Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 331
Kiniowska
  4 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Na bardzo szybko - grzebałam właśnie w Forum i przypomniało mi się, że ktoś kiedyś założył tutaj temat z pięćdziesięcioma niezbędnymi rzeczami w szafie kobiety. :D Przejrzałam x stron wstecz i nie mogę go znaleźć... :/ Może jakiś moderator pomoże? :) Plus - perfumy na codzień. Nie oczekuję czegoś z wyższej półki, bo zwyczajnie szkoda by mi było je "wypsikiwać" bez specjalnej okazji i nie mam póki co takich funduszy. Mają być lekkie, miłe dla nosa, trwałe, owocowe, kwiatowe... co kto woli, jestem otwarta na propozycje. :) Broń Boże słodkie i duszące!

To by było na tyle. Pozdrawiam! :*

styka51
styka51
  4 sierpnia 2011
Kiniowska
Kiniowska: grzebałam właśnie w Forum i przypomniało mi się, że ktoś kiedyś założył tutaj temat z pięćdziesięcioma niezbędnymi rzeczami w szafie kobiety. :D

To chyba ja :D
Zobaczę, może dam radę znaleźć ;p
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 sierpnia 2011

puma rozowa + balsam

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Letal
Letal
  4 sierpnia 2011

Kinia Ty pachniesz najlepiej kwiatkami zbieranymi na polu :ziober2:

Zadziora
Zadziora
  4 sierpnia 2011
Kiniowska
Kiniowska: Może jakiś moderator pomoże? :)

Nie mamy takiej mocy.

Kiniowska
Kiniowska: Plus - perfumy na codzień.

Ja lubię;



Konto usunięte
Konto usunięte: Nuta głowy: magnolia, kwiat pomarańczy, orchidea waniliowa, brzoskwinia Nuta serca: migdałowe ciasteczka - makaroniki, słodki nektar z wiciokrzewu, piżmo Nuta bazowa: sekwoja, bób tonka, bursztyn


są słodziutkie :)
Darunia511
Darunia511
  4 sierpnia 2011
Zadziora
Zadziora: są słodziutkie :)


Kiniowska
Kiniowska: Broń Boże słodkie

:DDDDD
Ja tez używam słodkich wiec nie pomoge. Chcoiaż ostatnio mi przypasił z mniej ulepkowych błekitny Adidas.
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  4 sierpnia 2011

Ja na codzien uzywam Adidasa Zielonego - ale nie prefum tylko ten taki jakby dezodorant z atomizerem, i psikam sie nim jak mi sie przypomni srednio kilka razy dziennie :-) tani a spelnia swoje zadanie, jakbym miala sie diorem pryskac to wiesz, i tak juz mam koncoweczke i oszczedzam na slub ;d

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 331
Kiniowska
  4 sierpnia 2011

Coś mi się pierdzieli z dodawaniem postów... :zonk:

styka51
styka51: To chyba ja :D Zobaczę, może dam radę znaleźć ;p

Ooo, super by było. :) Wiem, że były tam ciekawe propozycje, a mam ogromną chęć zweryfikować zawartość swojej szafy. :D

massacre
massacre: puma rozowa + balsam

A podobna do 'Flowing'? Bo posiadam takową (dusi mnie, śmierdzi mi i w ogóle jest okropna), to stoi na półce i kurz zbiera - prezent, więc nie wiadomo co z tym zrobić... Jeżeli nie, to będę wąchać przy najbliższej okazji. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Kinia Ty pachniesz najlepiej kwiatkami zbieranymi na polu

:zakochany:
Ty już nie bajeruj, Ty! :P
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 331
Kiniowska
  4 sierpnia 2011
Zadziora
Zadziora: Nie mamy takiej mocy.

:(
Szepnąć do aministracji żeby zrobili wyszukiwarkę tematów albo coś tego typu, jakąś listę w każdym koncie, kto i jakie tematy założył. :)

Zadziora
Zadziora: Ja lubię;

Wąchałam, ładne. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: :DDDDD Ja tez używam słodkich wiec nie pomoge. Chcoiaż ostatnio mi przypasił z mniej ulepkowych błekitny Adidas.

Tzn chodzi mi o to, żeby nie były podobne do np Puma 'Flowing' albo Naomi Campbell 'Cat deluxe'. Wszystkie inne akceptuję. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja na codzien uzywam Adidasa Zielonego - ale nie prefum tylko ten taki jakby dezodorant z atomizerem, i psikam sie nim jak mi sie przypomni srednio kilka razy dziennie :-) tani a spelnia swoje zadanie, jakbym miala sie diorem pryskac to wiesz, i tak juz mam koncoweczke i oszczedzam na slub ;d

Właśnie z Adidasa wąchałam atomizery i spodobał mi się 'Fruit blossom' (?). Coś tego rodzaju chcę i jak najbardziej z atomizerem. :) Mam perfumy droższe, nawet niewiele zużyte, ale na codzienną 'bieganinę' po prostu mi ich szkoda. :P
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  4 sierpnia 2011
Kiniowska
Kiniowska: Właśnie z Adidasa wąchałam atomizery i spodobał mi się 'Fruit blossom' (?). Coś tego rodzaju chcę i jak najbardziej z atomizerem. :) Mam perfumy droższe, nawet niewiele zużyte, ale na codzienną 'bieganinę' po prostu mi ich szkoda. :P

dokladnie :-) to ten rozowy - ja sie wahalam miedzy rozowym a zielonym ale wybralam zielony bo ma taki zapach.. hmm nie kwiatowy tylko taki jak mydelko :zakochany:
Brzeginka
Brzeginka
  4 sierpnia 2011
Kiniowska
Kiniowska: Mają być lekkie, miłe dla nosa, trwałe, owocowe, kwiatowe... co kto woli, jestem otwarta na propozycje. :) Broń Boże słodkie i duszące!

Ostatnio jako letni zapach używam damskiego Windscape od Avonu - o ile nie przepadam za tą firmą, to zapachy mają naprawdę niezłe w stosunku jakości do ceny. Ten jest owocowo-kwiatowo-morski, dla mnie absolutnie świetny i chociaż zapachów morskich właściwie nie lubię, to ten jest naprawdę przyjemny i świeży. Na lato bomba :)
styka51
styka51
  4 sierpnia 2011
Kiniowska
Kiniowska: Ooo, super by było. :) Wiem, że były tam ciekawe propozycje, a mam ogromną chęć zweryfikować zawartość swojej szafy. :D

Niestety nie znalazłam. A zakłądki "moje tematy" znaleźc nie ma.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 sierpnia 2011
Kiniowska
Kiniowska: A podobna do 'Flowing'? Bo


Nie znam flowing, pume wyhaczylam wieki temu w Szwecji, piękny lekki kwiatowy zapach, nie lubię ciężkich i słodkich Stonesów głowa mnie od tego boli :(

Powachaj daj znać czy sie podoba

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm nie kwiatowy tylko taki jak mydelko


Wrzuć fote jaki to dokładnie jest albo nazwę uwielbiam świeże zapachy, własnie jak mydelko. Lubię tez zapachy "drzewne" tzn wooden scents :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  4 sierpnia 2011
Kiniowska
Kiniowska: Szepnąć do aministracji żeby zrobili wyszukiwarkę tematów albo coś tego typu, jakąś listę w każdym koncie, kto i jakie tematy założył. :)

B. dobry pomysł :piwo:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.