monikamonisia20
monikamonisia20
  27 lipca 2011 (pierwszy post)
Witam. od jakiegoś czasu mam ochotę kupić jakieś perfumy. Byłam w rossmanie i wyniuchałam Kate moss, avril i christine


nawet spodobały mi się zapachy, ale jak z ich trwałością? Wiem wiem, nie liczę na jakąś rewelację. ale narazie nie mogę pozwolić sobie na coś z wyższej półki.
Czekam na wasze opinie a może jakieś inne godne polecenia?

Coś na pocące stopy. Ile bym nie myła, pryskała, smarowała różnymi specyfikami to i tak się pocą, a co za tym idzie nie przyjemnie pachną;(
Może jest cos co mnie uratuje?
Pozdrawiam
moonlight28
moonlight28
  27 lipca 2011

mam dokłądnie te


ale to jest woda perfumowana i do tego tester, stąd są mega trwałe, psiuknę się rano ze 3-4 razy i czuję je nawet wieczorem, na początku nie cierpiałam tego zapachu ale na skórze są idealne.

Konto usunięte
Konto usunięte: Może jest cos co mnie uratuje?

nie wiem ja używam z nivelazione tego



i jest ok
monikamonisia20
monikamonisia20
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to jest woda perfumowana i do tego tester, stąd są mega trwałe, psiuknę się rano ze 3-4 razy i czuję je nawet wieczorem, na początku nie cierpiałam tego zapachu ale na skórze są idealne.

ahaś ich nie wąchałam, są jakieś delikatne czy siekierka?
Na all są te testery i myślę czy takowego nie zamówić czy lepiej tą wodę? Jak myślisz?
SchwarzeFlamme
SchwarzeFlamme
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Może jest cos co mnie uratuje?

wizyta u dermatologa - nadpotliwośc stóp może być związana z jakimś choróbskiem.

Z tych perfum, co pokazałaś te od christiny są fajne.
monikamonisia20
monikamonisia20
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wizyta u dermatologa - nadpotliwośc stóp może być związana z jakimś choróbskiem.

weź mnie nie strasz;)
SchwarzeFlamme
SchwarzeFlamme
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: weź mnie nie strasz;)

nie straszę.
Nadpotliwość może być wynikiem zaburzeń hormonalnych, grzybicy, chyba nawet cukrzycy, coś słyszałam.
Nawet jeśli masz to tylko ze stresu, czy coś, to i tak lepiej się wybrac do lekarza.
monikamonisia20
monikamonisia20
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie straszę. Nadpotliwość może być wynikiem zaburzeń hormonalnych, grzybicy, chyba nawet cukrzycy, coś słyszałam. Nawet jeśli masz to tylko ze stresu, czy coś, to i tak lepiej się wybrac do lekarza.

może z ciąży, do tego lekko puchna mi stopy.
ale moze masz rację, wizyta u lekarza by nie zaszkodziła. Tylko jakiego? rodzinnego?
moonlight28
moonlight28
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ahaś ich nie wąchałam, są jakieś delikatne czy siekierka? Na all są te testery i myślę czy takowego nie zamówić czy lepiej tą wodę? Jak myślisz?

Jak je powąchałam pierwszy raz byłam bardzo na anty ale cudnie rozwijają się na skórze, mojej przynajmniej, nie jest to typowa siekiera ciężki zapach, ale nie jest to też świeży zapach, takie pudrowe, różane.
Co do trwałości na bank tester wody perfumowanej będzie trwalszy niż woda toaletowa
madzia2143
madzia2143
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko jakiego? rodzinnego?

wydaje mi się że do rodzinnego, jeżeli on uzna że to nie jego działka to poproś o skierowanie do innego ;)
w ciąży to normalne że puchną Ci nogi ( nie tylko nogi, ręce np. też) jest to wynikiem zatrzymania wody w organiźmie.
IPaulaI
IPaulaI
  27 lipca 2011

Ja mam tą Avril Lavigne wode perfumowaną i powiem Ci, że nie trzyma się za długo .. Ostatnio kupiłam sobie Jenifer Lopez Live i jest bardzo trwały Polecam

monikamonisia20
monikamonisia20
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wydaje mi się że do rodzinnego, jeżeli on uzna że to nie jego działka to poproś o skierowanie do innego ;) w ciąży to normalne że puchną Ci nogi ( nie tylko nogi, ręce np. też) jest to wynikiem zatrzymania wody w organiźmie.

dzięki za rady;)
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet spodobały mi się zapachy, ale jak z ich trwałością? Wiem wiem, nie liczę na jakąś rewelację. ale narazie nie mogę pozwolić sobie na coś z wyższej półki. Czekam na wasze opinie a może jakieś inne godne polecenia?


testowałam christiny i kate moss i christiny są o wiele ciekawsze i pięknie pachną naprawdę polecam. Miałam jakiś czas temu zestaw perfumy, żel pod prysznic i balsam

Konto usunięte
Konto usunięte: Coś na pocące stopy. Ile bym nie myła, pryskała, smarowała różnymi specyfikami to i tak się pocą, a co za tym idzie nie przyjemnie pachną;( Może jest cos co mnie uratuje? Pozdrawiam


Etiaxil do stóp
madzia2143
madzia2143
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: christiny

właśnie zapachy jej mi się bardzo po dobają, ale jak z trwałością?
madzia2143
madzia2143
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dzięki za rady;)

nmzc :) życzę udanego rozwiązania ;)
monikamonisia20
monikamonisia20
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: testowałam christiny i kate moss i christiny są o wiele ciekawsze i pięknie pachną naprawdę polecam. Miałam jakiś czas temu zestaw perfumy, żel pod prysznic i balsam

chyba zaraz będe mieć dylemat, które wybrac...;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.