iFeelSooLost
iFeelSooLost
  29 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam.

Ostatnio poszukuję dobrej pomadki i błyszczyku. Kupiłam 3 szminki i 4 błyszczyki i są to pieniądze wyrzucone w błoto!
Kupiłam:
Pomadkę Inglot - katastrofa, rozwarstwia się
Pomadkę Rimmel - ta jest nawet dobra ale nie ma tego koloru jaki chcę mieć i jest zbyt mało testerów abym mogła coś dobrać
Maybelline - katastrofa, daje lekki perłowy połysk a nie kolor
Błyszczyki: Maybelline color sensational - za słabo kryje
Bell Glam Star - za słabo kryje
Avon plump pout - ta jest nawet dobra ale 'mrozi' usta co mnie wkurza
Rimmel Vinyl Max (błyszczyk XXL, mega aplikator) - ta jest całkiem do rzeczy ale ma zły, mdły smak :zonk:

Szkoda jest mi wydawać tyle kasy na nietrafione pomadki czy błyszczyki, każdy kosztuje przecież średnio 20-30 zł...

Chodzi mi o taką pomadkę lub błyszczyk, aby RÓWNO KRYŁA USTA, zostawiała JEDNOLITY KOLOR i NIE ROZWARSTWIAŁA SIĘ NA USTACH. Znacie coś takiego? Mogę nawet jechać do Sephory (chociaż mam daleko).

Chodzi mi o taki efekt, kolor oczywiście inny:


Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Tricia
Tricia
  29 lipca 2011

Jeśli chodzi o Sephorę...
ja używałam tego błyszczyka z prawej - Estee Lauder z kolekcji zimowej (bez drobinek) i był świetny; długo się utrzymywał, nie kleił się i kolor na ustach wychodzil dokładnie taki jak na opakowaniu - intensywny, kupię na pewno jeszcze jeden, ale to na jesień jak wejdzie kolekcja(mam nadzieję) bez tych drobinek paskudnych...


Mogę polecić Ci jeszcze Cream Lip Stain marki Sephora, utrzymuje się nawet długo, jak na swoją cenę to jest naprawdę dobry


i...zdecydowanie odradzam Ci shiseido, błyszczyk beznadziejny... utrzymuje się na ustach jakieś 15-20 min, nie nadawał ustom żadnego koloru.


Jak mi się coś jeszcze przypomni to wieczorem dopiszę. :)

iFeelSoLost
iFeelSoLost
  29 lipca 2011
Tricia
Tricia: Jak mi się coś jeszcze przypomni to wieczorem dopiszę. :)

superancko, planuję się wybrać właśnie do Sephory bo w rossmanie to nic sensownego nie znajde. A jak z kolorem? jest jednolity na ustach czy sie rozwarstwia?
Tricia
Tricia
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: superancko, planuję się wybrać właśnie do Sephory bo w rossmanie to nic sensownego nie znajde. A jak z kolorem? jest jednolity na ustach czy sie rozwarstwia?

jeśli chodzi o Estee to jest jednolity i mocny

lecę :bye:
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  29 lipca 2011
Tricia
Tricia: jeśli chodzi o Estee to jest jednolity i mocny

oki, dziękuje

:bye:
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  29 lipca 2011

ja poponuję wybrać się do marionnaud wczoraj kupiłam błyszczyk diora za grosze są mega wielkie przeceny nawet -70 % u mnie przynajmniej był spory wybór podkładów szminek błyszczyków cieni do powiek i perfum

Darunia511
Darunia511
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi mi o taką pomadkę lub błyszczyk, aby RÓWNO KRYŁA USTA, zostawiała JEDNOLITY KOLOR i NIE ROZWARSTWIAŁA SIĘ NA USTACH. Znacie coś takiego? Mogę nawet jechać do Sephory (chociaż mam daleko).

Ja własnie najbardziej lubie pomadki Sephory, jezeli chodzi o taki jednolity kolor, już w ogóle naj są te z palet. Ale są 'suche' nakładam na nie czasem troche błyszczyku.
asiulcia1
asiulcia1
  29 lipca 2011
To ja się podepnę i zapytam o błyszczyk powiększający usta?? Jaki jest godny polecenia?? [nazwa + cena ]
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja poponuję wybrać się do marionnaud wczoraj kupiłam błyszczyk diora za grosze są mega wielkie przeceny nawet -70 % u mnie przynajmniej był spory wybór podkładów szminek błyszczyków cieni do powiek i perfum

nie ma u mnie takiego sklepu..

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja własnie najbardziej lubie pomadki Sephory, jezeli chodzi o taki jednolity kolor, już w ogóle naj są te z palet. Ale są 'suche' nakładam na nie czasem troche błyszczyku.

to kupię :-)
adra1992
adra1992
  29 lipca 2011

Ja osobiscie lubie Loreal - Glam Shine.
Sa rozne rodzaje tych blyszczykow - brokatowe lub bardziej matowe (koloryzujace).
Mam multum (w tym polowe w Polsce), nie wiem który najlepszy, z reszta nie wiem jaki Tobie by odpowiadal.
Jesli chcesz, moge zrobic zdjecie w kilku odcieniach i zobaczysz czy by Ci przypadly do gustu, a jak nie, to jak bedziesz w drogerii mozesz sprobowac.

Lubie tez blyszczyki Shiny Licious z Maybellinu, co prawda nie daja koloru (oprocz ciemno rozowego i fioletowego, ktore daja lekki odcien) ale sa pyszne w jedzeniu :ninja: nie wiem czy Cie one zainteresuja :P

iFeelSoLost
iFeelSoLost
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesli chcesz, moge zrobic zdjecie w kilku odcieniach i zobaczysz czy by Ci przypadly do gustu, a jak nie, to jak bedziesz w drogerii mozesz sprobowac.

proszę :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Lubie tez blyszczyki Shiny Licious z Maybellinu, co prawda nie daja koloru (oprocz ciemno rozowego i fioletowego, ktore daja lekki odcien) ale sa pyszne w jedzeniu nie wiem czy Cie one zainteresuja :P

Mam taki rozowy wlasnie, ale daje sam polysk bardzo fajne sa :-)
adra1992
adra1992
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: proszę :-)

Probowalam zrobic komórka ale brazowy blyszczyk wyszedl rozowo - fioletowy. Potem ukradne ojcu aparat to popstrykam zdjatka.

Swoja droga dobrze, ze mnie poprosilas bo zajrzalam do pudeleczka z blyszczykami a tam raptem tylko 2 blyszczyki :szok: - wzielam sie wiec za szukanie reszty. Jeden w piorniku, jeden w torebce, jeden w kurtce, inny w szafce - pedantka to ja nie jestem. Narazie wydobylam tylko szesc.
Zrob jeszcze jakies tematy o lakierach, cieniach czy bizuterii, moze tez znajde :crylol:
adra1992
adra1992
  29 lipca 2011

Nalozylam ten teraz :

i musze powiedziec ze jest cudny! Kolor nude, ale bardziej wpadajacy w braz niz bez, w swietle sie blyszczy jakby ktos latarke zamontowal - powieksza usta, robi je pelne i bardzo seksi. Przy okazji nie jest na tyle mocny by wygladal smiesznie (szczegolnie z mocniejszym makijazem oczu).
Mi sie podoba :zakochany: Nie wiem jak moglam go zgubic i zapomniec o nim :O

boniwinter
boniwinter
  29 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi mi o taki efekt,

ale to jest wytuningowane zdjecie

Konto usunięte
Konto usunięte: i błyszczyku

chcialabym Ci polecic Bourjois...eau de gloss, a dlaczego? bo ma krysztalki powiekszjace usta, smakuje dobrze i jest niezwykle trwaly

Rimmel ten blyszczyk kocham bo jest bardzo wydajny i fantastycznie smakuje


i jeszcze bardziej kolorowe to :

naprawde dobre i z bardzo bogata gama kolorow
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  31 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Rimmel ten blyszczyk kocham bo jest bardzo wydajny i fantastycznie smakuje

Wyglądają zachęcająco :w00t:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.