmopsika albo sledzia po kaszubsku! Ewentualnie mielonego z mizeria a rolmopsa na kolacyjke! Mam nadzieje ze cos skombinujesz w trybie natychmiastowy! Nie omieszkam wynagrodzic ci tego zacny panie wieczornym obciaganiem, ale musze zjesc!!!!!! xxxxxxxxxx"

Na co odpisal "Spoznie sie 15min"
(koncze prace za 2 minuty :ninja:)

Na to ja mu:
"Spoznij sie i godzine, byle rolmopsiki z toba przyjechaly (emota z serduszkami w oczach o taka jak tu:
)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 sierpnia 2011

Jaro:

"bedziemy mieli dzidziusia?"

:zonk:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 sierpnia 2011
:crylol:

Co on taki znudzony, za obciąganie nawet nie widać entuzjazmu w działaniu a powinien kupić cały wózek rolmopsów :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

madzia2143
madzia2143
  8 sierpnia 2011
massacre
massacre: "Jaro umieram z glodu, opiedolilabym jakiegos rolmopsika albo sledzia po kaszubsku! Ewentualnie mielonego z mizeria a rolmopsa na kolacyjke! Mam nadzieje ze cos skombinujesz w trybie natychmiastowy! Nie omieszkam wynagrodzic ci tego zacny panie wieczornym obciaganiem, ale musze zjesc!!!!!! xxxxxxxxxx"

ja yebie ;D

massacre
massacre: Jaro: "bedziemy mieli dzidziusia?"

sie mu nie dziwię że takie pytanie zadał ;P a ostatnio chyba coś wspominałaś o tym że byś chciała hmmm :D
styka51
styka51
  8 sierpnia 2011
massacre
massacre: "Jaro umieram z glodu, opiedolilabym jakiegos rolmopsika albo sledzia po kaszubsku! Ewentualnie mielonego z mizeria a rolmopsa na kolacyjke! Mam nadzieje ze cos skombinujesz w trybie natychmiastowy! Nie omieszkam wynagrodzic ci tego zacny panie wieczornym obciaganiem, ale musze zjesc!!!!!! xxxxxxxxxx"

Ja sobie wezmę, to zapisze u siebie w fonie, ok?
Jak będę miała na coś mega ochotę, to tez będę tak pisać :lol:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 sierpnia 2011
styka51
styka51: Jak będę miała na coś mega ochotę, to tez będę tak pisać

To tak nie piszecie?
Przecież to normalka :ziober2:
Coś za coś w związku ;]

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

TheWitch
TheWitch
  8 sierpnia 2011
massacre
massacre: agoosia tez jest grubaska

dla zwiekszenia mojego fejmu prawdomownosci wrzucam zdjecie nozek:

jak u slonia :rotfl:

massacre
massacre: to ja slyszalam juz daaaawno, wiesz jak polaczek mowi po angielsku "z gory dziekuje" ? "thank you from the mountain"

:rotfl:
to chyba slyszalam w jakims kabarecie :P

Konto usunięte
Konto usunięte: to macie nogi felice

ojoj, jednak troche ze chude.
adra1992
adra1992
  9 sierpnia 2011
massacre
massacre: jakbys wazyla tyle co kurczak, to tez bys miala DUZE oczy

Ale z geby nie wyglada na az tak wychudzona :P
styka51
styka51
  9 sierpnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: To tak nie piszecie? Przecież to normalka Coś za coś w związku ;]

Wiesz... jak coś chce, to piszę zazwyczaj " Kochanieee.... nie nudzisz się przpadkiem? Bo Twoja dziewczynka ma ochotę na coś słodkiego, dużo, dużo, dużo słodkiego. Kupisz? Będzie fajnie jak przyjedziesz ;*"
Takie to żalowe... ale i tak przyjeżdza z ptasim mleczkiem :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: dla zwiekszenia mojego fejmu prawdomownosci wrzucam zdjecie nozek:

Jejku.. jaka chudzinka... tzn. chciałabym mieć takie nogi :zakochany:
TheWitch
TheWitch
  9 sierpnia 2011
styka51
styka51: Jejku.. jaka chudzinka... tzn. chciałabym mieć takie nogi

nie taka chudzinka, ale dzieki :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sie mu nie dziwię że takie pytanie zadał ;P


a ja sie dziwie, zna mnie, wie, ze mam rozne pomysly i lubie kulinarnie wydziwiac

Konto usunięte
Konto usunięte: a ostatnio chyba coś wspominałaś o tym że byś chciała hmmm :D

tak, tak, ale jeszcze wrzesnia nie ma i jeszcze antykoncepcyjnie jestem zabezpieczona. musze isc na zabieg najpierw, zeby mi implanta usuneli, a potem jechana :lol:

styka51
styka51: Ja sobie wezmę, to zapisze u siebie w fonie, ok?


spoko, ja moge template wymyslac, moj Jaro zazwyczaj sie mnie pyta co ja biore i ze mam swietnego dilera :rotfl:
poszukam w inboxie smsa z rana po tym jak sie nieco poprztykalismy :swir:
shit, skasowalam, ale bylo cos takiego:
"Wiedz, ze ci wybaczam, bo cie kocham. Teraz oczekuje i bys ty mi wybaczyl i w sercu twym znow zagoscila na nowo milosc i uwielbienie mej osoby"

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Przecież to normalka Coś za coś w związku ;]


Wiadomo od 1410 i wiesz co?
Wczoraj po pracy wsiadam do auta z rolmopsikami w oczach a ten sie pyta:
"To co? Chcesz Big Maca?" :ninja:
oczywko nie bylo obciagania :rotfl: taka zniewaga :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: jak u slonia


nie ma twarzy :fakju:

styka51
styka51: " Kochanieee.... nie nudzisz się przpadkiem? Bo Twoja dziewczynka ma ochotę na coś słodkiego, dużo, dużo, dużo słodkiego. Kupisz? Będzie fajnie jak przyjedziesz ;*"


nie, ja nie jestem romantykiem :rotfl:
kiedys tez napisalam do mojego "Chcialabym, zebysmy zrobili sobie piknik na polanie, wsrod drzew lekko szumiacych pod wplywem wiatru. Slonce calowaloby me ramiona i w sukience zwiewnej chodzilabym i zbierala Ci stokrotki. Ty bys mi je wplatal we wlosy robiac wianuszek na symbol mej czystosci i nie winnosci... a potem bysmy biegli radosnie ku sobie w zwolnionym tempie, w oddali slychac by bylo jedynie glos Celine Dion "My hear will go on...""
Odpisal jedynie, ze jestem niezle wyprasowana :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

asiulcia1
asiulcia1
  9 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba się? w skali 1-6, ile?

Nie, na pierwszym zdjęciu jeszcze jakoś wygląda i za to 1,5 :p
TheWitch
TheWitch
  9 sierpnia 2011
massacre
massacre: nie ma twarzy

na profilu mialam kiedys zdjecie w tych spodniach i z twarza, nie chce mi sie szukac :P
a tego zdjecia nie dodam w pelni bo twarz niewyjsciowa :rotfl:
styka51
styka51
  9 sierpnia 2011
massacre
massacre: "Wiedz, ze ci wybaczam, bo cie kocham. Teraz oczekuje i bys ty mi wybaczyl i w sercu twym znow zagoscila na nowo milosc i uwielbienie mej osoby"

Łahahaha mocne, nie ma co :D

massacre
massacre: nie, ja nie jestem romantykiem kiedys tez napisalam do mojego "Chcialabym, zebysmy zrobili sobie piknik na polanie, wsrod drzew lekko szumiacych pod wplywem wiatru. Slonce calowaloby me ramiona i w sukience zwiewnej chodzilabym i zbierala Ci stokrotki. Ty bys mi je wplatal we wlosy robiac wianuszek na symbol mej czystosci i nie winnosci... a potem bysmy biegli radosnie ku sobie w zwolnionym tempie, w oddali slychac by bylo jedynie glos Celine Dion "My hear will go on..."" Odpisal jedynie, ze jestem niezle wyprasowana

Gdybym coś takiego mojemu Mańkowi wysłała, to na 1000000% odpisałby : Spisałaś z googli.... Sylwuś będziemy się kochać ?
No na pierdziele :lol: Ale świetny ten sms ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: nie taka chudzinka, ale dzieki

Fajne masz nogi... takie :pavarotti:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.